Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Częstotliwość aktualizacji site sprawdzić można poprzez kliknięcie w historię site (najlepiej najwcześniej dodanej strony do systemu) w zakładce "Serwisy" - po prawej stronie od wykresu, możesz wyliczyć aktualnie obowiązującą częstotliwość/najbliższy czas następnej aktualizacji.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czachapl - w Twoim przypadku gdy nie masz domen z historią, to nie masz przy wykresie widocznej częstotliwości... dla Twojej domeny aktualizacja nastąpi w ciągu 90 minut.

@mikeusz - normalne o ile przez wcześniejsze 13h już wykorzystałeś dzisiejsze punkty, a bez id linku nie jestem w stanie tego sprawdzić.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikeusz - normalne o ile przez wcześniejsze 13h już wykorzystałeś dzisiejsze punkty, a bez id linku nie jestem w stanie tego sprawdzić.

ok rozumiem, ale jakie dzisiejsze punkty ? na mój chłopski rozum przykładam na linka x pkt na 3 godziny czasu mam y pobrań, które wyświetlą podczas kolejnego pobrania paczek z linkami, wrzucam po 3 godzinach te same punkty zdjęte z poprzedniego linka, i mam inną jakąś tam liczbę pobrań przenaczoną na ten kolejny link, link pierwszy i drugi zostaną pobrane w paczkach o tej samej porze ale z inną ilością pobrań, tak to powinno być.

Tak mylnie to wygląda dla użytkownika ponieważ liczba pobrań zmienia się w czasie, trzymam 3 godziny jest inna trzymam 8 godziny jest inna przynajmniej tak to było do tej pory o ile się nie mylę. To nie jest tak że przykładam na przykład 30 000 pkt na 1 link i od razu po kilku minutach pokazuje mi się 13 godzinna liczba pobrań za te punkty.

Edytowane przez mikeusz

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czachapl - w Twoim przypadku gdy nie masz domen z historią, to nie masz przy wykresie widocznej częstotliwości... dla Twojej domeny aktualizacja nastąpi w ciągu 90 minut.

Nie chodzi mi żeby odświeżyło mi ręcznie tylko co ile się odświeża site w systemie z powyższego wynika ze nie częściej jak minimum 2 tygodnie ,a nie co 5 dni jak pisaliście wcześniej.

Czy mam racje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi żeby odświeżyło mi ręcznie tylko co ile się odświeża site w systemie
Gdyby aktualizacja miała nastąpić ręcznie to by nastąpiła przed napisaniem tej odpowiedzi:
dla Twojej domeny aktualizacja nastąpi w ciągu 90 minut.

Natomiast odnośnie:

z powyższego wynika ze nie częściej jak minimum 2 tygodnie ,a nie co 5 dni jak pisaliście wcześniej. Czy mam racje??
Masz i nie masz racji - masz z tym że:
Przy każdej aktualizacji site/pr tj. co 15 dni
a nie masz racji, zerknij na powyższy cytat - 15 dni.

@mikeusz, inaczej nigdy nie było i nie będzie - a system nie tworzy wcześniej "wirtualnych pobrań", które dopiero po jakimś czasie trafiają bądź nie, na stronę systemową.

W GotLink.pl, pobranie oznacza fakt wysłania paczki z linkiem.

Paczki są tworzone na bieżąco, zgodnie z tematyką stron które zgłaszają się po świeże linki - a skoro tak, to w jaki sposób chciałbyś mieć płynny przyrost "realnych" pobrań w systemie? :D

Punkty rozliczane są co 24h o północy, właśnie ze względu na fakt podziału stron i linków na kategorie wg których następuje w pierwszej kolejności tworzenie paczek systemowych.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powyższego wynika ze nie częściej jak minimum 2 tygodnie ,a nie co 5 dni jak pisaliście wcześniej. Czy mam racje??
Masz i nie masz racji - masz z tym że:
Przy każdej aktualizacji site/pr tj. co 15 dni
a nie masz racji, zerknij na powyższy cytat - 15 dni.

1) Co 5 dni

Pisałem że kiedyś czytałem że co 5 dni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Co 5 dni

Pisałem że kiedyś czytałem że co 5 dni :)

Nawet nie brałem pod uwagę tego, że ostatnio czytałeś coś z przed 3 lat a nie z zeszłego tygodnia gdzie była podawana o tym informacja :P

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikeusz, inaczej nigdy nie było i nie będzie - a system nie tworzy wcześniej "wirtualnych pobrań", które dopiero po jakimś czasie trafiają bądź nie, na stronę systemową.

W GotLink.pl, pobranie oznacza fakt wysłania paczki z linkiem.

Paczki są tworzone na bieżąco, zgodnie z tematyką stron które zgłaszają się po świeże linki - a skoro tak, to w jaki sposób chciałbyś mieć płynny przyrost "realnych" pobrań w systemie? :)

Punkty rozliczane są co 24h o północy, właśnie ze względu na fakt podziału stron i linków na kategorie wg których następuje w pierwszej kolejności tworzenie paczek systemowych.

ok, dzięki za wyczerpującą odpowiedź

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem przydało by się z grupy wyciągnąć wszystkie URLe domen, i biorąc export wg. mnie niepotrzebnie jest obowiązkowo "Anchor" + "Adres URL"

Myślę, że użytkownicy są na tyle kumaci, dwa już wiedzą o co chodzi z imopretem/exportem - że jak będą chcieli to między kontami przerzucać, to i będą to zaznaczać. A ile razy inni chcieli by URL wyciągnąć. A tak to musze to wyciągać, potem do exela oddzielać od anchor'a.

Co o tym twórcy myślą, by jednak większą swobodę dać?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PtaQ - nie zgodze sie - duzo importuje i wole 'jak ptaszki' sa zaznaczone - nie mam zamiaru klikac czesem prawie 100x przy imporcie zeby za kazdym razem wszystko zaznaczyc.

lepszym rozwiazaniem byloby gdyby gotlink zapamietywal ustawienia konkretnego uzytkownika - chcesz to sobie odznaczyc, ja zostawie zaznaczone i obaj bedziemy zadowoleni

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PtaQ - nie zgodze sie - duzo importuje i wole 'jak ptaszki' sa zaznaczone - nie mam zamiaru klikac czesem prawie 100x przy imporcie zeby za kazdym razem wszystko zaznaczyc.
Czasem przydało by się z grupy wyciągnąć wszystkie URLe domen, i biorąc export wg. mnie niepotrzebnie jest obowiązkowo "Anchor" + "Adres URL"

Może nie jasno wyraziłem się - dlatego napisze to jeszcze raz - nie chodzi mi o zaznaczenie, odznaczenie - tu akurat mi wszystko jedno. Tylko spróbuj w tym momencie odznaczyć sobie "Anchor" lub "Adres URL". Chodzi mi po prostu by się dało odznaczyć.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności