Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1 stycznia średni czas wyświetlania linków w obrębie danego serwisu został wydłużony ...i docelowo osiągnie 36h. Zmiana rozpoczęła się z początkiem roku i będzie następować stopniowo w miarę aktywowania nowo dodawanych stron do systemu ale nie dłużej niż do końca roku.

W poprzednim m-cu rozwiązaliśmy kwestie zbyt rzadkich odwiedzin googlebota poprzez proces autolinkowania odpowiednich stron dzięki czemu ilość takich serwisów w systemie spadła poniżej 3% okresie 72h. Obecna zmiana ma na celu zwiększenie efektywności rozsyłanych paczek z linkami tak aby ilość linków z paczki systemowej była w jak największym stopniu zauważona przez google zanim nastąpi pobranie kolejnej.

W związku ze zmianami, następować będzie stopniowy wzrost kosztu 1 pobrania/dobę oraz spadek pobrań w 24h okresie rozliczeniowym.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwazne zagranie, ale mi sie podoba.

moze jeszcze warto pomyslec o podkreceniu autolinkowania do 48h z 72h? moje strony rzeczywiscie czesciej odwiedza bot co pewnie przeklada sie na ilosc zaindeksowanych stron oraz moc systemu - czyli linkow, ktore umieszczam

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko... czy da się coś zrobić by "przyspieszyć" troszkę gotlinka ?

30h temu nastąpił delikatny upgrade systemu - na tą chwilę nie obserwujemy przeciążeń - obecne rozwiązania powinny zapewnić sprawną pracę minimum do 200k serwisów w systemie.

moze jeszcze warto pomyslec o podkreceniu autolinkowania do 48h z 72h?

Od 24h uległa metoda mierzenia czasu - nie jest już on liczony od momentu przesłania ostatniej paczki, lecz obserwacji podlega ostatnie 48h przed podjęciem decyzji o autolinkowaniu - jeśli w tym czasie nie notujemy wizyty googlebota, następuje 72 godzinne linkowaniu serwisu.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, porobilem sobie kiedys pare stronek pod gotlinka ,ostatnio zwiekszylem ta liczbe, nigdy nie mialem zadnego bana na strony tego rodzaju, pare stron bylo w gotlinku z 5 miesiecy, wczoraj postanowilem dac ogloszenie pierwszy raz bo nie potrzebowalem tylu pkt ,dzisiaj patrze a conajmniej 3 strony ban , pare albo parenascie stron site= 10 z paru tysiecy wczesniej , ja rozumiem to nie byly jakies super bezpieczne strony ale jak mozna wytlumaczyc fakt ze to w tym samym dniu co dalem ogloszenie?! hehe to jakas zabawa w donosicielstwo? ale czyja? specjalista google przegladal oferty na gieldzie i powiazal mnie z tymi stronami? czy to jakis sabotaz ? a moze taki przypadek?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakov - trocha za mało informacji

czy był tam tylko Gotlink, z czego były linkowane

nie sadze aby przeglądane były stronki osób wystawiających oferty

ostatnio było trochę banów, sam dostałem ze 2 przy tym na jedna stronkę gdzie wg mnie oprócz 2 systemów nie było do czego sie przyczepić, a przecież za SWL nie dostaje sie banów - tak było do tej pory,

jeszcze kwestia co do jakości tych stronek o których ty mówisz

ja sądze, że to przypadek choć może da coś wiecej gdy padnie odpowiedz na te 3 moje pytania

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no stronki nie byly przedniej jakosci, pare stron tresci i rss z malym przyrostem, wiec nie ma problemu bo domyslam sie ze to wystarczy, ale czemu akurat w dniu wystawienia ogloszenia? przez 5 miesiecy nic sie nie dzialo a tu nagle taki boom, nic tam nie bylo tylko linki gotlinka no max linkow gotlinka czyli 15 plus templatka ze 2:) czyli mam rozumiec ze akurat teraz cos nie pasowalo i taki skutek? no raczej amator ze mnie ale jakbym wiedzial ze takie szopki to bym zachowal te pkt dla siebie , o to mi chodzi

Ps a teraz sieka banami jak z automatu:(

Edytowane przez Jakov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, Ty wystawiasz ogłoszenie, a kazdy na PW ma listę Twoich stron w systemie, pewnie jakiś się znalazł co nie chciał kupić punktów za takie stronki i wysłała spam raport i bum.

Albo może inaczej, admin Gota zobaczył, że dajesz ogłoszenie i że chcesz coś sprzedać, no to wysyła info do G by Cię zbanowali, bo mu w SWL jest o kilka stron za dużo i można by je odstrzelić.

Przypadek i nic więcej. Oczywiście przypadek w kwestii wystawiasz ogłoszenie i ban ;) Bo jak modzi G trafili na stronę to już nie przypadek :) A może i booty zaczynają częściej banować... Wchodzą zmiany, a jak są zmiany, to dla jednych na plus dla innych na minus ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim m-cu rozwiązaliśmy kwestie zbyt rzadkich odwiedzin googlebota poprzez proces autolinkowania odpowiednich stron dzięki czemu ilość takich serwisów w systemie spadła poniżej 3% okresie 72h. Obecna zmiana ma na celu zwiększenie efektywności rozsyłanych paczek z linkami tak aby ilość linków z paczki systemowej była w jak największym stopniu zauważona przez google zanim nastąpi pobranie kolejnej.

Z tego co sie orientuje zaden oprocz gotlinka system nie dopala stron na ktorych wyswietlaja sie linki. Dobry krok w strone ulepszenia systemu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@motylek - jakie Twoje ip? :)

co padlo? wszytko dziala i smiga, a nawet szybciej niz ostatnio. jak cos nie dziala to tylko u Ciebie, wiec napisz do swojego dostawcy Internetu lub jak to nie wina sieci do admina gotlink.pl a nie pisz tu takich glupot

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@motylek - jakie Twoje ip? ;)

co padlo? wszytko dziala i smiga, a nawet szybciej niz ostatnio. jak cos nie dziala to tylko u Ciebie, wiec napisz do swojego dostawcy Internetu lub jak to nie wina sieci do admina gotlink.pl a nie pisz tu takich glupot

A jaki jest emil do admina gotlinka? :) Bo ja widze tylko tyle...

Notice: Trying to get property of non-object in /home/maxmix/domains/gotlink.pl/library/Gotlink/Controller/Action.php on line 51

Cannot send headers; headers already sent in /home/maxmix/domains/gotlink.pl/library/Gotlink/Controller/Action.php, line 51

Ale wyglada na to, ze tylko w Firefoxie... Znalazlem juz formatke kontakt w IE, to pisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności