Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Alumilut dzisiaj dodam około 50-100 domen poprzez MDD z różną ilością stron, linków oraz PR. Obecnie jest: domen: 4 263. Jeżeli w ciągu kilku godzin przekroczy 4 300 domen to uznam, że Twoje posty nic nie wnoszą do tematu.

Witam.

Ja tylko zasugerowalem ze system nie przyjmuje hurtowo a 1 szt bez problemu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zasugerowalem ze system nie przyjmuje hurtowo a 1 szt bez problemu.

No właśnie neon13 napisał Ci o hurtowym dodawaniu.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zasugerowalem ze system nie przyjmuje hurtowo a 1 szt bez problemu.

No dodaję hurtowo. Do różnych kategorii (oczywiście odpowiednie). Proszę wejdź sobie do MDD i zobacz ile w kolejce. Powoli będę akceptował strony i udowodniłem tym, że nie ma kłopotu, a Ty klakierujesz. To chyba tyle w tej sprawie?

Ilość Twoich stron oczekujących na dodanie: 93

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle czekam, na jakieś rozwiązanie co do jednego hostingu, z którego nie mogę aktywować serwisów,

a inne SWL działają.

Pozdrawiam,

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, liczymy na pozytywne rozwiązanie tej sprawy - obecnie korespondujemy z tym hostingiem. O ostatecznej decyzji poinformuję Cię poprzez PW

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam zabawe z tym systemem i chciałbym pochwalic suport systemu. Problem z jedna domena rozwiazany w ciagu ok. 20 min. No i kontakt, potwierdzenie ze problem jest i info ze juz powinno dzialac (i dziala) czyli 2 meile w tym krótkim czasie. Wielkie uznanie z mojej strony. Zobaczymy jak pojdzie dalej z testowaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal, myślę, że 17k to troszkę za dużo jak na początek. Sam kiedyś dałem 7k na frazę i poszło szybko w górę, a później filtr. GotLink.pl to mocny system. Obecnie zaczynam od 1k pkt i stopniowo zwiększam. Radzę posłuchać mojej rady.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dark, masternet.pl

@Animal, dzięki systemowi partnerskiemu wiem ile masz punków ;) nie wiem czy do dobre.

Ja w każdym bądź razie nie na narzekam, PS. Dzięki za klik.

@Dark, jeszcze raz, polecam testy z title, pogrubieniem i zwykłe, ja to akurat testuję,

ale będzie wiarygodniej jak sprawdzi to kilka osób.

I co do filtrów... są zbyt nieprzewidywalne by robić jakieś testy, więc szkoda punktów :)

Kolejna sprawa działa Wam sprawdzanie pozycji podstron typu: adres.pl/podstrona.html?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności