Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz taki komunikat to faktycznie musi być nie zaindeksowana w Google na konkretnym DC - więc czy to wina systemu? To, że strona ma kilka lat nie znaczy, że nie dostała właśnie bana. Dodanych jest ponad 4,000 domen i nikt na to nie skarżył się.

Gdyby dostała bana, nie było by jej w googlu :) A jest i ma się dobrze, filtra także nie załapała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dodałem 8 tys pkt na stronę erotyczną która jest między 10 a 20 miejscem pod mocną frazą i ani drgnęła po 5 dniach, zazwyczaj jak dopalałem strony z systemu rotacyjnego to 3-4dni i strona notuje awans

co do indeksacji to bardzo dobrze się to spisuje, nie testowałem na dużą ilość podstron, ale jeśli chodzi o indeksację nowej domeny to często kilka godzin i jest.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pamiętać że strony erotyczne są podsystemem w którym ilość stron nie jest tak duża jak w systemach działających od paru lat. Wraz ze wzrostem serwisów erotycznych w GotLink.pl skuteczność będzie rosła.

Gdyby dostała bana, nie było by jej w googlu :) A jest i ma się dobrze.

Analogicznie mogę odpowiedzieć że gdyby strona znajdowała się w sprawdzanym DC system nie wyświetliłby tego komunikatu.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze troszkę lektury:

https://www.google.com/support/webmasters/b...py?answer=35769

zjedź sobie do: Wskazówki dotyczące wyglądu i treści pisze tam wyraźnie:

"Treść tagów TITLE i atrybutów ALT powinna być opisowa i dokładna."

Po drugie pisze tam także takie coś:

"Stosując się do poniższych wskazówek, ułatwisz wyszukiwarce Google

znalezienie, zaindeksowanie i pozycjonowanie witryny"

Do GotLink.pl - możecie to zrobić. Jednak niech jest to nieobowiązkowa opcja.

Ja chcę mieć linki bez title i tylko bez title.

Nie chcę title="tekst" ani nawet pustego title="".

Prosimy o użycie CTRL + F5 w celu załadownia nowych ustawień. Zmianie uległ formularz dodawania linków.

Zostało dodane dodatkowe pole TITLE zgodnie z uwagami powyższych użytkowników czyli jest to pole nieobowiązkowe a brak jego wypełnienia nie będzie powodował wyświetlania na stronie użytkownika...

nawet pustego title=""

Dodatkowo została dodana możliwość edycji linków - od teraz nie trzeba usuwać starego linku i dodawać nowego w celu zmiany TITLE/BOLD.

Liczymy że powyższe zmiany wpłyną pozytywnie na przyrost kolejnych domen do systemu.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze kilka uwag:

1. Coś jest nie tak z kodowaniem podczas importu lub wyświetlaniem, ponieważ wyświetlało krzaczki zamiast polskich znaków w URL, ale teraz widzę jest OK, naprawiło się samo?

2. Importując listę linków powyżej 5k, i później wchodząc do takiej grupy strasznie długo się wczytuje i wiesza przeglądarkę na parę minut. Rozumie, że jest to chyba na ajaxie i generowana jest lista .xml choć jest podział linków na strony. Po wczytanu już jest ok i wszystko ładnie szybko działa, najgorsze jest pierwsze wejście do grupy.

3. Zmiany jak najbardziej na plus, a mój banner jest ładniejszy :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z góry za bezszczelne pytanie, ale jakie macie wrazenia od porównania elitelink.pl i gotlink?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze kilka uwag:

1. ...ale teraz widzę jest OK, naprawiło się samo?

3. Zmiany jak najbardziej na plus, a mój banner jest ładniejszy :)

Kto wie, my na pewno nic tam nie zmienialiśmy... No i przyznam że banerek masz fajny - może zamówimy kolejne u Ciebie?.. a póki co, to do końca m-ca powinno się pojawić jeszcze kilka innych banerów w zakładce Program Partnerski.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ten system dodawanie stron jest zrypany.

Strona za indeksowana, parę latek już ma, a system wywala:

Podana strona xxx.pl nie jest za indeksowana w Google, prosimy dodać ją pod adresem https://www.google.pl/addurl.html oraz po za indeksowaniu spróbować ją dodać do systemu ponownie.

w site:xxx.pl masz subdomeny, takiej strony nie dodasz do tego systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna dodać każda domenę i subdomenę o ile ma zaindeksowana (chociaż jedna strona). W przypadku domeny która ma subdomeny i nie posiada zaindeksowanych stron www możliwości dodania nie ma - w takim przypadku użytkownik otrzyma punkty za subdomeny, które doda do systemu.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności