Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, opcja dostępna tylko na kontach PRO.

A od kiedy system dzieli się na konta PRO i zwykłe ?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się dziś w GL dodałem parę swoich stron by uzyskać punkty. Oki udało się, nie wiem czy tu dużo, czy mało czy tyle co kot napłakał ale otrzymałem 25 tys punktów. Rozłożyłem to na dwie witryny (domena + subdomena) i zobaczymy.

Nie korzystałem wcześniej z SWL więc od razu mówię, że nie znam się bardziej traktuje to jako próbę i jedyne czego mi zabrakło to FAQ z prawdziwego zdarzenia, po prostu tam nie ma.

Mam pytanie, być może pojawiało się ono już nie raz na forum - jak sprawdzić na jakich witrynach mam linki uzyskane z punktów ??

Czy to prawda, że linki GL słabo się indeksują, praktycznie w ogóle ?? Pytam, gdyż wyczytałem tak na jednym z blogów, które znalazłem wpisując frazę opinia o gotlink.

Dziękuje za odpowiedzi i pomoc w rozwiązaniu moich wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, być może pojawiało się ono już nie raz na forum - jak sprawdzić na jakich witrynach mam linki uzyskane z punktów ??

system rotacyjny co x godzina masz link na innej stronie, i zasada jest, że nie pokazuje sie linków

Czy to prawda, że linki GL słabo się indeksują, praktycznie w ogóle ?? Pytam, gdyż wyczytałem tak na jednym z blogów, które znalazłem wpisując frazę opinia o gotlink.

rotacja tu liczy się twój fart, że google trafi na dana podstronę gdzie jest twój link... ale wiadomo jak to jest w praktyce

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że linki GL słabo się indeksują, praktycznie w ogóle ??

To po co korzystać z takich linków? - a podobno największą moc mają teraz systemy z większością serwisów o site=5 i bl=0, szczególnie te rotacyjne gdzie za takie strony wyłapiesz jeszcze bonusa. Jak będziesz miał większą ilość takich stron, i będziesz chciał uzyskać z nich większą efektywność to podpowiem Ci jaki zrobić myk.

Uwaga, 16 marzec

- W, z 10% do 20% gdy W>34;

- B, z 10% do 20%, ale nie więcej niż 0,2% za 1 bl poniżej 100

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podobno największą moc mają teraz systemy z większością serwisów o site=5 i bl=0, szczególnie te rotacyjne gdzie za takie strony wyłapiesz jeszcze bonusa.

O jakich systemach piszesz? O eweblinku to wiem a ktory jeszcze?

==============================================

Zielony jak ogórek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że GotLink jest systemem pozycjonującym a nie reklamowym? - poza tym gdyby nawet był reklamowym to temu pierwszemu bardziej chyba potrzeba reklamy - a użytkownikom wystarczy że GotLink jest systemem o najmniejszej ilości pustych punktów co stanowi podstawę jego wartości i popularności wyrażonej poprzez 370.000 standardowych linków (konkurencja 130k) oraz 450.000 urli i 300.000 anchorów dających dziesiątki milionów linków dzięki ML.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiKaS, to pytanie w stylu: dlaczego eweblink nie daje przykładu i nie ma opcji masowego dodawania linków tak jak Gotlink.pl.

pozdrawiam

Czy to prawda, że linki GL słabo się indeksują, praktycznie w ogóle ?? Pytam, gdyż wyczytałem tak na jednym z blogów, które znalazłem wpisując frazę opinia o gotlink.

bzdura ;)

Jak ktos tak mysli to nawet lepiej bo wiecej na tym skorzystam.

jezeli chodzi o wartosc to cena za punkty gotlinka jest najnizsza z wszystkich systemow

Najniższa? Przede wszystkim stabilna, a ostatnio rośnie w górę (120zł/100k).

Przy czym cena konkurencji spadła o -50%, no i wiele opowiada się o tym, że dalej bedzie spadać...

morimoto, zamin sie zaczniesz wypowiadać zoriętuj się dobrze w temacie.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morimoto, najniższa bo jest coś takiego jak Giełda Punktów i każdy może sobie kupić po cenie w której nie będzie uwzględniony PR i inne bajki ;)

Poza tym jak od jutra punktacje za strony podzielimy przez 10 a cena wzrośnie x 10 to czy to coś zmieni w wartości systemu poza innym przelicznikiem? - moc punktów to podstawa niezależnie co będziesz pisał ;)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności