Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przykładowo mamy w grupie 60 linków, chcemy usunąć 40 linków i wtedy pomocna jest funkcja masowego usuwania linków. Dodać nie zaszkodzi, na pewno system na tym nie straci wink.gif

1. Tworzysz grupe "śmietnik".

2. Przenosisz do niej linki ktorych chcesz sie pozbyć.

3. usuwasz grupę.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo mamy w grupie 60 linków, chcemy usunąć 40 linków i wtedy pomocna jest funkcja masowego usuwania linków. Dodać nie zaszkodzi, na pewno system na tym nie straci wink.gif

1. Tworzysz grupe "śmietnik".

2. Przenosisz do niej linki ktorych chcesz sie pozbyć.

3. usuwasz grupę.

Ale po co kombinować skoro można zrobić to dużo prościej poprzez dodanie funkcji masowego usuwania linków, chyba nie jest to specjalnie trudne do wdrożenia :) Decyzje pozostawiam administracji :)

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś testy? coś na potwierdzenie tych słów? ... czy tak tylko sobie trollujesz?
Adresu pozycjonowanej strony nie mogę podać, bo mam na niej Adsense.

Jeśli już wspominamy o jakichkolwiek wynikach/testach/ocenach proponuję udzielać więcej informacji abyśmy wszyscy mieli jakiś punkt odniesienia... podając np. datę (od ilu dni pozycjonujemy frazę), ilość przeznaczonych na nią punktów oraz pozycję w google, zamieszczając np. link do wykresu bądź dostępne obok wykresu dane tekstowe z datą i pozycją.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem wydaje mi się, że chwalę ten system nie podając argumentów.

Dzisiaj postanowiłem jeden argument wstawić w postaci obrazka.

c3708e102ef95b93med.jpg

Przepraszam za jakość zdjęcia. Fraza jest "dosyć prosta".

Punktów na frazę dałem niewiele - zaledwie 2,5k.

Już za jakiś czas wstawię argument na site :)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoim przykladze moge podac prosty przyklad bez strony pozycjonowanej i fraz,dodam ze frazy byly niszowkami,taka sama ilosc przylozona w gotlinku jak w e-webie,frazy proste,niszowki

efekt:

wypad na wiekszosc fraz z top 10 dalej daleko daleko;).Mam nadzieje ze to tylko mi sie przydarzylo bo za duzo dobrych opinii slyszalem.

Pozdrawiam LOk

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaobserwowałem na frazach które już posiadają "jakąś" pozycję i są w miarę młode takie zachowanie: początkowo fraz pnie się w górę by po kilku dniach spaść w dół dopiero potem w miarę stabilnie pnie się w górę. :) Obecnie dalej testuje różne kombinację :)

Edytowane przez patro

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lok:

A może napiszesz ile dałeś punktów na frazę? - bo miałem też coś takiego ale prawdopodobnie przyłożyłem zbyt dużo punktów na raz.

Z moich testów wynika, że dla frazy:

- słabej, można dać na początek max 1.000 pkt

- mocnej, max 10.000pkt

Jak dasz więcej to faktycznie możesz przegiąć.

Dawanie tej samej ilości punktów w gotlinku i weblinku chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem. Po pierwsze w gotlinku masz w pierwszej kolejności powiązanie tematyczne co już daje dużo większą moc i efekty, a druga sprawa weź pod uwagę z jakiej wielkości paczki masz wyświetlane linki na stronie - prawdopodobieństwo wylosowania linku z paczki 250 linków jest dużo niższe niż z paczki z ok. 100 linkami. Wiec jak zesumujesz te rzeczy to przyłożenie tu i tam tej samej ilosci może spowodować właśnie to co sam napisałeś - dla Google to może być zbyt duży szok!

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neon:

Nie wykluczam ze poszly filtry,ale generalnie przywalilem na slabe fraz po 1 tys pkt wlasnie.

Sytuacja jest taka kilka wylecialo poza top 100 czesc sie utrzymala w top 10 ...i teraz mysle tak:

jezeli frazy sa na poziomie 30 miejsca a z reguly wiekszosc jest to wtedy filtru nie ma,przynajmniej tak mysle.

Byc moze system jest mocny,jednak nadal zdeycodwanie za malo domen i obawiam sie ze naturalnie ten system umrze z powodu nowych domen,ale moze sie myle.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze system jest mocny, jednak nadal zdeycodwanie za malo domen

Być może... ale na ile faktycznie jest mocny obiektywnie będzie można to zrobić przekraczając grubo ponad 10.000 domen. Jako administracja pracujemy nad kolejnymi atrybutami systemu mającymi na celu przekonać jak największą ilość osób że naprawdę warto dodawać swoje serwisy...

a ja mam taką propozycję dla twórców gotlinka, zróbcie i udostępnijcie jakieś banery reklamowe, chętnie bym takie wstawił np. na własne katalogi, a nóż jakiś refek by wpadł :P

Ok, przygotujemy i damy znać.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności