Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, w najbliższym czasie system rozpocznie zliczanie linków wychodzących na stronach systemowych co będzie wstępem do rozpoczęcia cięcia punktów na tzw. "farmach" - procesem będą objęte wszystkie domeny w systemie.

moze cos blizej- wiele osobna bieząco robi strony chcieli by wiedziec jak bedzie wygladało ciecie - jak planujecie - wiadomo co zostanie wprowadzone to sie okaze, ale jakie zmainy sa szykowane wg waszych założeń wstępnych

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założeniem systemu jest postawienie granicy pomiędzy czymś pożądanym a tym co już takie nie będzie. Na obecną chwilę zaplanowane są trzy etapy zakładające cięcie punktów 1-70% od ilości linków wychodzących 25-35 wzwyż:

1) testowy, trwający do końca lutego - cięcie 1% dla >34 wychodzących

2) od 1 marca 50% dla >34 wychodzących

3) z terminem do uzgodnienia, 50% dla >24 wychodzących i 70% dla >34 wychodzących

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że będziecie liczyli linki wychodzące tak jak w weblinku? Czyli jako wychodzące traktowane będą też linki do strony głównej serwisu i do subdomen tej samej domeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto nie ma wpływu to nie ma smile.gif wpływu

brawo jestes gosc :D:)

no tak jak zrobisz strone majaca ponizej 100 stron to jasne - nawet malpa da rade

ale co powiesz o tysiacach smieci z site >100 w ktorych jest zaindeksowanych ponizej 100 stron ??

a co powiesz o wartosciowym blogu, ktory ma 101 stron w indeksie ??

Edytowane przez Lukas_79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że będziecie liczyli linki wychodzące tak jak w weblinku? Czyli jako wychodzące traktowane będą też linki do strony głównej serwisu i do subdomen tej samej domeny?

IMHO linki w obrębie jednej domeny to nie linki wychodzące obniżające moc tak jak linki do subdomen, za które jak najbardziej należy ciąć punkty.

Takie moje 2gr :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Michale, zakładka "Serwisy", oraz poprzez API.

Uwaga, bezpośrednio po rozpoczęciu pełnego rozliczania punktów za linki wychodzące system rozpocznie zliczanie BL na stronach systemowych co będzie wstępem do rozpoczęcia cięcia punktów na stronach z BL <100 - nie chcemy naśladować konkurencji gdzie zliczany jest BL i mimo że wynosi 0 a paczki systemowe nie są tym stronom wysyłane, system nalicza im punkty, pytanie tylko jaki to ma sens? - typowe mistrzostwo w tworzeniu pustych punktów.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotlink.pl, oki dzięki :) Jak widziałem dopiero trwa zliczanie linków wychodzących a więc pełne dane będą dopiero za klika dni.

W sumie miałbym jeszcze jedno zasadnicze pytanie B) Jakie są planowane zmiany na najbliższe miesiące :>?

[edit]

Jeżeli chodzi o BL to myślę że nie będzie to miało większego znaczenia z uwagi na to że jest autolinkowanie a więc po XX dniach każda strona linkowana zyska BL > 100.

Edytowane przez Mich@ł

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)ile sie czeka na aktualizacje site? pisze, ze okolo 24h, a u mnie poki co juz dawno minely 24 h :)

2) W jednym z serwisow, mimo, ze od dluzszego czasu site nie chce drgnac ani troche, nie mam zadnej strony autolinkowanej (w indeksie stron nieodwiedzanych przez 72 przez bota). Mam rozumiec, ze po prostu mam pecha i z jakichs powodow bot nie chce wchodzic dalej po moich linkach, czy tez cos jest nie tak z tymi statystykami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ap_seo, co 15 dni. Odnośnie autolinkowania chyba nie do końca rozumiesz - nie ma to nic wspólnego z Site.

Jakie są planowane zmiany na najbliższe miesiące :>?

Poza tymi o których już zostało wspomniane, w najbliższym czasie pojawią się informacje o dwóch nowych gadżetach ;)

Jeżeli chodzi o BL to myślę że nie będzie to miało większego znaczenia z uwagi na to że jest autolinkowanie a więc po XX dniach każda strona linkowana zyska BL > 100.

Odnośnie efektów autolinkowania na BL nie jestem w stanie zaprezentować danych ze względu na dotychczasowy brak monitoringu tego parametru - natomiast jeśli któryś z userów korzystających z autolinkowania ma jakieś informacje chętnie i my się z tym zapoznamy.

Druga kwestia jest taka że obecnie autolinkowaniu podlega ok 10k serwisów, można powiedzieć że jest to mała ilość w stosunku do reszty serwisów ale są użytkownicy którzy "rezygnują" z tej opcji w celu zaoszczędzenia na punktach - czy się to opłaca to do końca nie jestem o tym przekonany lecz to każdego indywidualna decyzja. Dlatego jednak sądzę, że uwzględnienie tego parametru w punktacji, przyniesie swój efekt.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze nie ma, chodzilo mi tylko o to, ze brak wizyty bota = brak zmiany site;

ale nie zawsze odwrotnie, dlatego sie pytam.

Skoro co 15 dni, to dlaczego na podstronie pomoc pisze tak:

9. Uaktualnianie stanu punktów

Ilość punktów aktualizowana jest co około 24 godziny.

autolinkowanie sie dotyczy tylko stron uwzglednionych w site?

i jeszcze mam takie pytanie; ile sie najmniej punktow oplaca przydzielic na poczatek stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności