Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

oups, podejrzewam że nie tu leży problem,
Całkiem prawdopodobne ale zaraz go rozwiążemy.
Mam domenę której na 100% nie mam na swoim koncie
Gdybyś wysłał Pw to już byśmy wiedzieli.
Zapewne domena posiada status nieaktywny i siedzi w panelu jakiegoś innego usera, ktory ma ochotę zrobić good joke.
To czy ktoś doda do swojego panelu nie ma wpływu na to czy Ty będziesz mógł aktywować...
Z tego co pamiętam to po 2 tygodniach takiej nieaktywności oberwie banana w systemie i dalej jej nie bede mógł podpiąć.
...po tym czasie usuwana jest z systemu...

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, PW wyślę jak będę miał taką możliwość, w tej chwili nie mogę ;-)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubert, oczywiście, jak będziesz miał taką możliwość to chętnie pomożemy :)

Od kilku dni w MDD została dodana długo oczekiwana opcja "zgłoś ponownie wszystkie domeny" - wdrożenie jej było możliwe po zmianach dokonanych wg Waszych wcześniejszych sugestii.

43166541.jpg

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gotlink.pl - fajna zabawka, ale mi brakuje...

- w MDD obok każdej domey checkbox i możliwość zaznaczenia i ponownego zgłoszenia / usunięcia kilku domen naraz

- w opcji eksportu zawsze eksportuje wszystkie domeny - fajnie by było gdyby można było wyeksportować tylko zaznaczone / widoczne domeny

edit:

a także

- denerwuje mnie rozbicie filtra i sortowania na 2 formularze ;-) zróbcie z tego 1 tak żeby można było podać maskę i zaznaczyć tylko aktywne w 1 przeładowaniu strony ;-)

Edytowane przez Hubert

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zróbcie "Zgłoś ponownie strony takze w seomatik" ?:)

Czy mozna codziennie zgłaszac, czy jest bariera czasowa, np. co 3 dni?

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zróbcie "Zgłoś ponownie strony takze w seomatik" ?:)

Czy mozna codziennie zgłaszac, czy jest bariera czasowa, np. co 3 dni?

@LuckySpamer - pewnie zglaszac mozna, ale jest limit, ze strony nie beda sprawdzane czesciej jak co 2 tygodnie - patrz ostatnie posty, moja propozycja i zmiany admina gotlinka - dzieki temu trudnosci ze sprawdzaniem site domen spoczywaja na nas, spamerach, a nie na systemie

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 2 tygodnie? :) hmm keidys bylo co 3 dni.

No faktycznie 2 tygodnie. A czym sagi sprawdzasz?

Nawet jak sprawdzasz, to pozniej gotlink musi znowu sprawdzic.

Ja na oko wiem, bez sprawdzania ;p keidy jest dobry moment aby dodac strony.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LuckySpammer - sagi sprawdza autorskim softem, ale on sprawdza nawet 50k domen dziennie.

a tak serio - masz racje - gotlink musi je sprawdzic jeszcze raz, ale nie wrzucam przykladowo 50k domen do mdd tylko np. 100, ktore wiem, ze juz sa 'gotowe' - z mojego punktu widzenia spora rezerwa mocy, a i mdd sie nie zapycha.

@ravau - z tego co wiem to gotlink dynamicznie rekompensuje globalne straty, wiec jak Ty straciles to ktos zyskal, system jest stabilny, a dla 1 usera nie mozna zrobic inne punktacji. po prostu - wiecej linkowac

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienione z 72h na 168h.
Co 2 tygodnie? :) No faktycznie 2 tygodnie.
Precyzując, 168h to 7 dni :(

W kwestii cięcia pkt za niski BL i linki wychodzące zbliżamy się do końca, pozostały 2 przeliczenia. Najbliższe rozpocznie się 1 maja, czyli przesuwamy jego start o tydzień.

I jeszcze jedna uwaga/sugestia. W długoterminowej perspektywie proponujemy skupiać się na tworzeniu bardziej wartościowych serwisów - nie takich na subdomenach z bardzo niskim site za które otrzymać można w okolicach 100pkt, lecz takich na których uzyskamy ponad 10.000 punktów - czyli domena główna ze site >1000 co w połączeniu z bonusem np. za PR, staż i lojalność zarabia dla właściciela 5 cyfrowe wartości.

Dlaczego?

Algorytm systemu w sposób płynny punktuje pewne czynniki a to powoduje że strony otrzymujące bonusy odbierają punkty pozostałym serwisom - np. serwisy na domenach głównych (bonus za domenę główną) odbierają punkty serwisom na subdomenach. W ciągu ostatniego roku pojawiło się już kilkanaście kont na których znajdują się ponad 1000 stron na domenach głównych - przy utrzymaniu się tej tendencji, za kilkanaście miesięcy stawianie subdomen stanie się mniej opłacalne. Zapewne odbije się to na ilości serwisów w systemie ale tak jak w 2008 podkreśliliśmy - przede wszystkim premiujemy strony robione pod użytkowników a nie system.

54238348.jpg

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwisy na domenach głównych (bonus za domenę główną) odbierają punkty serwisom na subdomenach

Nie rozumiem tego... domeny glowne zabieraja punkty wszystkim subdomena w systemie? (kazda po troche?)

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - w skrócie ile dostałeś X mc temu za subdomene z site=50, a ile teraz za subdomene z site=50. Zakładając np. 200BL i 10 wychodzących w obu przypadkach.

Odpowiedź, jest, że kiedyś było więcej - za to teraz ta różnica pkt. jest oddawana w bonusie za domene główną, za lojalność/staż. Tak - że pkt. nie giną a wracają tylko za konkretne kryteria. Bardzo fajne rozwiązanie muszę przyznać.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gotlink - mam nadzieje, ze za jakis czas bedziesz mogl powiedziec, ze sa konta gdzie jest juz ponad 2,5k serwisow na domenach glownych ;)

wytlumacz prosze jak to ten bonus zabiera punkty z subdomen - mam rozne strony o czym wiesz i chcialbym wiedziec czy w koncu trace czy zyskuje na dowaniu domen glownych

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszecie, tak to mniej więcej działa. Jeden prosty wzór z szeregiem parametrów powiązanych między sobą daje właśnie tak efekt - stabilność. Daleki jestem tutaj od przytaczania szczegółowych rozwiązań, ale faktem jest że jeszcze nigdy nie został wyprodukowany nawet jeden punkt więcej a niżeli to zostało skalkulowane na starcie systemu - o czym może świadczyć stabilna cena punktów.

Sagi, każdy tworzony serwis, który będzie zdobywał jak największą ilość punktów bonusowych będzie dla Ciebie korzystniejszy - już z samej racji domeny głównej masz przewagę bonusową nad subdomenami... - również i pozostałe bonusy, mam przekonanie że łatwiej uzyskać dla domeny głównej, dlatego zachęcam do analizy bonusów i tworzenia stron wartościowych gdyż sam staż to 3k pkt, z tytułu b. lojalnościowego ważną rolę odgrywa site które może dać dodatkowe 6k pkt, dobra strona to i szansa na kilka tysięcy pkt za pr, a to w połączeniu z pozostałymi bonusami powinno zachęcać do jakości...

Sagi, liczymy że będą konta z ponad 10k serwisami na domenach głównych i kilkuletnim stażem - za kilka dni, dla zachęty i jako wyróżnienie dla najbardziej zaangażowanych użytkowników w systemie, w tworzenie stron wartościowych, zacznie funkcjonować nowy dodatkowy bonus :)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności