Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

jednorazowo jeden link x razy 5000 pkt.
W sumie to podsunąłeś rozwiązanie przy tego typie testu, bo tylko w gotlinku rozbiłem, a w takiej sytuacji najlepiej będzie rozbić wszędzie mimo że nie będzie w innych podziału na kategorie.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 lipca bl bedzie 500 jak w regulaminie czy 300 tak jak bylo pisane we wczesniejszym poscie?
Tak jak w komunikatach czyli najpierw poziom 300 - wzrost poziomu site jest i tak dość uciążliwy dla części użytkowników o mniej wartościowych serwisach dlatego wdrożenie poziomu 500 odbędzie się dopiero w kolejnym miesiącu.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie korzystałem nigdy z gotlinka a teraz planuję go wykorzystać (lub alternatywnie e-weblinka) do podlinkowywania automatycznego wpisów publikerem stąd pytanie jak przekładają się punkty na linki - przykłądowo 10k to około ilu linków? który system będzie ekonomiczniejszy/lepszy do takiego podlinkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykłądowo 10k to około ilu linków?
10000/5pkt=2000 pobrań każdego dnia.
który system będzie ekonomiczniejszy/lepszy do takiego podlinkowania?
Najlepsza opcja to sprawdzić samemu.

P.s.

Jeśli ktoś będzie miał właśnie chęć i możliwość zrobić po 1 lipca jakiś test rotacyjnych na bl, pobrania, pozycje ...powiedzmy za 10zł w każdym systemie to będziemy wdzięczni.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eclipse ja bym to ujęła w taki sposób - każdy system ma swoj atrybut i zalezy na co stawiasz obecnie bo najszybsza indeksacja jest w vseo a znowu najszybsze nabicie wysokiego bl to gotlink. Jak masz tysiace podstron to wrzuc sobie wszystkie do multilinka jednym kliknieciem i masz problem z glowy. A jak chcesz co jakis czas pewne grupy linkow podlinkowac to zaloz kilka grup, wrzuc te grupy linkow do kazdej grupy i ustaw automat ktory bedzie ci okresowo linkowal, fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy miesiąc, nowe kryteria:

- SITE z 200 do 300, za każdy 1 SITE poniżej wymaganego poziomu cięcie z 0,35% na 0,25%

- BL z 200 do 300, za każdy 1 BL poniżej wymaganego poziomu cięcie z 0,35% na 0,25%

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że Google postarało się podczas obecnej aktualizacji PageRank - po sprawdzeniu 1/3 zasobów już ponad 23.000 domen posiada PageRank>0:

69957466.jpg

Ponadto w szybkim tempie zbliżamy się do 3 milionów pozycjonowanych linków w systemie, jak olbrzymia jest to liczba nie trzeba nikogo przekonywać wystarczy porównać się do innych mniejszych systemów które gromadzą zaledwie 1-5% takich zasobów... W związku z tym zbliżamy się do momentu koniecznej wymiany serwerów na bardziej wydajne czego nie robiliśmy w okresie ostatnich 3 lat, co będzie wiązało się z chwilowym przejściem systemu do trybu "Prac Administracyjnych" - warto o tym pamiętać i uwzględnić to przy wszelkiego rodzaju planowanych pracach na kontach. Sugerujemy sprzedawcom aby już na 3-5 dni przed wygaśnięciem danego przelewu podejmowali decyzje o jego przedłużeniu... i stosowaniu takiego trybu działania do czasu komunikatu o zakończeniu w/w prac.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem swojego easydira za którego dostałem 9k punktów, a za te 9k punktów dodałem sobie forum. Czy linki do mojego forum tworzą się od razu po przydzieleniu punktów (nie muszę nic robić)?

Mam już 1200 pobrań.

Edytowane przez satin0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gargamel, tylko po jednej grupie.

satin0, naliczone pobranie oznacza że linki już się wyświetlają... - przy założeniu że średni koszt pobrania to 6pkt, pozwoli to dziennie wysłać Twój link na 1500 stron.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności