Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś limit na ilość subdomen z jednej domeny? :D

Nie ma.

1) Co rozumiesz pod pojęciem "pierwsza grupa" pierwsza dodana do systemu czy pierwsza na liście?

2) Bo lista jest chyba sortowana alfabetycznie, czyli zrobić grupę. np AA i z niej w razie czego będą odejmowane i do niej dodawane?

3) na serwerze masternet.pl nie można aktywować stron i strona z zainstalowanym systemem ładuję się strasznie długo.

1) Pisząc o "pierwszej grupie" miałem na myśli kolejność na liście.

2) Tak (jeśli chodzi o odejmowanie to pod warunkiem że będzie wystarczająca ilość punktów w tej grupie... jeśli okazałaby się zbyt mała to punkty będą odejmowane z kolejnych grup wg kolejności na liście)

3) Aby z całą pewnością odpowiedzieć w tej sprawie, musiałbyś podać ID konkretnej domeny i wtedy moglibyśmy dokładnie sprawdzić - zwykle w takiej sytuacji przyczyną jest problem w połączeniu pomiędzy systemem a stroną.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem ostatnio jedną domenę z ciekawości i jestem nawet miło zaskoczony, zobaczymy jak tam z mocą ale widzę że domen wam przybywa. Pomyślcie w przyszłości o czymś takim jak seonet dodatkowo linki stałe(wiem że to początki wszystko pomału). I oby tak dalej

P.S niedługo to nie nadąży się stron robić pod tyle systemów :D w sumie jedyne z czego nie korzystam to seodopalacz jeża tam mam jakieś złe przeczucia co do tego ale mogę się mylić(oby bo szkoda pracy chłopaków)

Edytowane przez Iguana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie w przyszłości o czymś takim jak seonet dodatkowo linki stałe

Lepiej oddzielny taki system w przyszłości zrobić. Seo.net.pl zamiast zyskać w moim odczuciu stracił na tym. EliteLink też jest mieszany i szału nie robi. Morał z tego taki, że przeważnie co do wszystkiego to do niczego.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w seonet np nie musisz aktywować stałych i jedziesz na rotacyjnych w EliteLink też tylko co którąś domenę musisz mieć rotacyjną , nie sprawdzałem ale może na samych rotacyjnych można tylko jechać. Ja tam nie widzę minusów nie chcesz nie odpalasz stałych.

Dla mnie dużym plusem są livelink i linkme pod względem tego że mogę zobaczyć strony na których jest link i sobie sprawdzić czy poindexowane te podstrony czy na jakimś szajsie mam linki które mi pod yahoo najwyżej dają coś lub pod inne wyszukiwarki(kiedyś pod onet chociaż podbijały)

Edytowane przez Iguana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie skupiamy się nad rozwojem systemu rotacyjnego - zostało nam jeszcze kilka elementów do wykonania zgodnie z założeniami jakie mieliśmy od samego początku. Następnie zobaczymy jak w najbliższej przyszłości będzie następował jego rozwój i dopiero wtedy zastanowimy się nad stałymi linkami.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jeszcze jednej rzeczy :) Możliwości masowego usuwania stron poprzez zaznaczenie kilku i kliknięcia na usuń :P Google znowu zaczyna banować spamy więc takie udogodnienie by było mile widziane.

Dodatkowo mam pytanie czy w systemie są strony XXX? Ogólnie jeżeli są to ile i czy jest sens dodawania linków na chwile obecną ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jeszcze jednej rzeczy :) Możliwości masowego usuwania stron poprzez zaznaczenie kilku i kliknięcia na usuń :) Google znowu zaczyna banować spamy więc takie udogodnienie by było mile widziane.

Dodatkowo mam pytanie czy w systemie są strony XXX? Ogólnie jeżeli są to ile i czy jest sens dodawania linków na chwile obecną ;)

Bardziej przychylamy się do pomysłu masowego usuwania linków niż samych domen tym bardziej że usuwanie domen to rzecz rzadko występująca...

Co do erotycznych linków (oraz hazardowych) można spokojnie przeznaczyć w granicach 2k punktów na fraze... gdyż ilość domen w tych podsystemach przekroczyła 50 - oczywiście bardzo zachęcamy do dodawania domen z tych kategorii dla szybszego rozwoju tych podsystemów.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej przychylamy się do pomysłu masowego usuwania linków niż samych domen tym bardziej że usuwanie domen to rzecz rzadko występująca...

A będzie? Jak tak to kiedy? ;)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej przychylamy się do pomysłu masowego usuwania linków niż samych domen tym bardziej że usuwanie domen to rzecz rzadko występująca...
Właśnie przy obecnych spamach i banach usuwanie domen to bardzo częste zjawisko... Wiem to z autopsji ;)

Co do usuwania linków to jak dla mnie nie ma takiej potrzeby bo obecnie można je masowo usuwać poprzez usunięcie kategorii.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do usuwania linków to jak dla mnie nie ma takiej potrzeby bo obecnie można je masowo usuwać poprzez usunięcie kategorii.

Praktycznie w ostatnim momencie nas przekonałeś...

Zerknij proszę w zakładkę "serwisy" - mamy nadzieje że spełniliśmy oczekiwania.

(Standardowo CTRL +F5)

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotlink.pl, śmiga pięknie ;)

A i co do stron XXX to również jestem pod wrażeniem bo po kilku godzinach od dodania strony pojawiła się w indeksie :o

Ogólnie bardzo fajnie waszym systemem indeksuje się strony. O samych efektach pozycjonowania się nie wypowiem z uwagi na to że korzystam z kilku systemow na raz :P

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotlink.pl, śmiga pięknie ;)

A i co do stron XXX to również jestem pod wrażeniem bo po kilku godzinach od dodania strony pojawiła się w indeksie :o

Ogólnie bardzo fajnie waszym systemem indeksuje się strony. O samych efektach pozycjonowania się nie wypowiem z uwagi na to że korzystam z kilku systemow na raz :P

Świetnie, ale nie jesteś pierwszy. 2 dni temu także dostaliśmy info że nowa domena, po kilku godzinach pojawiła się w indeksie. A co do szerokich efektów pozycjonowania, mimo że stosujemy w pierwszej kolejności linkowanie tematyczne, najlepiej poczekać aż przekroczymy minimum 10000 domen żeby wyniki nie były przypadkowe - dlatego tak jak to już wcześniej bywało... po raz kolejny zachęcamy do szybkiego dodawania stron ;)

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o usuwanie linków to dalej widzę w tym sens. Przykładowo mamy w grupie 60 linków, chcemy usunąć 40 linków i wtedy pomocna jest funkcja masowego usuwania linków. Dodać nie zaszkodzi, na pewno system na tym nie straci ;)

P.S. Szkoda że nie ma systemu z linkami stałymi który miałby takich adminów jak gotlink :o

Edytowane przez patro

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności