Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mam pytanie (zaznaczam ze nie udało mi się przeczytać całego tematu na PiO o systemie):

Pkt.4 mowiący o punktacji:

- Backlinks (ilość linków prowadzących do naszej witryny)

Skąd są pobierane te BL?

Jak silnie wpływają na PKT?

Edytowane przez Dark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coprawda nie bawilem sie jeszcze w podbijanie fraz

ale smialo moge polecic system - bardzo szybko indeksuje nowe domeny (dodane tylko i wylacznie do gotlinka, srednio 300pkt. na subdomene i po 3 dniach wiekszosc zaindeksowana)

kolejnym etapem bedzie jaka srednia fraza na swiezej domenie, roiona tylko i wylacznie gotlinkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd są pobierane te BL?

Jak silnie wpływają na PKT?

Google i Yahoo - aktualizacja przy zmianie PR, wpływ 1-5%

Jeżeli zdejmę punkty z frazy to czy nadal będą sprawdzane jej pozycje czy jak gdzie indziej tylko wtedy, gdy są przydzielone punkty?

Tak, będą sprawdzane. Obecnie sprawdzamy pozycje ok. 3000 fraz każdego dnia i póki co nie ma sensu ograniczania tego do sprawdzania tylko tych fraz do których zostały przydzielone punkty.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz lepiej to wyglada

jak dla mnie w tej chwili seo.net i zaczyna sie w zabawie liczyc gotlink - naprawde bardzo skuteczny, wiec jak widac nie tylko ilosc domen sie liczy, ale wplyw na caly balagan ma rowniez jakosc domen, oraz ile tych punktow wyparowuje z systemu

jak bedziecie trzymac obecny poziom to mozecie bardzo ostro namieszac konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam obecnie testuje sobie gotlinka i jestem zadowolony. Strona o grafice była w indeksie od około roku, zajmowała pozycje na 8-10 strony. Przyłożyłem po około 1k na jedną frazę i po tygodniu strona jest już na 2-3 stronie. Frazy typu(artykuły tematyczne, unikalne artykuły) wbijam do top10 przy 1k pkt na frazę. Warto dopalać frazy strony gotlinkiem B)

edit: literówka B)

Edytowane przez patro

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark, niechcący wprowadziłem Ciebie w błąd. Import stron będzie, a o imporcie linków nie mogłem znaleźć informacji w temacie. Ale myślę, że taka opcja przydałaby się osobom, które pozycjonują zawodowo.

ja przede wszystkim chcialbym zobaczyc jak sie sprawdza gotlink w indeksacji

Myślę, że jeden z najlepszych systemów wymiany linków do indeksacji.

Frazy typu (artykuły tematyczne, unikalne artykuły) wbijam do top10 przy 1000k pkt na frazę.

Chodzi o 1000 pkt? Bo 1.000.000 pkt na frazę to przesada.

Jeżeli chodzi o 1k pkt to naprawdę na mniej konkurencyjne frazy wskoczy się z łatwością do top10 ;)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazy typu (artykuły tematyczne, unikalne artykuły) wbijam do top10 przy 1000k pkt na frazę.

Chodzi o 1000 pkt? Bo 1.000.000 pkt na frazę to przesada.

Jeżeli chodzi o 1k pkt to naprawdę na mniej konkurencyjne frazy wskoczy się z łatwością do top10 ;)

Miało być 1000 pkt, dzięki neon103 ;)

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności