Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@Nikosis - tak, ja bym zrobil takie zabezpieczenie, ale na nie dluzej niz 12-24 godziny. wpadki zawsze sie zdarzaja, ale nie ma co poblazac tym co nie robia nic.

@punkty - to tak, wyciagnij stamtad strony jesli wygladaja tak jak te, ktore dzis widzialem.

nie interesuje mnie czy czesc sprzedawcow bedzie musiala zainwestowac w porzadne serwery, bo ja chce miec mocne, wartosciowe linki, a nie na czyms czego google nawet nie zobaczy bo przerwie polaczenie po 200 ms

choc ja wiem, ze Ty mowisz o sobie, a nie o innych !!! mam dosc klepania po tylku jak to ladnie okresliles "duzych sprzedawcow" (nie bede pokazywal palcem, bo to nie dotyczy wszystkich).

wielu z nich ma calkiem fajne i baardzo szybkie zaplecze.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do limitu brane są pod uwagę tylko serwisy aktywne a więc można mieć aktywnych 40 sztuk a wielokrotnie więcej jako "zapasowe"

Jak zrobić z subdomen aktywnych subdomeny zapasowe? Chcę mieć tylko 10 subdomen aktywnych, ale nie chcę całej reszty usuwać z systemy, tylko mieć je w "zapasie".

Jakie jeszcze niespodzianki czekają NAS za 3 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagi, ten czynnik jest stale monitorowany ze względu na ilości przesyłanych paczek - w uciążliwych przypadkach strony są deaktywowane jak również nie są im wydawane nowe paczki. Pocieszający jest fakt że problem staje się coraz rzadziej spotykany - gdyby jednak tendencja się odwróciła posiadamy jeszcze środki które możemy zastosować w celu zwiększenia represji dla takich storn.

Jakie jeszcze niespodzianki czekają NAS za 3 miesiące?
Niestety w prosty sposób się nie da. Odpowiadałem na pytanie używając argumentu podnoszonego przez niektórych użytkowników którzy mają swoje schematy działania... dodać więcej, aktywować najbardziej punktowane, pozostałe eksportować i wykorzystać w odpowiednim miejscu i czasie...

Co do niespodzianek - na ten moment doszliśmy do poziomu, który dla stron spełniających kryteria systemu oznaczać że w bliższym i dalszym czasie takie strony nie są/będą narażone na dalsze zmiany kryteriów...

Dla przypomnienia kryteria które chronią przed redukcją punktacji:

1. BL =>100

2. SITE =>100

3. OUT <=9

4. SUB <=10

Parametry zwiększające punktacje:

1. PageRank

2. Domena główna

3. Lojalność

4. Długoterminowy staż

5. Ilość wyświetlanych linków systemowych

6. Wyświetlanie dodatkowego tekstu

7. Serwis erotyczny

Zmiana tych parametrów wydaje się na dzień dzisiejszy bezcelowa.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gotlink - mam prosbe, a zarazem maly pomysl - prosze dodajcie sortowanie wg priorytetu na liscie przelewow - to w latwy sposob pozwoli rozejrzec sie w sytuacji, komu jako pierwszemu beda wycofane punkty.

przy kilkunastu przelewach jest to trudne do "ogarniecia"

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Sagi :) - zmiana została wdrożona przed południem więc możesz już z niej korzystać.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem taki blad w gotlink, najlepiej na przykladzie

mam dwa linki

https://pl.wikiquote.org/wiki/Rower

https://pl.wikiquote.org/wiki/RoWer

chcialbym podlikowac ten drugi link w gotlinku, jednak w zaden sposob nie moge tego zrobic poniewaz jak wkleje ten link to gotlink

zamienia mi wszystkie znaki w linku na małe znaki

Edytowane przez adampota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adampota, dziękuje za przykład. Oryginalna wielkość liter była zachowywana w przypadku dodawania linków poprzez import oraz API - w przypadku dodawania ręcznego domyślnie litery zamieniane były na małe.... - obecnie przy każdej metodzie dodawania wielkość powinna być zgodna z dodawaną...

@czaysoon, sprawdź koszt autolinkowania dla danego konta bo nie wiem o które z kont pytasz...

p.s.

(id 1184 i 1561 - obydwa są Twoje?)

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

just LOL

u mnie to samo

nagle z 40k zrobiło się 900k a chwilę później 460k

coś niedobrego się dzieje

w seomatiku to samo +-20% w ciągu kilku h.

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@admin tak, mam dostęp do tych 2 id, jednak nie tylko na nich widzę takie cuda, teraz jakby wróciła część pkt, szkoda tylko, że po drodze wywaliło mi przelewy podczas przeliczania.

p.s. na Wasze szczęście wychodzę z systemu od nowego roku, jednak wypada jakoś dociągnąć z wynajmem już wytransferowanych pkt.

Edytowane przez czaysoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czaysoon - do którego systemu odchodzisz ?

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności