Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce nic mówić ale chyba coś nie za bardzo site jest sprawdzanie co 5 dni :P

Moja domena która jakiś czas temu dostała bana (okolo 40 subdomen):

Data ostatniego sprawdzania:

(31-07-2008)

Dzisiaj mamy:

(11-08-2008)

A więc :)?

Dla mnie to było by ok bo punkty nadal mam na koncie no ale myślę że moc systemu była by lepsza gdyby site był jednak sprawdzany ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale chyba coś nie za bardzo site jest sprawdzanie co 5 dni :)

Moja domena która jakiś czas temu dostała bana (okolo 40 subdomen):

Witaj Michale,

Zerknij proszę na swoje strony dodane 25 lipca (40 sztuk) - mam nadzieję że nie będziesz miał wątpliwości co do sprawdzania "site" w tym przypadku.

Inną kwestą są strony które dodałeś 23 lipca - wszystkie z nich tak jak napisałeś wyżej zostały niestety źle potraktowane przez Google... Faktycznie po stronie użytkownika nie masz jeszcze żadnego monitu w tej sprawie - ale jest po stronie administracyjnej.

Dlaczego system jeszcze nie deaktywował stron? - jest to sytuacja o której wspomnieliśmy kilka postów wcześniej - zastosowaliśmy rozwiązanie dzięki któremu strony nie są natychmiast deaktywowane gdy podczas sprawdzania w DC okaże się że w tym konkretnym DC site odbiega wynikiem od dotychczasowego odczytu w innych DC. Stosujemy bufor czasowy dokonując kolejnych odczytów w późniejszym terminie. W Twoim przypadku, maksymalnym terminem po którym nastąpi deaktywacja serwisów (gdy sytuacja w google się nie zmieni) jest 15 sierpień.

Niecierpliwy jestem smile.gif kiedy planujecie ukonczyc import linków?

W tym tygodniu rozpoczęliśmy prace nad nadsyłanymi przez Was propozycjami...

W obecnej chwili zmodyfikowaliśmy kwestię sprawdzania pozycji.

Sprawdzanie pozycji od tego momentu będzie "wyborem" dokonywanym w trakcie dodawania pozycjonowanej frazy jak i w późniejszym terminie na liście linków w danej grupie - dla części użytkowników którzy starają się tylko zaindexować strony, jak to nam napisali, sprawdzanie pozycji jest zbędne.

Zmiana ta pozwoli zaoszczędzić moc serwera oraz umożliwi dokonywanie ciągłych odczytów przy frazach użytkowników dla których informacja o pozycjach jest istotna.

Także dokonaliśmy modyfikacji w kwestii ilości punktów jakie trzeba przeznaczyć aby następował odczyt pozycjonowanej frazy w google. Posunięcie to ma na celu:

- zachęcenia dodawania serwisów (nie tylko samych fraz w celu monitorowania pozycji) - szybszy rozwój systemu

- zachęcenie do zakupu punktów od innych użytkowników - szybszy rozwój bazaru

Import/export linków jest już w końcowej fazie prac więc jak tylko to ukończymy, poinformujemy.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doróbcie proszę autologowanie. :-)

Gotowe (prosimy o CTRL + F5)

Wolałbym mieć możliwość wyłączenia potwierdzenia wykonania operacji.

Kwestia rozważenia - poinformujemy o decyzji.

Dodaliśmy także w zakładce "Serwisy" (po lewej stronie domeny) ID strony - czasami przyda się w dyskusji/pomocy.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotlink.pl, dzięki za wyjaśnienie. Całkiem ciekawe rozwiązanie jezeli chodzi o zliczanie site :) Czyli na dniach bede musiał uzupełnić luke ktora powstanie po 15 sierpnia :)

Także dokonaliśmy modyfikacji w kwestii ilości punktów jakie trzeba przeznaczyć aby następował odczyt pozycjonowanej frazy w google.

Od jakiej ilości punktów aktualnie działa monitoring?

A tak nawiązując do sprawdzania pozycji to czy tylko u mnie dość czesto zamiast ladnej tabelki pojawia się ciemny ekran (mrok/przyciemnienie) i za nim tableka tyle ze strona jest blokowana? Uzywam FF 2.x

gotlink.pl, dzięki za wyjaśnienie. Całkiem ciekawe rozwiązanie jezeli chodzi o zliczanie site ;) Czyli na dniach bede musiał uzupełnić luke ktora powstanie po 15 sierpnia ;)

Także dokonaliśmy modyfikacji w kwestii ilości punktów jakie trzeba przeznaczyć aby następował odczyt pozycjonowanej frazy w google.

Od jakiej ilości punktów aktualnie działa monitoring?

A tak nawiązując do sprawdzania pozycji to czy tylko u mnie dość czesto zamiast ladnej tabelki pojawia się ciemny ekran (mrok/przyciemnienie) i za nim tableka tyle ze strona jest blokowana? Uzywam FF 2.x

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiązując do sprawdzania pozycji to czy tylko u mnie dość czesto zamiast ladnej tabelki pojawia się ciemny ekran (mrok/przyciemnienie) i za nim tableka tyle ze strona jest blokowana? Uzywam FF 2.x

Post neon103: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=438935

Na ten sam temat. Zapraszam do przeczytania.

Edytowane przez Presell24

Pozdrawiam

Adam C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia dlaczego wszyscy się uparli na liczbę wyświetlanych linków min. 5.

Przecież niektórym może pasować np. tylko jeden link lub 2 itp.. Wiadomo będzie za to mniej punktów ale niektórym może to pasować i na dodatek jest to mniej schematyczne. A czasami jeden lub dwa linki na stronie zaindeksowane dają więcej niż 5.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblicz jakie masz szanse na wyświetlenie linka gdy jest losowanych 5 linków ze 100, a gdy jest losowany 1 link.

Pomysł dobry ale... mam nadzieję, że administracja tego nie zaakceptuje. Niech zostanie przedział od 5 do 15 linków.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Całkiem ciekawe rozwiązanie jezeli chodzi o zliczanie site :)

2. Czyli na dniach bede musiał uzupełnić luke ktora powstanie po 15 sierpnia :)

3. Od jakiej ilości punktów aktualnie działa monitoring?

4. A tak nawiązując do sprawdzania pozycji to czy tylko u mnie dość czesto zamiast ladnej tabelki pojawia się ciemny ekran (mrok/przyciemnienie) i za nim tableka tyle ze strona jest blokowana? Uzywam FF 2.x

1) Dziękujemy. Myślimy że ten sposób jest dobry szczególnie wtedy gdy trafi się na jakieś dziwne DC - deaktywowanie wtedy dużej ilości domen byłoby nieprzyjemne i faktycznie bezzasadne (czytając na PiO o takich sytuacjach zdecydowaliśmy się temu zaradzić)

2) Michale, liczymy na to... a nawet że pójdziesz krok dalej i zrobisz to co obiecywałeś na początku.

3) Obecnie jest to kosmetyczne 10pkt - Aktualna ilość zawsze będzie podana przy dodawaniu linków... "Sprawdzaj pozycję w wyszukiwarce (min. 10 punktów)"

4) Testujemy na IE6, IE7, FF3... - zauważyłem że tej kwestii zwykle pomagało użycie CTRL + F5

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej istotne dla mnie, niz monitorowanie pozycji, jest monitorowanie site smile.gif - jak co 5 dni przeliczacie, moze warto by bylo to gdzies nawet w postaci tekstowej zapisywac

Obok wykresu, po prawej stronie masz w postaci tekstowej wypisane: datę oraz ilość.

Edytowane przez neon103

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności