Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o harmonogram zmian, to ja, zwykly uzytkownik systemu, ktory ma w systemie okolo 13 stron, nadchodzace zmiany popieram w 100 procencikach :)

Trzeba pamietac, ze jesli klient jest zadowolony to I sprzedawca bedzie zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@finansiarz - spytam z ciekawości, ile to jest "okolo 13 stron" ?

Hehe, to +2/-2 stron w moim przypadku, wiesz, czasem cos moze dostac banika w G I poleci, czasem na jej miejsce doda sie inna, zazwyczaj staram sie zalatac luke po tej spisanej na straty, lecz nie zawsze mam takie mozliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gotlink.pl - z tym "@#$@#$" to zartowalem, bo co jak co - Ty wiesz ile razy mi pomagales na rozne sposoby, np. odpowiadajac na moje watpliwosci na PW

ale to prawda - o sprzedawcow dbacie, ale na swoj sposob. a prawda jest taka, ze na forum wypowiadaja sie glownie handlarze, wiec zawsze beda fale krytyki na kazde zmiany wplywajace w krotkim czasie na nasze zarobki.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !! Kto jest za tym zeby gotlink wyznaczył SPECJALNĄ DATĘ, w której WYJĄTKOWO rozpocznie sprawdzanie na nowo liczby wychodzących linków na wszystkich stronach w systemie? I sprawdzi wszystkie strony np. w 7 dni.

Dlaczego tak? To bardzo ważne, podejzewam że macie także duze ciecia za wychodzące, albo niebawem bedziecie je miec i wyraźnie to odczujecie!

Co wiecej, nawet jak juz zmieniliście na swoich stronach ilości wychodzących linkow to Gotlink tego nie widzi, bo np. ostatnio stroche sprawdzał pod tym wzgledem miesiąc temu.... przez co LICZY/TNIE Wam punkty patrząc na liczbe wychodzących SPRZED MIESIĄCA!!! .

Zatem uważam, ze powinniśmy wspólnie ustalić specjalną date w ktorej Gotlink.pl WYJĄTKOWO np. w ciągu 7 dni sprawdzi strony raz jeszcze (Liczac ze jest 360k stron w systemie 7 dni na sprawdzenie to bardzo dużo czasu, tj. 360k:7:24 = 2k stron na godzinę).

Jeżeli popieracie tą "akcje" zostawcie posta potwierdzającego.

--

Pojawiaja sie pytania "Czy punkty sa ciete dopiero po sprawdzeniu ilości linków"

odpowiedz brzmi: NIE!, punkty sa cięte przy aktualizacji site, a aktualizacja wychodzących następuje w zupełnie innym terminie..."

Edytowane przez punkty

Zapraszam po darmowe 10.000 pkt na start w Seomatik.pl
120x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem Sagi :), zawsze to robimy w granicach możliwości i rozsądku.

Punkty i AntiVirus, strony macie przeliczane wg ilości po dacie ogłoszenia cięć - krótko mówiąc jeśli ktoś podjął działania po informacji systemowej to ma jak najbardziej poprawną punktację (wyjątkiem mogą być strony które nie zostały sprawdzone z winy awarii hostingu).

Druga kwestia, że przeliczenie rozłożone jest na 2 cykle, tak jak uzgodniliśmy to na forum systemu a więc ostateczne przeliczenie zakończy się w drugiej połowie października.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie nadążam już za zmianami...

- 1 października - bonus +30% pkt dla serwisów z liczbą linków wychodzących do 4 (plus 5 systemowych)

Czyli jak mam do 4 wych i chce wyświetlać 7 linków (max) to nie odstanę już bonusu? I tu się nasuwa pytanie obecnie serwis z 14 linkami ma XXX punktów a ile będzie miał punktów po zmianie na 7 linków i bonusie +30%?

Będzie to porównywalna ilość punktów?

Zmiany pewnie wyjdą na dobre dla całego systemu tyle że najgorsza jest ta dezinformacja bo niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć ile będzie miał punktów np za miesiąc.

Swoją drogą co ile dni sprawdzanie są linki wychodzące?

[edit]

I chyba jeszcze nie za bardzo rozumiem jakie w końcu są te cięcia za linki wychodzące. czy jeżeli mam 4 linki wychodzące własne + 14 system owym to mam już -50%?

Edytowane przez Mich@ł

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale, nie podałeś poziomu site aby dokładnie odpowiedzieć ale licząc wg średniej na Twoim koncie sytuacja przedstawia się tak:

Domena za którą masz XXX punktów otrzyma 30 pkt mniej z tytułu mniejszej ilości linków systemowych (z 14 na 7) ale otrzyma +30% bonus gdy liczba wychodzących wyniesie max 9 (np 7 systemowych + 2 obce) a więc (XXX - 30pkt)x1,3.

Czyli w przypadku otrzymania bonusu będzie to wartość zdecydowanie na plus.

W przypadku nie otrzymania bonusu +30%, punktacja mimo utraty 30pkt za niższa ilość linków systemowych również będzie wyższa od obecnej z racji wzrostu punktacji podstawowej wynikającej z cięcia punktów dla stron o dużej liczbie wychodzących.

Najgorszy wariant jest oczywiście dla stron które obejmuje redukcja - wtedy wartość punktacji jest zdecydowanie niższa.

I odnośnie dwóch Twoich innych pytań:

1) Czyli jak mam do 4 wych (wlasnych?) i chce wyświetlać 7 linków (max systemowych) to nie dostanę już bonusu?

odp. Nie, gdyż bonus jest do max 9 (np. 7 systemowych + 2 własne)

2) czy jeżeli mam 4 linki wychodzące własne + 14 systemowym to mam już -50%?

odp. Nie, gdyż będzie to strefa neutralna (do 19 linków, np. 5 systemowych + 14 własnych)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domena za którą masz XXX punktów otrzyma 30 pkt mniej z tytułu mniejszej ilości linków systemowych (z 14 na 7) ale otrzyma +30% bonus gdy liczba wychodzących wyniesie max 9 (np 7 systemowych + 2 obce) a więc (XXX - 30pkt)x1,3.

Właśnie też mniej więcej "testowałem" ilość punktów przy 7 linkach i bonusie + 30% i widziałem że jest to nawet opłacalne :)

No dobra a teraz jeżeli po 1 października zmienię ilość linków z 14 na 7 to ile czasu potrwa ponowne sprawdzenie linków wychodzących? Fajnie by było aby sprawdzało linki w miarę szybko po zmianie ilości wyświetlanych linków ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale, sprawdzamy minimum jeden raz w miesiącu.

Jakie strony otrzymuja redukcje za site?
https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=741418

W związku z sugestiami użytkowników i sytuacją na GP, bonus +30% za linki wychodzące, został wdrożony i trwa jego naliczanie.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam się gdzie są nasze punkty?

teoretycznie skoro zmieniłem z 15 linków systemowych na 8 to po przeliczaniu punkty powinny rosnąć.

a jest odwrotnie bo mi np. maleją!!

rozmawiam z kilkoma osobami, które są w systemie i u żadnej z tych osób punkty nie urosły.

czy logiczne jest, gdy w ciągu miesiąca traci się 40% ogólnej liczby posiadanych punktów?

wg mnie od początku zmian jest tylko gorzej i gorzej, kiedy będzie dno, żeby było lepiej?

czy jest ktoś tutaj, kto po zmianach ma więcej punktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności