Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, po screenie, że admini nie dbają o swoje serwisy ;)
:D, to akurat jedno z kont użytkowników.
ta tabelka to super rzeczy, takie coś przydało by się jeszcze na seomatiku
Ok, gotowe.
Chociaż patrząc na dane z mojego konta to aż takich wielkich cięć nie mam ;)
Najlepsi wiedzą co i gdzie najlepszego dodawać :D

Zmian które rozpoczęły obowiązywać:

- wstrzymana możliwość dodawania serwisów do podsystemu erotycznego

- cięcie z 40% do 50%, ale nie więcej niż 0,5% za 1 SITE poniżej 100;

Uwaga!

- 1 marca - cięcie z 50% do 60%, ale nie więcej niż 0,6% za 1 SITE poniżej 100;

- 1 kwietnia - cięcie z 60% do 70%, ale nie więcej niż 0,7% za 1 SITE poniżej 100;

Harmonogram zaplanowanych zmian:

- 15 lutego - gdy subdomen powyżej 10, cięcie 1%;

- 15 lutego - ulegnie zmianie czas od którego dana strona będzie podlegała pod redukcje punktacji w przypadku niskiego poziomu BL - zostanie on obniżony ze 100 do 50 dni.

- 1 marca - naliczenie redukcji za subdomeny dla .tk

- 1 marca - cięcie z 50% do 60%, ale nie więcej niż 0,6% za 1 SITE poniżej 100;

- 1 marca - punktacja dla stron w zależności od liczby linków wychodzących:

• do 4: +30% punktów

• od 5 do 9: 0% punktów

• od 10: -70% punktów (obecnie -50%)

- 15 marca zostanie podwyższony poziom redukcji dla stron ze zbyt niskim poziomem BL z obecnego 0,5% za każdy bl poniżej 100, do 0,7%.

- 1 kwietnia - cięcie z 60% do 70%, ale nie więcej niż 0,7% za 1 SITE poniżej 100;

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmian które rozpoczęły obowiązywać:

- wstrzymana możliwość dodawania serwisów do podsystemu erotycznego

Mam pytanie w związku z tym, czy oznacza to że nie można dodawać stron erotycznych do systemu czy też oznacza to że nie można zakupywać linków na stronach ero w systemie, czy może jedno i drugie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi wychodzacymi bo ja sie troche pogubilem.

do 4 jest bonus. czyli 4 moje tak? czy tez 4 + 5 sytemowych, ewentualnie - 2 moje + 7 systemowych.

wtedy - gdy w panelu gotlinka mam liczba wychodzacych = 9 (i mniej) tzn ze otrzymuje ten bonus? (2 moje i 7 systemowych linkow)

i kolejno

do 10 - 0% bonusu/kary - czyli gdy mam 10 swoich linkow + 5 sytemowych (lub 8 swoich i 7 systemowych) - czyli w panelu dopoki pokazana liczba linkow wychodzacych jest mniejsza od 15 to nie "dostaje" zadnej kary za to?

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się coś w kwestii skuteczności punktów? Ile teraz dajecie na linka i na ile czasu?
Już dawno nikt nie testował systemów rotacyjnych site/bl/poz - może warto to zrobić teraz lub po wejściu ostatniej zmiany w kwietniu - ustalone kryteria są tak wysokie jak w żadnym innym systemie...
Mam pytanie w związku z tym, czy oznacza to że nie można dodawać stron erotycznych do systemu czy też oznacza to że nie można zakupywać linków na stronach ero w systemie, czy może jedno i drugie ?
Odpowiedziałem już na PW ale:

- stron dodawać nie można - jest ich 50k;

- można kupować pkt i linkować.

do 4 jest bonus. czyli 4 moje tak? czy tez 4 + 5 sytemowych, ewentualnie - 2 moje + 7 systemowych.

wtedy - gdy w panelu gotlinka mam liczba wychodzacych = 9 (i mniej) tzn ze otrzymuje ten bonus? (2 moje i 7 systemowych linkow)

Tak.
i kolejno
Tak ale lekko skoryguje:

do 10 - 0% bonusu/kary - czyli gdy mam do 10 swoich linkow + 5 sytemowych (lub 7 swoich i 7 systemowych) - czyli w panelu dopoki pokazana liczba linkow wychodzacych jest mniejsza od 15 to nie "dostaje" zadnej kary

Czyli zgodnie z pkt 10 regulaminu systemu:

Punktacja stron ulega zmianie w zależności od ilości linków wychodzących - przy założeniu że strona wyświetla 5 linków systemowych to liczba dodatkowych linków wych:

• do 4: +30% punktów

• od 5 do 9: 0% punktów

• od 10: -70% punktów

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumujac - gdy system umieszcza na stronie 6 lub 7 linkow to liczy sie to jako 1 lub 2 linki wlasne tak?

te wartosci dotycza sytuacji gdy system daje 5 linkow na strone i trzeba od tego odjac 1-2 w przypadku gdy w panelu zaznaczylismy ich wieksza ilosc.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycje odnośnie dodawania linków, aby można było ustawić na ile dni dany link ma być dodany a po upływie tego czasu byłby automatycznie kasowany.

Przydało by się to w przypadku kiedy podlinkowujemy jakieś wpisy/strony, wrzucamy link np na 10dni i już całkowicie i nim zapominamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała pierdoła, ale jak by się dało powiększyć o jakieś pole INPUT przy danej grupie, gdzie widnieje liczba przydzielonych punktów, tak by liczby 7 cyfrowe było widać :)

teraz jest widzę:

width:45px;

Może warto dać chociaż z te 50-55px ;) ?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycje odnośnie dodawania linków, aby można było ustawić na ile dni dany link ma być dodany a po upływie tego czasu byłby automatycznie kasowany.

Przydało by się to w przypadku kiedy podlinkowujemy jakieś wpisy/strony, wrzucamy link np na 10dni i już całkowicie i nim zapominamy :D

Ja mam jeszcze inną propozycję, coś podobnego. Ale żeby usuwało linki po danej ilości pobrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sagittariuspl, cały czas jesteś dobrze doinformowany :D

Er! & Vampirius, co prawda na innej zasadzie ale "automat grupy" w efekcie końcowym daje podobny skutek - nie wiem czy może próbowaliście go testować?

Er! - utworzyć grupę, dodać linki, przydzielić punkty - np. 30k a następnie dokonać konfiguracji automatu:

Typ: punktowy, odejmuj punkty

Wartość: 30k pkt

Zmiana: 10 dni

Minimalna: 0pkt + "Usuń gdy zero"

Efekt końcowy: Gdy wartość punktów w grupie spadnie do zera, grupa oraz linki znajdujące się w niej zostanie usunięta. - a więc tworzysz, przydzielasz, zapominasz ;)

Vampirius - utworzyć grupę, dodać linki, przydzielić punkty na zasadzie: liczba linków x koszt pobrania x liczba pobrań

Konfiguracja: tak jak na przykładzie dla Er! lub podobnie np. przy wykorzystaniu cykli linkowania lub stopniowego zmniejszania liczby punktów.

Ptaq, zerkniemy ;)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności