Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

...ja nie chce, zeby moje linki, ktore mam w systemie byly na stronach takich jak ta => chojnowski.waw.pl

Czepiasz się, to świetne zaplecze, widać, że ktoś sporo zainwestował w skrypt do generowania stron :D

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salab - ja nie jestem od czepiania sie, bo "kto bez winy niechaj bierze kamienia do reki jako pierwszy i nie wacha sie go uzyc w dobrej sprawie" jako rzecze starodawny skrypt - google zrobil to za mnie banujac strone :P swoja droga jestem ciekaw ile takie "to to" zyje - z moich obserwacji zazwyczaj wynika, ze zaskakujaco dlugo

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory cięcie z powodu niskiego poziomu BL wyglądało według zasady:

Strony o BL niższym niż 100, podlegają cięciu punktów - za każdy bl poniżej 100, cięcie 0,5% - cięcie tylko dla stron będących w systemie minimum 100 dni.

Od 15 lutego ulegnie zmianie czas od którego dana strona będzie podlegała pod redukcje punktacji w przypadku niskiego poziomu BL - zostanie on obniżony ze 100 do 50 dni.

Od 15 marca zostanie podwyższony poziom redukcji dla stron ze zbyt niskim poziomem BL z obecnego 0,5% za każdy bl poniżej 100, do 0,7%.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura :)

System co do zasady przyjmuje domeny z www i bez. Jeśli jednak dana domena ma subdomeny wtedy site jest pobierany zawsze dla wersji z www

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 31 stycznia zostanie wstrzymana możliwość dodawania serwisów do podsystemu erotycznego - związane jest to ze zbyt dużą dysproporcją pomiędzy popytem/podażą w tej tematyce.

Właścicieli stron erotycznych zachęcamy do dodawania swoich stron do specjalnej erotycznej kategorii w systemie SeoMatik.pl

Dodawanie linków w kategorii erotycznej będzie możliwe do 31.12.2011.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam kiedyś była tabelka dotycząca ilości przydzielania punktów na link i przy jakiejś wartości dalsze przydzielanie punktów nie miało już sensu (wartość graniczna).

I tu się pojawia moje pytanie ;) Czy jak dam np 200k punktów za zestaw linków z multilinka to będzie to tak samo optymalne jak bym dał 2 x 100k punktów na dwa zestawy :>?

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 300k serwisach w systemie do 500k na link.

https://www.gotlink.pl/news/read/12-optymal...dzanie-punktami

I tu się pojawia moje pytanie :) Czy jak dam np 200k punktów za zestaw linków z multilinka to będzie to tak samo optymalne jak bym dał 2 x 100k punktów na dwa zestawy :>?
Do 500k pkt można ale nie trzeba rozbijać linków gdyż wtedy co prawda zwiększamy liczbę linków w paczce lecz ograniczamy liczbę domen na które zostanie wysłany link... - głównie chodzi tylko o sytuacje w której użytkownik przydziela więcej punktów a niżeli system może wykorzystać, wtedy warto podjąć działania polegające na rozbiciu punktów na większa liczbę linków. Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z szybkim dostosowaniem stron systemowym pod kątem liczby linków wychodzących (w ciągu 100 dni, 200k serwisów obniżyło liczbę linków wychodzących z >15 do <5) od 1 marca ulega poziom redukcji punktacji dla stron nie spełniających obecnych kryteriów. Obecnie punktacja stron ulega zmianie w zależności od ilości linków wychodzących - przy założeniu że strona wyświetla 5 linków systemowych to liczba dodatkowych linków wychodzących:

• do 4: +30% punktów

• od 5 do 9: 0% punktów

• od 10 do 14: -50% punktów

• od 15: -70% punktów

Po 1 marca:

• do 4: +30% punktów

• od 5 do 9: 0% punktów

• od 10: -70% punktów

Zapowiadane zmian które rozpoczęły obowiązywać w miesiącu styczniu:

- 1 stycznia - cięcie z 30% do 40%, ale nie więcej niż 0,4% za 1 SITE poniżej 100;

- 15 stycznia, gdy subdomen powyżej 10, cięcie 0,65%;

Harmonogram zaplanowanych zmian:

- 31 stycznia - wstrzymana możliwość dodawania serwisów do podsystemu erotycznego

- 1 lutego - cięcie z 40% do 50%, ale nie więcej niż 0,5% za 1 SITE poniżej 100;

- 15 lutego - gdy subdomen powyżej 10, cięcie 1%;

- 15 lutego ulegnie zmianie czas od którego dana strona będzie podlegała pod redukcje punktacji w przypadku niskiego poziomu BL - zostanie on obniżony ze 100 do 50 dni.

- 1 marca - naliczenie redukcji za subdomeny dla .tk

- 1 marca - punktacja dla stron w zależności od liczby linków wychodzących:

• do 4: +30% punktów

• od 5 do 9: 0% punktów

• od 10: -70% punktów (obecnie -50%)

- 15 marca zostanie podwyższony poziom redukcji dla stron ze zbyt niskim poziomem BL z obecnego 0,5% za każdy bl poniżej 100, do 0,7%.

Przypominamy o możliwości sprawdzenia ilości punktów które otrzymałyby nasze serwisy na danym koncie gdyby spełniały podstawowe kryteria systemu tj. nie podlegały pod żadne redukcje:

https://www.gotlink.pl/manager/account/ - pozycja: Liczba punktów za serwisy (bez redukcji)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności