Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym miesiącu Gotlink.pl zaprzestaje przyjmowania stron hazardowych a 3 miesiące później wygasza także możliwość linkowania - decyzja wynika m. in. ze zbyt małego zainteresowania tego typu tematyką.

E no nie przesadzajcie :). Przecież Wam to bez różnicy, a ludzie jednak czasami coś zlinkują :). A z adultowym też jakieś plany likwidacji macie czy on może zostaje bez problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Wam to bez różnicy, a ludzie jednak czasami coś zlinkują :). A z adultowym też jakieś plany likwidacji macie czy on może zostaje bez problemów?

To prawda - tylko trzeba pamiętać że jako podsystem oferuje ograniczone możliwości co do ilości pobrań. Do czasu kiedy dzienna ilość pobrań na link będzie na średnim poziomie ponad 100... możemy się wstrzymać z likwidacją - później pozostanie SeoMatik.pl

Co do adultu mamy troszeczkę inne plany - zainteresowanie linkowaniem w tym podsystemie jest o wiele większe i mimo że również występuje deficyt stron to jednak widzimy szanse systemu na skupienie w nim większej ilości serwisów. Dlatego został uruchomiony Bonus dla stron erotycznych w Gotlink'u +20% a w Seomatik'u +30% dodatkowych punktów w stosunku do punktacji w pozostałych kategoriach - zobaczymy jakie przyniesie to efekty.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka "Serwisy" a tam pozycja ilość wyświetlanych linków:

95942238.jpg

...przy której jest "?" który informuje w jakim stopniu ilość linków wpływa na punktacje:

linki.png

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie masz rację ale system umożliwia sprawdzenie ile otrzymasz punktów za domenę zanim jeszcze dokonasz instalacji systemu więc tutaj otrzymasz najdokładniejsze info o ilości punktów za serwis w zależności od wybranej opcji wyświetlania linków jak i samej domeny do których w kolejnych tygodniach dojdą już tylko dodatkowe punkty lojalnościowe.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy skrypt systemu daje możliwośc tylko emitowania linków czy np może służyć do sprawdzania pozycji, site za pośrednictwem naszych IP tworząc serwery Proxy lub cos podobnego

(pytanie wiąże się z tym iż jak się okazuje niektóre skrypty SWL to umożliwiają, a ja nie znam się tak bardzo na kodach systemów, aby to sprawdzić, i chciałbym wiedzieć co na to powie administracja systemu)

i wolałbym wiedzieć jeśli takie coś jest możliwe - pytanie oczywiście dotyczy też seomatika

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacje naszych systemów nie miały nigdy takiej możliwości, nie mają i mieć nie będą - do tego wykorzystujemy ponad 1000 własnych IP jako najbezpieczniejszy sposób dla systemu.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GotLink API

Zgodnie z prośbą naszych użytkowników, postanowiliśmy udostępnić im API, dzięki któremu będą mogli kontrolować swoje konto bez konieczności logowania się w naszym serwisie.

Pobieranie danych o koncie

Aby pobrać dane o naszym koncie należy użyc parametru "type" i ustawić go na wartość "account".

Pobranie informacji o koncie

$data = array('username' => 'Login_Usera',

'password' => 'Hasło',

'action' => 'get',

'type' => 'account',

'return' => 'json');

$ch = curl_init('https://www.gotlink.pl/gotlink-api/');

curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);

curl_setopt($ch, CURLOPT_CONNECTTIMEOUT, 15);

curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 15);

curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1);

curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, $data);

$response = curl_exec($ch);

curl_close($ch);

W odpowiedzi otrzymujemy rekord zawierący następujące pola:

- "user_nick" - nazwa użytkownika

- "user_mail" - adres email

- "register_date" - data rejestracji w formacie UNIX_TIMESTAMP

- "points_domains" - liczba punktów za dodane domeny

- "points_partners" - liczba punktów z partnerów

- "points_transfers" - liczba punktów z przelewów (wartość ujemna oznacza, że mamy przelewy wychodzące)

- "points_loyalty" - liczba punktów za lojalność

- "points_main" - liczba punktów za domeny główne

- "points_sum" - suma punktów

- "points_used" - punkty użyte na linki

- "points_left" - wolne punkty na koncie

Dokładny opis znajdziecie w systemie https://www.gotlink.pl/gotlink-api/

Zapraszamy do testów.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pavel, tutaj zdecydowanej odpowiedzi na ten moment nie jestem w stanie udzielić ze względu na fakt że praktycznie cały system byłoby trzeba przepisać na API - zawsze jest pytanie w jakim stopniu będzie to wykorzystywane przez użytkoników...

Wywiad z Presell24, użytkownikiem będącym w TOP5 pod względem ilości sprzedawanych punktów oraz ilości stron w systemie GotLink.pl jednocześnie uczestnik wczorajszej dyskusji, na forum SeoMatik.pl gdzie przedstawił sposób na tanie i stabilne zaindeksowanie dużego zaplecza systemem dysponując na wstępie tylko 50zł. Zapraszamy:

https://www.seomatik.pl/news/read/11-wywiad...i-jego-sekrety/

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie o funkcję "Wiązanie stałe" w multilinkerze. Mam kilkanaście stron, które chciałbym dopalić na kila fraz. Nie chce mi się wprowadzać setek anchorów pojedynczo i chcę się upewnić, że opcja "Wiązanie stałe" działa tak jak myślę.

Dla przykładu. Przy takich anchorach

anch 1
anch 2
anch 3
anch 4

I takich URLach:

Url 1
Url 1
Url 2
Url 2

Otrzymam tylko i wyłącznie takie połączenia?:

anch 1 -> Url 1
anch 2 -> Url 1
anch 3 -> Url 2
anch 4 -> Url 2

Czyli nie chcę kombinacji każdy z każdym (16 kombinacji) a 1 do 1 (4 połączenia). Mam trochę longtailia do podbicia :).

najlepsze

seriale online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności