Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak mój polecony user sprzeda na miesiąc swoje pkt to ja tracę pozyskane z niego punkty na miesiąc?

Nie, ponieważ prowizja jest liczona z punktów domen a nie od salda punktów.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze raz, poprzednio nie miałem odpowiedzi w innym wątku - ludzie instalują na docelowej stronie swl i chcą być wyżej tylko przez ten fakt?

Bo to sugeruje adam1234

edit: literówka

Edytowane przez elpav

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze raz, poprzednio nie miałem odpowiedzi w innym wątku - ludzie instalują na docelowej stronie swl i chcą być wyżej tylko przez ten fakt?

Bo to sugeruje adam1234

edit: literówka

Mały Off Topic: Tak właśnie sądzi większość nowych uczestników tego forum, zamiast kierować się do działu Dla Początkujących i tam siedzieć, to zaglądają do SWL i instalują co popadnie, z błędnym mniemaniem, że właśnie instalacja systemu polepszy ich pozycję z wyszukiwarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam GotLinka! Zainstalowałem, i testowałem przez 3 dni. Moja stronka przed instalacją gotlinka pod frazą ekstraklasa była 4-6 miejsce w google na 1 stronie. Po zainstalowaniu Gotlinka na następny dzień patrzę a strona na 2 stronie w google i przez ten czas co miałem zainstalowanego gotlinka nie wskoczyłem już na 4 miejsce!

Dziwny ten post, tak jakby ktoś komuś kazał go napisać.

USUNĄŁEM GOTLINKA. Puki co nie ma szans konkurować z seonetem i weblinkiem a chodźby nawet livelinkiem.

Może ktoś z konkurencji SWL? Ale kto livelink? seo.net.pl? E-weblink?

Dziwne bo jak zainstalowałem seoneta to już po 3 dniach moja stronka wskoczyła na wysoką pozycję

Chyba najbliższy trop to seo.net.pl ale w to nie wierzę.

Tak dla jasności nie sugeruję nic. Ale post Adama taki podpadający :brawa:

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z żadnej konkurencji! Po prostu prawdę napisałem, że tamte SWLe są lepsze...

Adam1234 - po trzech dniach NIE MOŻESZ TEGO WIEDZIEĆ. Nawet dla super wypasionych mega zaufanych przez google witryn, nie ma takiej dynamicznej reakcji googli na pojawiające się linki: z witryny i do witryny.

Edytowane przez radek

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam1234,

Poznaliśmy Twoją opinie, kilka osób także w pewien sposób próbowało dać Ci do zrozumienia, że Twoje wyrażone zdanie nie ma podstaw... Według mnie, w swojej przygodzie pozycjonerskiej, pominąłeś przynajmniej jedną bardzo ważną rzecz... - nie zdobyłeś podstawowej wiedzy o google, o jego działaniu (a przecież próbujesz odnieść w nim efekty) a już zdecydowanie i pewnie oceniasz systemy.

Forum PiO, to miejsce gdzie możesz dużo dowiedzieć się na temat google, pozycjonowania i systemów - dzięki zgromadzonym tu informacją i doświadczeniom wielu użytkowników, gromadzonym od lat, zdobędziesz cenną wiedzę dzięki czemu Twoje myślenie zmieni się znacznie od obecnego. Naprawdę warto zainwestować w podstawy więc czytaj, czytaj i raz jeszcze czytaj...

Adamie, proponuję również dyskusję na ten temat kontynuować w innym wątku, zakładając np. "Ile potrzeba godzin aby ocenić skuteczność systemu", albo "Ocena systemów po 3-dniowych testach" - myślę że opinie wyrażone przez innych użytkowników w tych wątkach byłyby dla Ciebie bardziej przekonujące niż nasze które wyraziliśmy w powyższych postach (tym bardziej że Cię nie przekonały).

Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności