Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Uu szkoda... A może dało by rade chociaż poprzez API otrzymać zmienna z ID kategorii/ew rodzaj strony dla danej strony ? (jak widzę obecnie nie da się pobrać tej zmiennej)

Chciałem wrzucić dodane strony do multilinka aby się linkowały tyle że pojawia się kwestia różnych typów stron (strony standard i strony ero) co uniemożliwia pobranie wszystkich stron i wrzucenia ich bezpośrednio do multilinka (rozróżnienie stron przy dodawaniu linków).

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja: Wprowadzenie bonusa dla stron ktore maja wiecej jak np. 300 BL.

Te punkty ktore zostaja zabrane za ciecie BL powinny zostać przeznaczone na bonusowanie domen ktore maja powyzej 300 BL.

Zapraszam po darmowe 10.000 pkt na start w Seomatik.pl
120x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bieluch - szkoda :D

@punkty - pisalem Ci o tym na forum gota

spojrzcie na moje posty tutaj -> https://www.gotlink.pl/forum/topic/1710-pie...-glownych/#1733

ja bym chetnie przeczytal co o tym mysli admin, on zebral wszystkie nasze mysli, cos sam zaproponowal - a wtedy mozemy podyskutowac

bo ja szczerze z BL tez bym cos jeszcze podzialal - choc niekonieniecznie w kierunku "bonusa" - bo ten zabierze punkty z podstawowej punktacji

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja: Wprowadzenie bonusa dla stron ktore maja wiecej jak np. 300 BL.
Temat wyjaśniony na forum: https://www.gotlink.pl/forum/topic/1710-pie...-glownych/#1744
ja bym chetnie przeczytal co o tym mysli admin, on zebral wszystkie nasze mysli, cos sam zaproponowal - a wtedy mozemy podyskutowac

bo ja szczerze z BL tez bym cos jeszcze podzialal

Również widzę jeszcze pole... krótkie i treściwe.

Co prawda Twoja propozycja odnośnie okresowego zwiększania wymagane poziomu bl jest ciekawa ale chcielibyśmy uniknąć sytuacji w której efekt końcowy uzależniamy od 15 innych czynników w tym od ciśnienia atmosferycznego i innych cudów po których użytkownicy nie będą w stanie poprawnie wyliczyć punktacji strony (patrz sklep obok)...

Dlatego najprostszym rozwiązaniem które mógłbym zaproponować to zmiana okresu po którym uwzględniany jest poziom bl z obecnych 100 dni na 50 dni rozpoczynając od 1 marca.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym tylko 30 dni i podniesienie redukcji z 50>70%, jak uważasz sagittariuspl? Kto ma linkowac to niech linkuje od poczatku a nie czeka 3 m-ce (wtedy i poziom redukcji niestraszny).

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@punkty ja tez jestem jak zawsze przeciwny :D znowu nam zabiora punkty, co nie? :)

a tak serio - system powinienen na tym dobrze wyjsc. tak jak powiedzial @neon - jak ktos ma linkowac to bedzie to robil, a ja nie chce, zeby moje linki, ktore mam w systemie byly na stronach takich jak ta => chojnowski.waw.pl (zeby nie bylo, ze moje stronki to sa same cudenka, bo swoje za uszami tez mam)

jasne, jak sie ma 10k i wiecej serwisow w systemie to ich linkowanie jest trudne - ale nie niemozliwe. trzeba troche zainwestowac, zmniejszyc "zysk", no ale - "co pan zrobi? nic pan nie zrobi".

lepsze stronki => wieksza moc systemu => wiecej zadowolonych uzytkownikow => nowi klienci => no i wieksza kasa

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności