Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Funkcja nadwyżki punktów jest bardzo trafna, tylko mi chodziło o to żeby można było zmienaić wartości pkt w grupach nie wyłączający tej funkcji, można tak zrobić że grupa do której jest przypisywana nadwyżka, była by elastyczna, można do niej wrzucać nadwyżkę ale jeśli potrzebowalibyśmy dołożyć 5k pkt do innej grupy to po prostu przy tej innej grupie dopisalibyśmy 5k pkt więcej a pkt były by pobrane z grupy w której jest przypisywana nadwyżka pkt. Dla mnie to ma sens, zastanówcie się ;)

Patro, sprawdź proszę czy jest dokładnie tak jak sobie życzyłeś - mamy nadzieję że tak.

A ja ciągle czekam, na jakieś rozwiązanie co do jednego hostingu, z którego nie mogę aktywować serwisów

Mar,

Oto odpowiedź z hostingu:

"Witamy,

...System znajdował się na blackliście dopisany przez automat...

Tymczasowo adres ten został odblokowany.

Pozdrawiam"

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie możliwość zainstalowania systemu na yoyo.pl ?

Na pewno gotlink.pl nie blokuje instalacji na tym koncie hostingowym. Może po prostu yoyo.pl ma zablokowane wychodzące połączenia.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie możliwość zainstalowania systemu na yoyo.pl ? Bardzo mi na tym zależy. Proszę o odp/

Oczekujemy za odpowiedzią administracji tego hostingu.

Uwaga! - Prosimy o użycie CTRL+F5 w celu załadowania nowych ustawień.

Pragnę poinformować, że przed chwilą nasz system wymiany linków wzbogacił się o kolejną ciekawą opcję, która powinna przyczynić się do lepszych efektów przy pozycjonowaniu. Od dzisiaj oprócz wyświetlania odnośnika można umieścić krótki tekst, który będzie otaczał nasz anchor. Jeżeli użytkownik doda swoją domenę do systemu z możliwością wstawienia dodatkowego tekstu przed/po linku otrzyma podwojoną ilość punktów za ilość wyświetlanych linków. Jesteśmy przekonani, że nowa funkcja przyczyni się do rozwoju systemu, a Wam przyniesie dużo radości z lepszych efektów pozycjonowania.

Zapraszamy do testowania i pisania ewentualnych uwag.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zwolnijcie ;) bo zaraz Wam (i nam w sumie też) pomysły się skończą...

A tak na poważnie - pogratulować pracowitości; kto by pomyślał jeszcze miesiąc temu ze ten system okaże się aż tak dobry?

Co do samej funkcjonalności to ja bym dorzucił jeszcze trochę tych punktów...w sumie dla 15 linków 50 znaków daje prawie 750 (+anchory) znakową stopkę - trochę nieopłacalne za pareset dodatkowych punktów...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Jak szybko ten system rozwija się ;)

@General_Depet

Przy małym site jest mniejsza ilość punktów za ilość wyświetlanych linków, zaś przy dużym site jest więcej (przynajmniej ja to tak zaobserwowałem. Dodaj stronę z 800 i 1200 podstron) więc jest to na moje oko dobrze przemyślane. Po drugie na stronach zapleczowych więcej tekstu pochodzącego z systemu nie powinno zaszkodzić, a raczej może pomóc (za darmo, a nawet dostaniesz punkty). Myślę, że gdyby dać więcej punktów za to to system może się troszkę osłabić więc to jest troszkę bez sensu.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc proszę o odp jeżeli odpiszą. Czekam z niecierpliwością.

W części hostingów załatwiliśmy to od ręki - a na yoyo póki co zero odzewu...

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najświeższy to masternet.pl... ale powinno działać także na az.pl, ovh.pl

Jeśli inni mogliby się wypowiedzieć na ten temat to byłbym wdzięczny - a na forum systemowym założę wątek dotyczący hostingów na których działa system.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli na swoich stronach udostępnię opcje wyświetlania linków z tekstem(przed i po) to mój serwis dostanie 2x więcej pkt? Przykładowo mając serwis za który obecnie dostałem 3k pkt to po włączeniu tej opcji serwis powinien otrzymać 6k pkt?

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności