Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ptaq, bardzo dobrze to rozpisałeś. Natomiast żeby nie dochodziło do absurdów każdy może skorzystać z masowej opcji zmiany ilości linków systemowych i wskoczyć w odpowiednim momencie bezpośrednio na wartość 7.

Na 1 grudnia przygotowaliśmy jeszcze jedną zmianę, która będzie kończyła okres gwałtownego podwyższania wymagań w stosunku do parametrów stron systemowych GotLink.pl - zakładamy że jej wdrożenie zadowoli ponad 90% naszych użytkowników oraz istotnie zwiększy moc systemu. Dokładna zapowiedź, zostanie przedstawiona 20 października.

Dla osób które mają nosa i postanowią to udowodnić w ciągu 3 tygodni określając kierunek zmian, otrzyma 300k pkt/3m-ce - w przypadku określenia dodatkowo dokładnych parametrów zmian nagrodą będzie okrągły milion.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto propozycja ode mnie odnośnie API - żeby przy pobieraniu listy stron była data ostatniej aktualizacji (timestamp)
Dodane:

"time_update" - ostatnia aktualizacja

To proponowałbym też dodać segregacje serwisów według daty ostatniej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponowałbym też dodać segregacje serwisów według daty ostatniej aktualizacji.

Proszę sprawdzić :)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jeśli ktoś wyświetlać będzie linków systemowych 7, to wtedy ilość linków dodatkowych wyniesie:

• do 2: +30% punktów

• od 3 do 12: 0% punktów

• od 13 do 22: -50% punktów

• od 23: -70% punktów

wedlug mnie na 0% ciecia powinno byc od 3do7 linków, dla tego wypadku.

A potem od 8do12 ciecie -30%

Zapraszam po darmowe 10.000 pkt na start w Seomatik.pl
120x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tomaan

Bo złą strategie przyjąłeś - takie "pozycjonowanie" może doprowadzić do filtra a nie do wysokich pozycji.

Proponowałbym poczytać więcej o linkowaniu, linkowaniu pośrednim - czyli wcześniej polinkować zaplecze a dopiero z niego na docelową, no i o różnicowaniu słów które pozycjonujesz. Ew. pozycjonujesz frazy z serii "ciężkie" których 250k pkt. nie ruszy nawet jak by było bardziej fachowo zrobione rozłożenie słów kluczowych.

Wydaje mi się, że zbyt "prosto" chcesz to wypozycjonować, niestety to jest troszkę bardziej skomplikowane niż kupienie pkt. i przydzielenie na 3 frazy. O ile to były jedyne podjęte metody.

Edytowane przez Ptaq

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tomaan

Bo złą strategie przyjąłeś - takie "pozycjonowanie" może doprowadzić do filtra a nie do wysokich pozycji.

Proponowałbym poczytać więcej o linkowaniu, linkowaniu pośrednim - czyli wcześniej polinkować zaplecze a dopiero z niego na docelową, no i o różnicowaniu słów które pozycjonujesz.

Przepraszam, nie napisałem, że moja strategia dot. wpisów katalogów, strony docelowej SWLem nie ruszam.

Myślałem, że 200 tys. pobrań dla 50 linków wpisów to już dużo no ale widać, że jeszcze nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dłużej musisz poczekać, ew. jak pisałem frazy bardziej wymagające są.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomaan - zanim napiszesz, że jakieś narzędzie "nie działa" to sugeruję najpierw nauczyć się z niego korzystać.

Jakby pozycjonowanie polegało na tym, żeby kupić ***pkt i przydzielić je na frazę to by było z lekka śmiesznie :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomaan - zanim napiszesz, że jakieś narzędzie "nie działa" to sugeruję najpierw nauczyć się z niego korzystać.

Jakby pozycjonowanie polegało na tym, żeby kupić ***pkt i przydzielić je na frazę to by było z lekka śmiesznie :)

Misiu kolorowy umiem z niego korzystać tak samo jak Ty, znam każda jego opcję i funkcje, nie znam jedynie jego czasu działania a o to właśnie pytam.

Koledzy wcześniej poradzili czekać jeszcze.. zatem uzbrajam się w jeszcze większą cierpliwość :P

EOT. Napiszę po 2 miesiącach gdyby nie zadziałał z ta ilością pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomaan - nie obrazaj sie :D

kilka tysiecy uzytkownikow korzysta z tego narzedzia, a Ty piszesz, ze NIE DZIALA. nie wiem po co, chyba Ci sie nudzi, albo cos gorszego ;) miliony much nie moga sie mylic - widocznie Ty robisz cos zle, wiec nastepnym razem zamiast piszac takie bzdury podpytaj jak to zrobic lepiej.

moze juz dostales filtr, albo Twoje linki wogole sie nie zaindeksowaly, albo strona jest oznaczona jako "szkodliwa" itd itd.

mozliwosci jest wiele, skutecznosc gotlinka jest ostatnim mozliwym scenariuszem.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomaan - nie obrazaj sie :)

kilka tysiecy uzytkownikow korzysta z tego narzedzia, a Ty piszesz, ze NIE DZIALA. nie wiem po co, chyba Ci sie nudzi, albo cos gorszego ;) miliony much nie moga sie mylic - widocznie Ty robisz cos zle, wiec nastepnym razem zamiast piszac takie bzdury podpytaj jak to zrobic lepiej.

moze juz dostales filtr, albo Twoje linki wogole sie nie zaindeksowaly, albo strona jest oznaczona jako "szkodliwa" itd itd.

mozliwosci jest wiele, skutecznosc gotlinka jest ostatnim mozliwym scenariuszem.

przyznam się, że napisałem "nie działa" bo wtedy pojawiają się najbardziej wyczerpujące odpowiedzi niach niach :P ale okej okej, czekam z cierpliwością.

Pzdr, hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności