Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominamy o ostatnim cięciu - 1 czerwiec

- W, z 40% do 50% gdy W>34;

- B, z 40% do 50%, ale nie więcej niż 0,5% za 1 bl poniżej 100

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały a zarazem duży problem.

Gdy chce podlinkować gotlinkiem seomatika wyskakuje mi:

"Niepoprawny nr ID grupy."

Dlaczego się tak dzieje?

Wszystko co trzeba w seomatiku uzupełniłem, mam nadmiar pkt w gotlinku i nr id kopiuje ten, który jest obok domeny z pktami.

A może chodzi o inny nr?

Z góry dzięki

Miłosz

Sprzedam TANIO SEOMATIKA - 35 zł 100k

kontakt PW lub tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jeden szkopół w gotlinku ....

Jak sprawdzam strony w masowym dodawaniu stron np na 3 podstronie i klikam Sprawdź ponownie to sprawdza ale przekierowywuje mnie do pierwszej strony zamiast do 3. Przydało by sie to zrobić na ajax lub jakis inaczej żeby po sprawdzeniu jakiejs strony np na gotlink.pl/manager/sites-adder/page/2/ wracało do tej podstrony a nie do gotlink.pl/manager/sites-adder/

Edytowane przez dawstaw

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miloszgadz, sprawa wyjaśniona na forum SeoMatik...

Jak sprawdzam strony w masowym dodawaniu stron np na 3 podstronie i klikam Sprawdź ponownie to sprawdza ale przekierowywuje mnie do pierwszej strony zamiast do 3.
Zmienione, sprawdź czy teraz jest tak jak chciałeś.

Przypominam, że od paru tygodni, wszystkie strony można zresetować jednym klikiem bez konieczności resetowania każdej strony z osobna.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mdd jeszcze jedna wskazówka...W masowym dodawaniu stron przydało by się zaznaczanie wybranych stron i sprawdzanie ponowne wybranych stron.

Ogólnie użytkownicy jak dodali np do mdd 50 stron a mają w sumie 2000 stron to nikomu sie nie chce klikac 50 razy i sprawdzają ponownie wszystkie 2000 dzieki czemu zapychają kolejke i serwer.Jednym słowem przydało by się w mdd zaznaczanie stron które chcemy aktywować..

PS. A wogule co sie dzieje ze strony stoją w mdd?? Moje już ponad tydzien czekają w mdd i nic..

Ogólnie stron w kolejce: 104320
Edytowane przez dawstaw

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A wogule co sie dzieje ze strony stoją w mdd?? Moje już ponad tydzien czekają w mdd i nic..

Niestety Twoim stronom "oczekującym" nie minęło 7 dni od ostatniego sprawdzenia ;)

53 sztuki sprawdzane były 4 czerwca, 5 sztuk 3 czerwca, 1 sztuka 2 czerwca o 15:12 - czyli żadnej nie minęło 7 dni.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz pewnie wiecie, 1 lipca planowane sa zmiany bonusow dla stron z site<100 i stron z site>=100 -> tutaj dokladne info https://www.gotlink.pl/forum/topic/1300-od-...acji-dla-stron/

ile dokladnie kazdy straci/zyska nie mozna w prosty sposos oszacowac (liczba punktow w systemie pozostanie bez zmian), ale co nieco mozna sie dowiedziec. ponizej umieszczam skrypt w php dla braci z PiO, a pod nim - krotkie informacje jak go uzyc.

SKRYPT NALEZY DO MNIE, jest chroniony prawem autorskim

nie udzielam zadnych informacji nt jego dzialania, bledow, nie naprawiam, nie instruuje - dostajesz kawalek kodu takim jakim on jest i NIE WYSYLAC mi prosze PW, nie pisac nt. jego dzialania w tym watku itp. (ale dajcie znac ile zyskacie, stracicie)

UWAGA - nie odswiezajcie strony za czesto, bo ten skrypt moze mocno obciazac serwery gotlinka - z umiarem Panowie, z umiarem

NOWY KOD ZNAJDUJE SIE KILKA POSTOW NIZEJ

skrypt pokazuje tylko przewidywalna liczbe punktow po cieciu, nie moze byc uznawany jako wykladnik - administratorzy gotlinka NIE MAJA nic wspolnego z nim, nie zatwierdzili go - jest to kod pisany na wlasny uzytek i jako taki prosze go traktowac

wysylajcie ten kod takze swoim sprzedawcom punktow, pytajcie czy Wasze przelewy beda nadal aktywne po 1 lipca - w razie odpowiedzi negatywnej - zapraszam na PunktySWL.pl :)

// EDIT 11:17

literowka w kodzie poprawiona

// EDIT 11:34, 11-06-10

nowy kod ponizej

Edytowane przez sagittariuspl

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagi, to nie lepiej pobrać listę stron przy pomocy API?

https://www.gotlink.pl/gotlink-api/#pobiera...nych-o-stronach

...zamiast parsować stronę GotLinka tracąc swój transfer i wasz transfer oraz moc obliczeniową serwerów?

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagi, to nie lepiej pobrać listę stron przy pomocy API?

https://www.gotlink.pl/gotlink-api/#pobiera...nych-o-stronach

...zamiast parsować stronę GotLinka tracąc swój transfer i wasz transfer oraz moc obliczeniową serwerów?

juz odpowiadam - skrypt zostal dzis przerobiony ze starego - w starym potrzebuje takze date ostatniej aktualizacji parametrow - a tych informacji nie moge wyciagnac za pomoca api

mozliwe, ze ten skrypt mozna przepisac na api - licze na tom, ze kazdy sprawdzi sobie punkty raz na kilka dni i nie bedzie to za bardzo obciazalo systemu do 1 lipca

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysylajcie ten kod takze swoim sprzedawcom punktow, pytajcie czy Wasze przelewy beda nadal aktywne po 1 lipca

Raczej każdy sprzedawca zostawia sobie zapas punktów właśnie na takie sytuacje ;) Prawda ;)?

zapraszam na PunktySWL.pl biggrin.gif
spamer :P

Swoją drogą jak dobrze rozumiem na stronach z site < 100 należy zmienić ilość linków z 15 na 5 i wyłączyć tekst przed i po linku z uwagi na to że i tak nie dostaną żadnego bonusu ;)?

Możliwe że dzisiaj naskrobie taki skrypcik na bazie API ;)

[Edit]

Tak sobie myślę, że ta zmiana wcale nie zatrzęsie punktami ;) Zapewne większość z was ma trochę stron które stracą bonusy ale i macie strony które bonusy zyskają a więc można powiedzieć że punkty zostaną jedynie "przerzucone" na inne serwisy ;)

Podsumowując uważam iż nie ma się czego obawiać ;) Na pewno nie będą to tak drastyczne zmiany jak u konkurencji po 15 lipca ;)

Edytowane przez Mich@ł

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mich@l - sluszna uwaga - bedzie trzeba zmienic liczbe linkow na stronie ;) choc nie do konca 'nie bedzie bonusu' zamiast 100 bedzie 20 pkt (ewentualnie *2 przy tekscie przed i po)

tak jak juz pisalem - liczba punktow w systemie pozostanie stala

a skrypcik na podstawie api by sie przydal, bo mnie admin ukatrupi ;)

ja caly czas licze na to, ze mimo wszystko info o punktach po zmianie pojawi sie w panelu (narazie otrzymalem 'odmowe')

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności