Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

GotLink jest systemem o najmniejszej ilości pustych punktów co stanowi podstawę jego wartości

Na jakiej podstawie twierdzisz ze gotlink ma najmniej pustych punktow? i drugie pytanie ile tych pustych on ma?

==============================================

Zielony jak ogórek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem jedynie dodac ze poki co (nie jestem do konca reprezentatywny, bo mam w eweblinku za malo punktow tam) ale w moim przypadku skutecznosc got-linka jest nieporownywalnie wieksza i to takze przy niewielkiej ilosci pobran.

PS. Czy bedzie opcjonalnie autolinkowanie, czy musze dodawac recznie strone do linkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gotlink.pl - cenilem sobie Twoje wypowiedzi przed tym jak zaczales najezdzac konkurencje, byles nieugiety na zaczepki ;)

jest kilka systemow w PL - ja uzywam prawie wszystkich, prawie wszystkie polecam klientom, kazdy ma cos innego, i gotlink i weblink moim zdaniem sa dobre, ale kazdy do czego innego. mnie krew zalewa nt. mojej konkurencji ale nigdy bym sie nie osmielil przy kliencie najezdzac calym wosjkiem na druga strone

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byles nieugiety na zaczepki ;)

Przedstawienie faktów w postaci kilku danych ze statystyk nie zmienia naszej postawy, trudno też oczekiwać że nie będziemy stawać w obronie naszych użytkowników i ich interesów.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam małe pytanie odnośnie importu linków do projektów.

Chciałbym porobić kilka testów GotLinkiem, popracowałem sobie właśnie trochę z arkuszem kalkulacyjnym ale mam mały problem. Chodzi o import linków a uściślając parametr PRIORYTET.

Dodaję listę linków do projektu w postaci:

ANCHOR;ADRES;TITLE;TEKS PRZED;TEKST PO;PRIORYTET;MONITORING

Wszystko oprócz priorytetów importuje się ok (i pewnie dlatego zorientowałem się tak późno).

Niezależnie czy zaznaczę opcję "Priorytet aktywne" czy nie i tak w efekcie końcowym GotLink nie ustawia priorytetów takich jak podane, ale wszędzie na sztywno.

Miał ktoś podobny problem?

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jest zwykła wartość liczbowa i nie ma żadnych błędó w formacie danych (jakby był to z tego co mi wiadomo import by się w ogóle nie powiódł). Import z danych w postaci txt powoduje identyczny problem.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie opcjonalnie autolinkowanie, czy musze dodawac recznie strone do linkowania?
Nie przewidujemy a najlepszym rozwiązaniem jest eksportować listę serwisów z zakładki "Serwisy" i dodać je jako "Multilink"
ANCHOR;ADRES;TITLE;TEKS PRZED;TEKST PO;PRIORYTET;MONITORING

Wszystko oprócz priorytetów importuje się ok (i pewnie dlatego zorientowałem się tak późno).

Podeślij na PW kilka linków które importujesz.

Zgodnie z propozycją użytkownika systemu, w zakładce "Serwisy", sumowane są punkty (lojalnościowe, stażowe, za domeny główne oraz łącznie za bonusy i punktacje standardową) za wyświetlony strony - dzięki temu, użytkownicy chcący sprawdzić łączną ilość punktów dla danej domeny wraz z subdomenami, mogą teraz to sprawdzić dzięki filtrowaniu domen przy odpowiednio ustawionej ilości wyświetlanych stron.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strone dodałem, zalozylem grupe do linkow. I mam teraz 1000 pkt i chce np dac 10 linkow ktore by pozycjonowały dane slowo kluczowe, da sie ta wogole? czy musze te 10 linkow kierowac na glowna strone?

Ile musze wykupic punktow? Albo ile na 1 link punktow dac i ile podwyzszac i co jaki czas?

pozdro

Edytowane przez drx
www.meblebrysch.pl --- PR 2 [ Zapraszam do oglądania i zamawiania :) ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drx nie obraź się, ale zadajesz pytania typu:

- ile mam kupic cegieł na budowę domu

- czy budować godzinę, czy 8 dziennie

1k pkt na 10 linków? Nie wiedziąc na jakie frazy i na jaką stronę, to mogę napisać, że tysiącem to możesz próbować 1 wpis indeksować w katalogu, albo przykładać przez 10 tygodni do każdej frazy po tydzień te 1k pkt :)

Ile musisz kupić pkt? Nie widząc strony, nie widząc anchorów, to tak mniej więcej tysiąc pięćset sto dziewięćset :D

Najlepiej kup sobie z 20k punktów i powoli testuj (najlepiej na zupełnie innej stronie), sprawdzaj jak się zachowuje strona i reaguj, ale pamiętaj, że to co zrobisz dziś, dopiero zauważysz na kilkanaście dni, a może i później :)

Edytowane przez zakręcony

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności