Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby podnieść stawkę, pochwalę się że mam strony które mają 34762 punkty i to na subdomenie, gdyby to była główna byłoby 37762:) Więc, można mając kilka takich serwisów zarobić na kolejny seo- hosting hehe

E-INFONET - projektotowanie stron, sklepy internetowe, reklama w Toruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem powtórzę stwierdzonko : Gotlinkersi :D

Ten gostek od TOP1 w punktach za IP ma obecnie 6,4mln pkt z bonusów... ;-) Możemy zrobić zakład, że w określonym czasie go prześcignę... tylko o co walczymy ? :-)

BTW. co z kolejką oczekujących domen ? zgłosiłam do powtórnego rozpatrzenia i nadal nie ma akceptacji... ;)

Gotlink'uję sobie namiętnie i punkty wynajmę Tobie chętnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby podnieść stawkę, pochwalę się że mam strony które mają 34762 punkty
W sumie pomyślałem... dobry żart, ale jednak to prawda... więc zmniejszymy ;)
co z kolejką oczekujących domen ? zgłosiłam do powtórnego rozpatrzenia i nadal nie ma akceptacji... ;)
Mdd skanuje strony w 7 dniowych cyklach - do tego czasu po zgłoszeniu ich do ponownego rozpatrzenia posiadają status oczekujących.

W statystykach systemu zmieniliśmy sposób przedstawiania kosztu 1 pobrania w systemie w ciągu 36 - obecnie wykres prezentuje liczbę pobrań linka w ciągu doby po przydzieleniu na niego 10000pkt. Zmiana ma na celu łatwiejsze porównywanie efektywności systemów konkurencyjnych do systemu GotLink.pl. Dzięki temu możemy porównywać już wiele rzeczy i wyciągać wnioski że

- w systemie A mamy więcej generowanych pobrań linków niż w systemie B lub C

- liczba uzyskiwanych punktów za wartościowe serwisy w systemie A jest taka a w systemie B i C taka

- wielkość paczki systemowej z linkami jest o tyle i tyle mniejsza w systemie A niż w systemie B czy C

A na koniec każdy porówna sobie jeszcze ceny i stwierdzi gdzie jest sens kupowania czy sprzedawania punktów - i o to właśnie chodzi żeby zawsze dobro użytkowników było na pierwszym miejscu. Dlatego każdy w równym stopniu ma darmowy dostęp do kont systemowych na których nie ma żadnych limitów i dlatego Administracja nie konkuruje z użytkownikami ofertami sprzedaży na Giełdzie Punktów a to że jeszcze nie kupiliśmy apartamentów w których można sobie wygrać pobyt uczestnicząc w konkursach to musicie wybaczyć ;P

Możemy zrobić zakład, że w określonym czasie go prześcignę... tylko o co walczymy ? :-)
W ramach promowania systemu, w ramach promowania tego co promujemy najwartościowszego... jesteśmy gotowi podjąć się tego - masz jakąś propozycje? :)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby podnieść stawkę, pochwalę się że mam strony które mają 34762 punkty. W sumie pomyślałem... dobry żart, ale jednak to prawda... więc zmniejszymy :D

Ok już wszystko wyjasnione:)

Edytowane przez elsajko

E-INFONET - projektotowanie stron, sklepy internetowe, reklama w Toruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam skrobnąłeś przed edycją w poście (jedynie z pm) no ale...

Swoją drogą drugiego konta tak dopasowanego parametrami serwisów do kryteriów systemu chyba nie ma... więc również serce mocniej by mi zabiło na taką wiadomość !!!

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja mam natomiast takie pytanie odnośnie dozwolonej ilości linków wychodzących

Więc tak dodałem stronę do systemu wybierając 7 linków z gotlinka plus dwa moje zewnętrzne czyli razem na stronie będzie 9 linków wychodzących.

Czy tym samym będą mnie obowiązywać cięcia pkt?

Edytowane przez Dawid1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tym samym będą mnie obowiązywać cięcia pkt?

Witaj,

W takiej sytuacji otrzymasz jeszcze bonus w postaci +25% zwiększenia pozostałej uzyskiwanej punktacji dla tej domeny gdyż przy założeniu że strona wyświetla 5 linków systemowych to liczba dodatkowych linków wychodzących:

• do 4: +25% punktów

• od 5 do 9: 0% punktów

• od 10: -75% punktów

:)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość Administracyjna.

Czy wiesz, że po ostatniej analizie atrybutów rotacyjnych systemów wymiany linków okazało się, iż nie tylko różnią się one ceną lecz wieloma innymi parametrami, które poniżej postanowiliśmy przedstawić. Rozpoczynając od ceny, nabywanie punktów systemu GotLink.pl jest o wiele tańsze niż w pozostałych swl’ach ale co najważniejsze dla każdego pozycjonera w tym systemie jest to że:

- Twój 1 link znajduje się w paczce systemowej z 149 innymi linkami, a nie z 249;

- generowanych masz aż 40 pobrań zamiast tylko 20 przy użyciu 1000pkt;

- Twoje linki rotowane są na 10000 domenach z PR>0, a nie tylko 5000;

- wyświetlasz linki w ograniczonej liczbie subdomen tj. 5 a nie 10;

- pozycjonujesz swoje domeny na 75000 serwisach, a nie tylko 50000;

To tylko kilka istotnych atrybutów ale jest ich znacznie więcej – nie tylko dla osób promujących swoje serwisy bez żadnych limitów na kontach GotLink’a ale również dla osób tworzących zaplecze tego systemu. Dla tych drugich jak wiemy z wcześniejszych informacji prezentowanych na forum, dzięki możliwości wykorzystania domen zarówno w GotLink.pl jak również SeoMatik.pl są wstanie uzyskać tylko z samych bonusów na jednej domenie ok. 30000 punktów – to się naprawdę opłaca!

Wartą podkreślenia informacją jest to, iż w systemie GotLink.pl liczba pozycjonowanych urli wynosi na dzień dzisiejszy blisko 3,5 miliona, co w odniesieniu do konkurencji (0,2 mln) daje potwierdzenie że powyższe atrybuty są istotne dla osób profesjonalnie zajmujących się pozycjonowaniem.

Uwaga!

Na forum rozpoczynamy publikację zdjęć związanych pozytywnie z systemem – liczymy na waszą kreatywność - za najlepszą, przewidujemy nagrody - https://www.gotlink.p...u-nagrody/#2424

6fc4551e43435a5cbef4d20b7f7bf18e_2.jpg

Pozdrawiamy, Administracja GotLink.pl :)

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście w ostatnim czasie dość znaczny spadek pobrań linków dla poszczególnych kategorii?

- np dla kategorii biznes/ekonomia 210 przydzielonych punktów w sporo ponad dobę, wygenerowało raptem od 1 - 3 pobrań

- w innych kategoriach ten sam link, ta sama punktacja - nawet do 25-30 pobrań

Spadki pobrań dość zauważalne.

www.tebim.pro - Rozwiązana dla e-biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Koszt pobrania nie jest zależny od kategorii lecz np. od PageRank domeny która pobiera link.

W pierwszym przypadku jeśli pobrania zostały wygenerowane przez serwisy o dość wysokim PR, to wtedy koszt jest o wiele wyższy niż pobranie wygenerowane przez domenę standardową.

Od paru miesięcy wykres z kosztem pobrań został zmieniony na wykres przedstawiający liczbę generowanych pobrań dla 1000 przydzielonych punktów (aby można było porównać te same dane pomiędzy różnymi systemami) i jest dostępny w statystykach systemu.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :)

Z systemu GotLink korzystam już prawie 3 lata, jakkolwiek dopiero dzisiaj zdecydowałem się zadać pytanie do GLA oraz rzucić propozycję.

Jak wielu jest użytkowników, którzy zdecydowanie zapleczują pod sprzedaż na giełdzie? Jest to kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu userów? Czy macie jakiś pogląd mniej-więcej skąd pochodzi statystyczny user gotlinka?

Czy wchodzi w grę zorganizowania imprezy podobnej jak HotZlot, tyle że... Seomatiko-Gotlinkowej? Myślę, że świetnym pomysłem byłoby zorganizowanie jakiegoś wypadu w któryś weekend na pogadankę o SEO, dobre piwo i poznanie twarzą w twarz innych "producentów" linków.

Mam nadzieję, że za tak karkołomne pomysły nie zostanę zlinczowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności