Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@czaysoon,

ID 1184 - 90% stron posiada BL<100

ID 1561 - 95% stron posiada BL<100

Z racji że odchodzisz to już nie będziemy w takim razie rozliczać PP z powiązanych kont wstecz przez te 7 dni, naliczymy 1 stycznia.

@Hubert, 97,5% stron posiada BL<100, a koszt autolinkowania zaledwie 10%, więc śladowa ilość w celu podwyższenia BL na którym tracisz aż 50%.

Panowie, Wasza lista stron nieodwiedzanych przez bota Google przez minimum 72h, zwyczajnie pęka w szwach! - https://www.gotlink.pl/manager/sites-not-visited/ dlatego nie dziwcie się że nawet kilka punktów dla każdej z nich na autolinkowanie generuje Wam potężne wartości.

Ale niestety, wysyłanie linków użytkowników na takie strony mija się z celem - są to zwyczajnie martwe strony i albo podlinkujecie je sami i zauważycie wycofanie się automatu... albo system będzie robił to za Was wybierając tylko te strony co do których mamy 100% pewność że nie odwiedzało ich Google.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gotlink.pl - ja tez obiecuje poprawe :) ale potrzebuje pare dni na wdrozenie pewnych mechanimow, bo nie jest to takie latwe

@czaysoon - gdzie uciekasz? :) z gota sie wycifujesz, z weblinka sie wycofujesz - vseo? seo.net?

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam małe pytanko odnośnie systemu importowania linków

mam 3 k linków które chce podlinkować z systemu i teraz jak importuje sobie te 3 k od razu to on mi podlinuje 3 k tak ?

a jak zrobić aby podlinkowywał przyrostowo np dodaje mu 3 k linków a on by codziennie zwiększał liczbę aktywnych o 20

Istnieje taka możliwość czy pozostaje ręczne dodawanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieluch, skorzystaj z Multilinka. Ustawiasz na daną grupę X punktów (po 24h zobaczysz ile bedzie dziennie pobrań) i później w multilinku ustawiasz np zmianę adresu co X pobrań :)

Dzięki wielkie za naprowadzenie :) - przeglądam pomoc ale jakoś niewiele tam znalazłem teraz już google starczy ;)

EDIT:

hmm chyba jednak nie G wystarczy - jak będzie działać ta zmiana adresu po x pobrań ? Tak po chłopsku - chciałbym aby system linkował coraz większa ilość adresów ale nie wyrzucał z linkowania tych co już wcześniej podlinkował.

Edytowane przez bieluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubert

@sagittariuspl

wychodzę z wszystkich swl w jakich byłem, tzn. od stycznia przestaję wynajmować punkty klientom, a to co zostanie użyję w nowym projekcie. Serwisy samoistnie znikną z systemu.

@admin, wiem, że regulamin zabrania wiązania kont poprzez PP, jednak to konto z większym id zostało kupione od klienta razem z tym co tam stworzył. ps. pochwal mnie choć za poleconych użytkowników;)

pozdrawiam i życzę udanych Świąt:)

Edytowane przez czaysoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bieluch, a więc jak już opanowałeś "MultiLink" to teraz dołącz do tego jeszcze "Automat" który znajdziesz w opcjach listy grup - dzięki niemu możesz ustawić wzrost/spadek punktowy/procentowy punktów dla grupy, ustawić maksymalną/minimalną wartość docelowa punktów w grupie a także cykliczne zmiany wartości punktów dla grupy ;)

@czaysoon, oczywiście mogę pochwalić za długą współpracę oraz duży wkład w rozwój systemu który bez Ciebie tak by nie wyglądał - zdrowych i spokojnych Świąt ;)

Jeszcze kilka słów o autolinkowaniu...

Ostatnie zmiany w systemie, określające pewien standard przyjmowanych serwisów...

- site >100

- bl >100

- wych <10

- subdom <10

to kryteria dzięki którym rozgraniczamy strony które jeszcze wg nas coś wnoszą do systemu od stron którym do wnoszenia jest bardzo daleko...

Efektywność całego systemu wspiera autolinkowanie - jest to doskonałe ogniwo w całym łańcuchu zastosowanych mechanizmów/rozwiązań aby osiągać najbardziej optymalne efekty przy jak najniższych kosztach... To właśnie autolinkowanie jest tym niezbędnym elementem który wspiera strony na pograniczu ich bez/wartościowości. Poza tym oczywistym zastosowaniem, cały mechanizm funkcjonuje w bardzo optymalny sposób - dokonuje selekcji dodanych serwisów i tylko te które bezwzględnie tego potrzebują są linkowane - czyli wsparcie dociera tylko tam gdzie dotrzeć powinno - wybrane serwisy są autolinkowane przez okres 72h... Dzięki temu użytkownik jest wyręczony od monitorowania oraz ręcznego linkowania swoich stron dzięki czemu oszczędza swój czas oraz punkty.

Oczywiście właściciele serwisów o rozbudowanych skryptach dokonują głębokiego linkowania na własną rękę co przynosi dodatkowe efekty w postaci większej punktacji za poziom site, staż oraz lojalność.

Reasumując autolinkowanie jest niezbędnym narzędziem/sitem dzięki któremu zwiększamy wartość systemu bo niestety nie ilość domen decyduje o jego mocy tylko konkretne parametry dodanych serwisów...

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bieluch, a więc jak już opanowałeś "MultiLink" to teraz dołącz do tego jeszcze "Automat" który znajdziesz w opcjach listy grup - dzięki niemu możesz ustawić wzrost/spadek punktowy/procentowy punktów dla grupy, ustawić maksymalną/minimalną wartość docelowa punktów w grupie a także cykliczne zmiany wartości punktów dla grupy ;)

no tak ale w momencie gdy do grupy dodam 3 k linków cały harmonogram zmian jakie ustalę będzie miał wpływ na całe 3 k linków czyli mówiąc inaczej przyrost będą miały wszystkie linki w grupie tak jak napisałeś "wzrost/spadek punktowy/procentowy punktów dla grupy" a chodzi mi o to aby dodac liste kilka tyś linków i aby one aktywowały się po kolei - przykładowo:

1 dzień: 20

2 dzień: 20 ( z poprzedniego dnia pozostają więc jest 40 )

3 dzień: 20 ( z poprzedniego dnia pozostają więc jest 60 )

i tak dalej - reasumując chodzi o to by indexować zaplecze linkując z systemu ale ze stopniowym przyrostem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podam taki ogólny przykład, ogólny gdyż nie znam struktury Twoich linków jak i samej strategii.

1. Utworzyć MultiLink z 3k kombinacji z konfiguracją opcji poza opcją z pkt 2

2. Zmień po min. "x" pobraniach - tutaj podajesz wartość którą musisz sobie wyliczyć na podstawie struktury linków oraz oczekiwanego tempa linkowania kolejnych linków... - jak to wyliczyć?

A więc przy założeniu że są to np. wiązania stałe a każdy kolejny url jest inny od wcześniejszych i oczekujesz linkować dziennie po 20 urli to:

- ustalasz liczbę punktów którą dysponujesz - powiedzmy 100k pkt

- ustalasz liczbę urli które dziennie mają być linkowane - niech będzie wspomniane 20 urli

- ustalasz koszt 1 pobrania - w przybliżeniu załóżmy że jest to 10pkt.

Zmień po min. "x" pobraniach = 100k pkt / 20 urli / 10pkt

Zmień po min. "x" pobraniach = 500

3. W tym miejscu w zależności od strategii można użyć wcześniej wspomnianego Automatu - mając ustawioną wartość punktów w grupie na 100k, konfigurujemy opcje przyrostu punktów na powiedzmy "codziennie" (1) +10k pkt. Dzięki temu otrzymamy coś takiego: pierwszego dnia będzie linkowanych 20 pierwszych urli, kolejnego 22 kolejne, następnego 24, później 26 itd

Przy użyciu tych narzędzi istnieje wiele możliwości co do sposobu linkowania - przedstawiony powyżej jest w sumie najprostszym z możliwych ale idealnie obrazuje ich funkcje które każdy może indywidualnie skonfigurować.

-----------

Przykład który podałeś wcześniej raczej należałoby wykonać przy użyciu tylko Automatu i API:

1) utworzyć grupę

2) dodać pierwszą partię urli

3) skonfigurować automat

4) każdego następnego dnia do importować kolejną partię linków do grupy (punkty będą automatycznie przyrastały dzięki automatowi)

5) zadanie łatwiejsze do wykonania przy użyciu zewnętrznego oprogramowania wykorzystującego API systemu.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadane zmian które rozpoczęły obowiązywać w miesiącu grudniu:

- 1 grudnia - cięcie z 20% do 30%, ale nie więcej niż 0,3% za 1 SITE poniżej 100;

- 1 grudnia - obniżenie poziomu limitu dla linków wychodzących. Przy założeniu że strona wyświetla 5 linków systemowych to liczba dodatkowych linków:

• do 4: +30% punktów

• od 5 do 9: 0% punktów

• od 10 do 14: -50% punktów

• od 15: -70% punktów

- 15 grudnia - koniec możliwości tworzenia nowych linków w podsystemie hazardowym;

- 15 grudnia, gdy subdomen powyżej 10, cięcie 0,3%;

Harmonogram zaplanowanych zmian:

- 1 stycznia - cięcie z 30% do 40%, ale nie więcej niż 0,4% za 1 SITE poniżej 100;

- 15 stycznia, gdy subdomen powyżej 10, cięcie 0,65%;

- 1 lutego - cięcie z 40% do 50%, ale nie więcej niż 0,5% za 1 SITE poniżej 100;

- 15 lutego, gdy subdomen powyżej 10, cięcie 1%.

Przypominamy o możliwości sprawdzenia ilości punktów które otrzymałyby nasze serwisy na danym koncie gdyby spełniały podstawowe kryteria systemu tj. nie podlegały pod żadne redukcje:

https://www.gotlink.pl/manager/account/ - pozycja: Liczba punktów za serwisy (bez redukcji)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podam taki ogólny przykład, ogólny gdyż nie znam struktury Twoich linków jak i samej strategii.

1. Utworzyć MultiLink z 3k kombinacji z konfiguracją opcji poza opcją z pkt 2

2. Zmień po min. "x" pobraniach - tutaj podajesz wartość którą musisz sobie wyliczyć na podstawie struktury linków oraz oczekiwanego tempa linkowania kolejnych linków... - jak to wyliczyć?

A więc przy założeniu że są to np. wiązania stałe a każdy kolejny url jest inny od wcześniejszych i oczekujesz linkować dziennie po 20 urli to:

- ustalasz liczbę punktów którą dysponujesz - powiedzmy 100k pkt

- ustalasz liczbę urli które dziennie mają być linkowane - niech będzie wspomniane 20 urli

- ustalasz koszt 1 pobrania - w przybliżeniu załóżmy że jest to 10pkt.

Zmień po min. "x" pobraniach = 100k pkt / 20 urli / 10pkt

Zmień po min. "x" pobraniach = 500

hmm to w końcu "zmień po x pobraniach" oznacza że zmieni anhor po x pobraniach, czy że doda kolejny link, bo szczerze mówiąc nic w tym multi linku nie widać - jakie linki aktualnie pobiera i ile na co punktów przeznacza.

Resztę już obcykałem także dziękuje za pomoc :)

Mam jeszcze takie małe pytanie natury matematycznej - jak te punkty przekładają się na linki bo rozumiem że 1 pobranie równa się 1 link na 36 godzin ale jak to wyliczyć ile np muszę dać punktów na jakiś link jeśli chcę by jednocześnie system linkował go z 3 miejsc (czyli chyba z 3 pobrań)

Wybaczcie pytania ale miałem styczność tylko ze statycznymi systemami a ciężko znaleźć czas na przejrzenie ponad 2200 postów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to w końcu "zmień po x pobraniach" oznacza że zmieni anhor po x pobraniach, czy że doda kolejny link, bo szczerze mówiąc nic w tym multi linku nie widać - jakie linki aktualnie pobiera i ile na co punktów przeznacza.

Przy wiązaniach stałych "zmień po x pobraniach" oznacza że następuje zmiana anchor+url

Zmieniaj najpierw "Anchor linku" oznacza że zanim nastąpi zmiana urla w linku na nowy to najpierw zostaną utworzone linki ze wszystkim anchorami z listy dla danego urla - przy wyborze zmieniaj najpierw "Adres url" nastąpi sytuacja odwrotna...

Ostatnio używany anchor oraz url posiada najaktualniejsza datę w szczegółach ML i jest również widoczny na liście linków w danej grupie dla danego ML.

Dla głównych fraz rozważ tworzenie standardowych linków...

@Mich@ł, nie. @lipek92, nie zauważyłem takiej sytuacji...

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie małe pytanie natury matematycznej - jak te punkty przekładają się na linki bo rozumiem że 1 pobranie równa się 1 link na 36 godzin ale jak to wyliczyć ile np muszę dać punktów na jakiś link jeśli chcę by jednocześnie system linkował go z 3 miejsc (czyli chyba z 3 pobrań)

Wybaczcie pytania ale miałem styczność tylko ze statycznymi systemami a ciężko znaleźć czas na przejrzenie ponad 2200 postów :)

OK dzięki wielkie teraz już czaje, pobawię się na razie mniejszymi ilościami nim do końca załapię - wszak wszystkiego człowiek się uczy :)

jak byś jeszcze rozjaśnił mi to co zacytowałem będę wdzięczny i już nie męczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności