Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, da się to zrobić analogicznie jak w innych systemach. Nie pamiętam gdzie pisało o gotlinku, ale mam info o rozdzielaniu linków w innych systemach:

LinkMe

Statlink

E-weblink

Seomatik

Rosani.pl - Pierwsza taka perfumeria internetowa! - Światowe marki - Hurtowe ceny! - Ponad 5000 produktów - Tani kurier lub odbiór osobisty przy Metrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady :) Nic nie modyfikowałem. Wszystkie linki przesyłane są w formie tablicy i da się je podzielić jak u wszystkich systemów. Poza tym zwiększa to bezpieczeństwo.

Rosani.pl - Pierwsza taka perfumeria internetowa! - Światowe marki - Hurtowe ceny! - Ponad 5000 produktów - Tani kurier lub odbiór osobisty przy Metrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość w gotlinku rozstawienie linków w różnych częściach strony?

Aby wyświetlić linki w różnych częściach strony, możemy użyć kodu przedstawionego poniżej.

W PHP tablice numerowane są od 0, a więc gdy wyświetlamy 10 linków elementy w tablicy mają indeksy od 0 do 9.

Dla naszego podanego przykładu, gdy chcemy wyświetlić 10 linków w różnych lokalizacjach:

require_once("{UNIKALNANAZWAPLIKU}.php");

$links = explode("<br />", showGotlink("<br />"));

I teraz w odpowiednim miejscu na stronie dajemy:

if (isset($links[0])) echo $links[0]; // wyświetlenie pierwszego linku

if (isset($links[1])) echo $links[1]; // wyświetlenie drugiego linku

...

if (isset($links[9])) echo $links[9]; // wyświetlenie dziesiątego linku

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje jednej funkcji - wyszukiwarki domen. jezeli ktos ma ponad 1000 stron na swoim koncie to jest problem ze znaleziem tej jednej, bo lista moze miec max 1000 pozycji - nie chce mi sie przechodzic przez kilka podstron

Mam nadzieję że spełnia Twoje oczekiwania :)

33964633.jpg

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje jednej funkcji - wyszukiwarki domen. jezeli ktos ma ponad 1000 stron na swoim koncie to jest problem ze znaleziem tej jednej, bo lista moze miec max 1000 pozycji - nie chce mi sie przechodzic przez kilka podstron

Mam nadzieję że spełnia Twoje oczekiwania :)

33964633.jpg

@gotlink.pl - zauwazylem to kilka dni temu i zapomnialem zameldowac - jestem wniebowziety, o to mi chodzilo, a nawet mozliwosci szukania 'wildcard' sie nie spodziewalem - DZIEKOWAC

i WESOLYCH SWIAT

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gotlinka pasuje cytat: Proście a będzie wam dane.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza ze strony administracji gotlinka ale mam pytanie czy pracuja nad zmianami na wypadek gdyby google przestalo pokazywac wyniki dla site:?
Nie pracujemy,

ale uspokajam - nie musisz się martwić.

Możesz coś napisać więcej w tej sprawie ?

Wolałbym też spać spokojnie...

Mamy nadzieje że Święta przebiegały w spokojnej atmosferze a wcześniejsze zapewnienia systemu GotLink były prawdziwe :)

Informujemy że w dniu dzisiejszym każde konto w systemie jest już obciążane zgodnie z założeniami przy autolinkowaniu w wysokości 100pkt od serwisu - ilość stron w systemie trafiająca na listę stron nie odwiedzanych przez googlebota w ciągu 72h od wysłania paczki z linkami spadła z 15% do 1-3%, natomiast w ciągu 48h obniżyła się z 25% do ok 15% - rozważamy przesuniecie rozpoczęcia autolinkowania z 72h na 48h w celu zintensyfikowania procesu, w przypadku uwag prosimy o informacje...

Jak jest to ważny proces niech świadczy o tym poniższy przykład z systemu SeoMatik.pl:

Podczas kontroli przydzielania linków trafiła się strona na której proces ten był ewidentnie odbiegający od normy - pierwsza myśl, że strona nie działa, a więc klik i co się okazuje...

- strona działa

- strona estetyczna, zadbana

- brak farmy linków

ale także:

- brak wizyty googlebota ponad 7 dni

- BL=1

Wniosek:

Stawianie na ładne strony z małą ilością linków wychodzących jest błędem. W przypadku gdy BL jest bliski zera konieczne jest autolinkowanie - w innym przypadku tego typu serwisy dobijają system, szczególnie rotacje gdyż zakładając że każdego dnia wysyłana jest paczka z 200 linkami a googlebot odwiedzi serwis jeden jedyny raz co 7 dni daje to bardzo słaby wynik: wysłanych 1400 linków a przy odwiedzinach bota zostanie zauważonych tylko kilka z nich (im mniejszy serwis tym wynik gorszy) - obecnie brak odwiedzin googlebota w ciągu 24h od wysłania paczki z linkami obniżył się w ciągu m-ca z 40% do 25%.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wolno, i ja z opoznieniem poprosze o swiateczny prezent, admini, dajcie mozliwosc

skasowac mnie z wlasnego konta 3 zbanowane od roku strony.

strasznie bola oczy, ten napis - strona zbanowana - jest wiekszy od reszty moich normalnie dodanych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salab, mowa jest o kilku linkach tak aby w ciągu 2-3 dni jednak google ją odwiedziło i zobaczyło na niej linki... natomiast jeśli ktoś ma życzenie skierować na serwisy większą ilość to może skorzystać z eksportu i dodać je do MultiLink'a.

@Pawka, dziś właśnie z tej okazji dorobione zostały opcje w zakładce "Serwisy", a dzięki jednej z nich możesz już ukryć te domeny.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko... czy da się coś zrobić by "przyspieszyć" troszkę gotlinka ? Bo są chwile, że klikając na grupę czeka się kilkadziesiąt sekund niż na dole rozwiną się linki i przeklikanie kilku grup zajmuje kilkanaście minut. Może by tak dało się rozbić system na kilka serwerów ?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ptaq - bodajże 3 tygodnie temu rozwiązaliśmy kwestie kilkugodzinnych przymuleń skracając je do kilkudziesięciu minut a w przyszłość również i te powinny zostać skrócone... - jednocześnie nie ukrywam że do końca nie da się tego wyeliminować gdyż wysyłka paczek odbywa się na żądanie stron i mogą zdarzać się minuty w których wysyłka jest realizowana do kilku tysięcy stron co przy obecnym rekordowym wzroście ilości serwisów w systemie zwiększa prawdopodobieństwo występowania sytuacji o której napisałeś.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dało by technicznie podzielić to na serwer tylko do panelu, który nic nie będzie wysyłał/sprawdzał itd. tylko będzie do zarządzania - a druga maszyna będąca od mielenia/monitorowania/wysyłania - a wyniki swoich dokonań by przesyłała na nieprzymulonego drugiego dedyka ?

Edytowane przez Ptaq

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przestanie to jako tako chodzić to postaramy się wtedy podjąć jakieś głębsze decyzje.

Po razy 10-ty zostało przekazane 500zł na Fundacje Anny Dymnej dzięki czemu licznik Forum dla Fundacji przekroczył 7.000zł :(

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności