Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

A mi dzisiaj z panelu zniknęła jedna strona (punkty zostały a nawet jest ich więcej). Była dodana niedawno bo ok 6 dni temu i czekałem cały czas na zaktualizowanie punktów za unikalne IP oraz za linki wychodzące, bo miałem ich za dużo. Co to się może dziać?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

"Zniknięcie" automatyczne może nastąpić nie wcześniej niż po okresie 2 tygodni przebywania serwisu w statusie "nieaktywna" - czyli to odrzucamy jeśli była dodana 6 dni temu.

Biorąc pod uwagę iż upłynęło 6 dni, można przyjąć iż coś wydarzyło się podczas co 5 dniowej aktualizacji SITE/PR i prawdopodobnie jedyną rzeczą która się wydarzyła było to iż była to domena dodana bez www a posiadała subdomeny co skutkowało wyzerowaniem poziomu SITE gdyż w wersji z www nie posiadała zaindeksowanych podstron. Mimo wszystko sama nadal nie mogła zniknąć z panelu - musiałeś jej pomóc poprzez próbę jej aktywacji która spowodowała przeniesienie jej do MDD.

Tak czy inaczej, dla potwierdzenia drugiej wersji możesz przesłać nam jej adres poprzez formularz kontaktowy systemu - chyba że wszystko się zgadza z tym co napisałem to nie ma takiej potrzeby.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam pytanie, jak rozwiązać następujący problem. Nie chcę szaleć, żeby dostać bana:) Jak ustawić żeby dziennie pobierano maksymalnie 10 razy dany link? Ewentualnie proszę o radę ile takich pobrań danego linka może być dziennie aby miało to efekt pozytywny.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę szaleć, żeby dostać bana:) Jak ustawić żeby dziennie pobierano maksymalnie 10 razy dany link?

Przyłóż na ten link ok. 250 punktów

Ewentualnie proszę o radę ile takich pobrań danego linka może być dziennie aby miało to efekt pozytywny.

Jeżeli jesteś "świeży" w temacie, przetestuj system na domenie, na której Ci nie zależy.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shaun_black

Przyłóż na ten link ok. 250 punktów
nie zgodzę się z tym wszystko zależy od kategorii w jakiej chcesz krzyciu966 linkować, jeśli dasz w kategorii katalogi to pobran bedzie duzo i to duzo wiecej - przy 100 pkt jest to około 25-30 pobrań na dobe, w każdej kategorii będzie inaczej,

dodaj do systemy na 24 ha jakaś domenę i daj jej po 1000 pkt z każdej kategorii zobaczysz po 24 h ile pobrań każda kategoria ci wygeneruje, wtedy bedziesz wiedział ile punktów na link przeznaczyć

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie tak zrobiem dałem mniej na link i zobacze dzisiaj jakie są pobrania. Myślałem że może jest jakaś funkcja ustalania maksymalnej liczby dziennych pobran

dzięki wielkie tak zrobiem dałem mniej na link i zobacze dzisiaj jakie są pobrania. Myślałem że może jest jakaś funkcja ustalania maksymalnej liczby dziennych pobran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy systemie gdzie mamy kategorie nie bedzie probrań tyle samo w każdej, zależy to od ilości stron, ilości osob linkujących,

ja lubie kategorie katalogi - zaraz ktos powie smieci, tak ale dla indeksowania jest to super kategoria, po 10 krotnie więcej pobrań niż inne, boty po nich łażą wiec szybciej załapie takiego linka

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

W ostatniej wiadomości administracyjnej mieliśmy przyjemność zestawić atrybuty systemu które przekładają się na jego popularność i odpowiadają na pytanie skąd ta popularność się bierze i dlaczego najlepsze agencje SEO jak i inni użytkownicy generują w systemie GotLink.pl kilka milionów linków, a w innych systemach ledwo tylko tysiące. Dla przypomnienia:

- Twój 1 link znajduje się w paczce systemowej z 149 innymi linkami, a nie z 249;

- generowanych masz aż 40 pobrań zamiast tylko 20 przy użyciu 1000pkt;

- Twoje linki rotowane są na 10000 domenach z PR>0, a nie tylko 5000;

- wyświetlasz linki w ograniczonej liczbie subdomen tj. 5 a nie 10;

- pozycjonujesz swoje domeny na 75000 serwisach, a nie tylko 50000;

Ale to nie wszystko. Ktoś mógłby powiedzieć, że lepsze kryteria muszą więcej kosztować. Jednak odpowiadamy, że nie w tym przypadku. Popularność to wielkość a dzięki wielkości rozłożone koszty funkcjonowanie ściągane są do parteru - inny poziom kosztu na link uzyskamy gdy w systemie linków będzie 100 tysięcy, a inny, tak jak w naszym przypadku, gdy są ich miliony a domen więcej niż w kilku innych systemach razem wziętych.

Stąd tez poza możliwością zaoferowania lepszych warunków dla każdego linka tak samo możemy zaoferować dobre warunki dla kieszeni naszych użytkowników - stąd też brak jakichkolwiek limitów w systemie GotLink.pl. Stanowczo odrzucamy limity na ilość linków w koncie, na ilość domen czy w końcu wszelakiego rodzaju ograniczenia w transferach punktów. A to wszystko tylko dlatego, że najważniejszy jest użytkownik i JEGO biznes :)

Robimy kolejny krok. Poza Giełdą Punktów dzięki której poziom cen jest jak najbardziej realny rynkowy to od dnia dzisiejszego ulegają zmianom bonusy oraz redukcje w systemie tak aby zwiększyć atrakcyjność utrzymywania domen w systemie poprzez wzrost ich punktacji. Od północy trwa przeliczanie punktacji dla domen z uwzględnieniem bonusu za wysoki poziom BL - stosowny zapis znalazł się w regulaminie systemu :)

W związku z tym iż wdrożenie bonusu wpłynie docelowo na wzrost punktacji, zmiany wprowadzane są bez 30 dniowego okresu przejściowego (gdyby było inaczej, rozpatrzymy każdą zgłoszoną sytuację) a aktualne bonusy przedstawiają się w poniższy sposób:

PageRank 1.000 - 10.000 (*gdy 1 i 2 - max. 1526 - 15260)

Unikalne IP 3.000 (*gdy 1 i 2 - max. 4687)

Domena główna 1.000 (*gdy 1 i 2 - max. 1526)

Długoterminowy staż 3.000 (*gdy 1 i 2 - max. 4687)

Wyświetlanie dodatkowego tekstu 2.000 (*gdy 1 i 2 - max. 3125)

Ilość wyświetlanych linków systemowych 2.000 (*gdy 1 i 2 - max. 3125)

*1) Bonus za wysoki poziom BL +25%

*2) Bonus za niską liczbę linków wychodzących +25%

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie przeliczyć punktacje na Twoim koncie dla wszystkich domen aby móc udzielić konkretnej odpowiedzi a więc po wprowadzeniu bonusu za BL:

- punktacja z bonusu za domeny główne obniżyła się o ok 9k

- punktacja z bonusu za uniklany IP obniżyła się o ok 5k

- punktacja z bonusu za staż wzrosła o ok 10k

- punktacja podstawowa wzrosła o ok 40k

Reasumując punktacja dla Twojego konta zgodnie z zapowiedzią wzrosła.

P.s.

Twoje domeny należą do tych najlepszych parametrowo właściwie pod każdym względem: PR, SITE, LINK OUT, DG, IP, BL - generalnie perfekcyjnie skrojone... a w związku ze zmianami tj. wprowadzeniu bonusu za BL sytuacja zmieniła się w taki sposób iż nie zyskałeś na zniesieniu redukcji za BL, ale zyskałeś na wdrożeniu bonusu za wysoki BL. Obniżka na 2 bonusach została w pełni pokryta z innych bonusów z kilkuprocentową nawiązką :)

P.s.

Czasami pojawiają się opinie że OSE kiepsko zlicza BL - tutaj kolega jest znakomitym przykładem gdzie przekroczenie dla niego wielokrotnie kryterium BL systemu nie stanowiło żadnego problemu (nawet poziom 10000 BL) - zapewne dlatego iż domeny same w sobie są wartościowe pod każdym względem...

A teraz czas na kolejną pozytywną publikację:

9e72511a219d1e9cea380ca087417e0e_2.jpg

https://www.gotlink.pl/forum/topic/2424-publikacje-na-temat-systemu-nagrody/#2565

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemność po naszej stronie :)

Gotlink.pl to porządny system i zawsze jest tak jak to jest zapowiedziane - mimo tego że nie ma w nim limitów ani opłat za dodatkowe opcje :okularnik:

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A po przeliczeniu punktacji po wprowadzeniu bonusu za BL na kontach użytkowników nastąpiły zmiany w postaci:

- wzrostu bonusu za unikalne IP o ok 10%

- wzrostu bonusu za staż o ok 60%

- wzrostu punktacji podstawowej o ok 30%

Dla całego sytemu punktacja wzrosła o 21% (po zmianach związanych z BL)

Ale to nie koniec dobrych wiadomości i już analizujemy kolejne przesyłane przez Was propozycje związane z kwestią zwiększenia zadowolenia sprzedawców jak i kupujących w systemie GotLink.pl :)

P.s.

Pula za unikalny IP w systemie SeoMatik.pl wzrosła od północy do 3000 punktów.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności