Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

W branży od 3 lat. Ja jestem od roku ale jak strona jest zaindeksowana to wiem, że jest zaindeksowana a tu mi taki komunikat wyskakuje przy próbie dodania strony: 'Podana strona xxx nie jest zaindeksowana w Google, prosimy dodać ją pod adresem https://www.google.pl/addurl.html oraz po zaindeksowaniu spróbować ją dodać do systemu ponownie.'

Dc .com: site 424

Dc .pl: site 426

Edyta: no i już wiem o co chodzi. Nie ma możliwości dodania domeny głównej bez www, jeśli posiada subdomeny. Nonsens i paranoja. Poszukam innego rotacyjnego, gdzie ją dodam bez problemu.

Edytowane przez Mały Kajtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze by jeszcze zrobic bonus dla osób majacych jak najwiecej stron w systemie.
;) Lucky, trzeba i sobie troszkę podnieść poprzeczkę i tworzyć więcej stron na domenach głównych. Także warto robić serwisy o większym site gdyż jest to czynnik na podstawie którego wyliczany jest bonus lojalnościowy. Na koniec wystarczy dogodzić google robiąc strony które charakteryzować będą się żywotnością a wtedy otrzymasz bonus stażowy. Lucky - wiesz jak to byłoby gdyby premiować ilości serwisów - leciało by byle co i byle jak - a my stawiamy na inny efekt.
a ja chce wiedziec kto mnie przegonil w liczbie domen glownych ;)
Również stażowy użytkownik - jedna z większych firm pozycjonujących - właściciel obecnych 90% stron oczekujących w MDD.

Ale wiem Sagi że dasz radę ;)

jak czesto bedzie ten bonus przyznawany?
Aktualizacja będzie następować w okolicach 1-ego każdego miesiąca (+/- 24h)
Sagi, ja jestem za tym aby sprzedawac te pkt.
Ten skromny dodatek jest chyba tak naprawdę jakąś symboliczną wartością w przypadku największych użytkowników więc kto jak sobie go zagospodaruje to jego indywidualna sprawa. Nasz kolega z PiO który zajął 1 miejsce w lojalności i stażu więcej przeznacza na linkowanie stron a niżeli wartość punktów przeznaczona na cały ten bonus w systemie - no ale efekty widać - a ilość stron wręcz symboliczna. W tym przypadku zdaje się potwierdzać powiedzenie że nie warto walczyć siłowo a sprytnie, i tak to on właśnie rozegrał.
Ciekawe jak to będzie wyglądać ze stabilnością ;)
Co do stabilności punktacji za lojalność i staż to... jest bardzo wysoka - co do ilości punktów za domeny główne może być różnie - chociażby ze względu na politykę systemu i decyzji użytkowników - liczymy że najbliższe miesiące to będzie gwałtowny przyrost serwisów na domenach głównych.
Uważam że maksymalna długość anchora jest ciut zbyt krótka. Nie mieszczą mi się cztery wyrazy :(
To już pewien kompromis pomiędzy tym co chciałaby osoba linkująca a tym co oczekuje strona wyświetlająca te linki.

Przewidywana korekta bonusu za ilość linków wychodzących oraz dodatkowy tekst przed i po linku.

Bonus obowiązujący do 1 lipca:

linkiold.png

Bonus obowiązujący od 1 lipca:

linki.png

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, ze we mnie wierzysz w kwestii domen glownych - pomyslimy ;)

co do tabelki na koncu postu mogles napisac jak sie zmienia ten bonus - ja sie nameczylem, zeby znalezc roznice - a jest ona nastepujaca: sredni limit (druga kolumna) nie bedzie od 10 stron jak to bylo dotychczas a od 100, czyli kolejno <100, 101-1000, 1001+

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tego lepiej bym nie ujął. Ale dodam jeszcze że po 1 lipca zmiana końcowej wartości punktów dla serwisów korzystających z tego bonusu nie będzie różnicą punktową pomiędzy tym co jest a tym co będzie, gdyż różnica w punktach zostanie przesunięta do podstawowej punktacji a tym samym część punktów powróci do tych stron jako zwiększona punktacja podstawowa wpływająca również na wielkość bonusu lojalnościowego.

Dodatkowo zmieniliśmy zasady wystawiania ofert na GP w związku z ciągłymi zażaleniami od użytkowników - obecnie wystawiamy taką ilość punktów jaką dysponujemy w danym momencie i możemy natychmiast sprzedać - bez żadnych tłumaczeń w stylu że sprzedam za 2 dni aż mi zaindeksuje nowe strony itp.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak sprawdzam różne domeny z listy Mozilli, to niektóre dostają bonus, inne nie.

Każdy serwis który dodasz na domenie typu A powinien otrzymać bonus za domenę główną.

Odnośnie pytania o ostatnią zmianę w google informujemy, że drobna korekta kodu została wykonana w środę i nie ma żadnych obaw o prawidłową aktualizację wartości site w systemie GotLink oraz SeoMatik.pl - https://www.gotlink.pl/forum/topic/1304-zmi...trem-site/#1312

Podejmujemy również kroki aby ponad 100.000 serwisów oczekujących w MDD zostało jak najszybciej sprawdzonych.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile osób jest takimi hardkorami ?

Nie będę pisał że największa, nie będę pisał że najlepsza... ale napiszę że kolejna firma pozycjonująca ;)

(ale mówimy o połowie stron oczekujących, pozostałe to naszych doświadczonych użytkowników)

Za 3 tygodnie ostatnie cięciu punktów dotyczące linków wychodzących i niskiego poziomu bl - jeśli w tej kwestii oczekujecie głębszych cieć, nawet do 100% w kolejnych miesiącach, prosimy o przesyłanie swoich uwag na formularz kontaktowy systemu.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYP PROBLEMU: łącze w DC

ROZWIĄZANIE: przeniesienie maszyn

CZAS: 24 godziny

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności