Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko

Gotlink- to niszowy system - link może i link, ale w tym systemie to link śmietnikowy.

Systemem sa zachwyceni userzy z niszowymi frazami. Te dobre wykorzystuje sam system ?

Co do weblinkia mam również swoje zdanie ale zapewne to nie ten temat.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan zebol pisząc o moderacji ma zapewne na myśli moderacje stron pod kątem graficznym :rolleyes: - ale niestety my nie znamy wytycznych google wg których taką moderacje można by prowadzić więc póki co skupimy się tylko na miarodajnych parametrach stron.

Natomiast Pan Tomaan poproszony grzecznie o możliwość wglądu w swoje konto ze względu na ciekawe rzeczy które pisał, nie raczył nawet odpisać.

Zebol, chętnie dostosujemy system dla takich profesjonalistów jak Ty, napisz tylko co by Cię interesowało ;)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kilka dobrych lat temu powstał gotlink.com był to początkujący i mocny system.

Na jego silniku osiągałem niezłe efekty.

Jak poznałem wasz silnik byłem niestety zaskoczony. Nie spełniał podstawowej idei pierwowzoru który i tak uległ już komercjalizacji.

Główna wada to firmy SEO które psuja ten system. Tak firmy!. Z ciekawości założyłem konto, przypisałem odpowiednie dane i zaskoczony byłem występowaniem linku na domenach.

Większość - ponad 80% to były subdomeny w subdomenie nic nie znaczące z obszernym SPAMem tekstowym. Bazujące na wartościowej domenie głównej.

Przy 200 linkach na owych stronach link który wdrożyłem nie został zindeksowany ponad 45 dni. Stwierdziłem i z to prawdopodobne ze względu na bardzo niski przydział PKT. z mojej strony.

Ppostanowiłem sprawdzić linki wychodzące z ów stron linkujących.

Wyniki były szokujące dla mnie.

Praktycznie otrzymałem 3-4 aktywne linki ze stron będących w indeksie.

Co z domenami/sub-domenami, czy system nadal potrafi rozróżnić te wartości ? Mowa o: www.Dm.pl lub Dm.pl Lub DM.Dm.pl lub dm.dm.dm.dm.dm.pl ?

Wówczas postanowiłem zakończyć współprace.

Test był prowadzony w lutym - możliwe że nastąpiły znaczne zmiany.

PS. G: bota nie interesują strony graficzne :)

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli subdomena jest dobrze podlinkowana to Ty mimo wszystko wolisz linka z domeny glonwej slabo podlinkowanej?

Czyli rozumiem ze taki katalog.onet.pl umieszczony na SUBDOMENIE raczej nie bedzie wzbudzał Twojego zainteresowana... no nic kazdy ma swoj patent na pozycjonowanie.

Zapraszam po darmowe 10.000 pkt na start w Seomatik.pl
120x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo, liczenie nadal wystepujacych linkow na zaindeksowanych stronach w systemie rotacyjnym?!

@zebol - pisz prosze dalej :) dzien zaczal sie dosc nudno a Ty poprawiasz mi humor ;)

no i skad wziales ten system? moze o innym piszesz?

powstał gotlink.com

dobra, koncze, bo zaraz znowu powiedza, ze jestem gotlink-fan-boy'em albo adminem tego systemu :)

gotlink ma swoje plusy, weblink ma swoje, nawet linkme jakies ma, a statlinka nawet nie wymienie bo to jasne. jestem wolnym czlowiekiem - nie podoba mi sie seo.net to go olewam, i nie udzielam sie w jego watku. mam gdzies linkme - nie zagladam tam.

ale nie twierdze, ze userzy obu systemow nie znaja sie na pozycjonowaniu - jesli maja efekty to cos tam musi byc. widocznie ja jestem za cienki w uszach i nie potrafie z nich korzystac / lub nie chce.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Punkty - wychodzące, bl, site - minimum raz w miesiącu.

PS. G: bota nie interesują strony graficzne :)
Interesują ;) - tak samo interesują go subdomeny które mają wysoki site oraz bl w przeciwieństwie do stron głównych z niskimi parametrami...
nic nie znaczące z obszernym SPAMem tekstowym
Widzisz, nawet google się myli według Ciebie... Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, każdy system ma swoich zwolenników.

W tym przypadku zwolennicy pokochali ten system.

Niektórzy d co poznali systemy wymiany już uważają się za GURU.

prostą frazę w pakowali w top 5 i juz system jeste BAJKA.

Zwykły Laik widzi w tym drogę do sukcesu, jednakże z czasem poznaje dalsze techniki zarobku i gwałtownie zmienia zdanie.

Teraz każdy patrzy się wychylić w temacie co to nie ON, ale i tak włączy do czołówki "pokornych".

Zasada prosta - Ci co zarabiają krocie to maja gdzieś te forum, ci co zrozumieli błędy i uczą się ponownie - wracają na spowiedź - w tym i JA ?

Edit:

do sagittariuspl

Gotlink powstał lata temu, mowa o zagranicznym systemie. Możesz nie wiedzieć z prostej przyczyny:

Jesteś za młody w tej branży !

Edytowane przez zebol

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Frustracja moim zdaniem to sa takie durne pytania jak twoje.

Nie masz doświadczenia albo pojęcia w temacie i patrzysz być "Widzialny"

Żenada.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zebol - mowisz o zagranicznym systemie, ktorego domena zostala juz przechwycona?

rzeczywiscie, musieli byc mocni skoro nie stac ich na przedluzenie :

i tak, jestem mlody w tej branzy. ale to juz cale 3 tygodnie. moze 2,5 tygodnia.

moze mlody, ale linkorna i Aniola jeszcze pamietam :)

@Lukas_79 - wiesz jak to jest - "MY" "WYMIATACZE" i "MILIONERZY" zawsze bedziemy dla niektorych sola w oku :)

albo po prostu, @zebol - my wiemy do czego sluzy gotlink i nie jestesmy wyznawcami, ze to on (z calym szacunkiem dla admina) zalatwi za nas cala robote?

pozycjonowanie to niestety bardziej zlozona sztuka i nie polega tylko na wrzucenie linkow do gotlinka czy weblinka :(

@Lukas_79 - powiem brzydko - nie odzywaj sie, bo Ty nie masz doswiadczenia, nic nie umiesz, skrot seo to chyba rozkmniasz z google ;)

dobrze, ze @zebol nie wie kto kryje sie za poszczegolnymi nickami :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy d co poznali systemy wymiany już uważają się za GURU

Mam takie nieodparte wrażenie, które napiera na mnie ze wszystkich sił i stron, że to właśnie Ty kreujesz się przez swoje ostatnie wypowiedzi na wielkie GURU, które wie wszystko i ustala fakty. Chcesz narzucić swój punkt widzenia jakimiś hasłami niczym z kampanii wyborczej.

Teraz każdy patrzy się wychylić w temacie co to nie ON

No tak, każdy. Nawet Ciebie nie ominęło :) A nawet chyba tak się wychyliłeś, że aż wypadłeś ;p

"czołówka pokornych" - czy po tym poście będę prowadził w tym peletonie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności