Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

patro - nie dostaniesz podwójną ilość punktów jaka należy się za wyświetlanie konkretnej liczby linków - czyli zmianie ulegnie modyfikator punktowy za liczbę wyświetlanych linków. Tylko trochę tego mało bo w przypadku strony z 4000 situ i 10 linkami dostałem ok. 900 dodatkowych punktów + 7400 standardowych...ale pewnie neon103 ma rację większy bonus mógłby zdewaluować moc systemu. Sam oceń czy Ci się opłaca ? Mom zdaniem jak się ma totalny chłam bez żadnej treści ale w z dużym sitem to się opłaca ale do normalnego zaplecza raczej nie.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli na swoich stronach udostępnię opcje wyświetlania linków z tekstem(przed i po) to mój serwis dostanie 2x więcej pkt? Przykładowo mając serwis za który obecnie dostałem 3k pkt to po włączeniu tej opcji serwis powinien otrzymać 6k pkt?

General_Depet ma rację - chodzi tylko o punkty które otrzymuje się za ilość wyświetlanych linków.

W tym przypadku wygląda to tak że dzielimy serwisy pod względem ilości site na kilka grup ustalając ilość punktów dla każdej grupy przy określonej ilości wyświetlanych linków. W praktyce jest to od 15 do 2000 punktów - i te punkty są mnożone razy dwa gdy w serwisie jest wyświetlany link z dodatkowym tekstem.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na wszystkich stronach (a jest tego troche) wszędzie te same linki.

company in chicago limo - rentals in chicago limo - limo rental in chicago - limo rental chicago il - cheap limo in chicago services - to chicago service limo - chicago cheap service limo - to chicago service limo - packages chicago limo - area limo chicago service - chicago limo service car - area limo service chicago

tysięcy tych linków wszędzie.

czy to tak powinno byc?

zle to wyglada.

Czy to nie sa powtórki z praktyk Pawła Kobisa, ze w jego systemie było podejzanie duzo jego linków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawka...zaobserwowałem coś podobnego parę dni temu na jednej ze swoich stron - mnie tez to się nie podoba - bug czy ktoś dowalił gigantyczna porcja punktów że jego stronki są cały czas losowane ?

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to frazy użytkownika który posiada na chwile obecną ok 13% udział w systemie (największy użytkownik systemu) - wszystkie punkty zostały kupione poprzez systemowy WebBazar od kilku osób i podzielone na kilka tysięcy fraz.

Jeśli chodzi o administrację to posiada łącznie ok 30k na testowanie systemu oraz wykorzystuje 100k w celach promocyjnych do końca września w zamian za reklamę na jednej ze stron związanej z pozycjonowaniem.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie - 13% to jeszcze nie taki kosmos...dojdzie te 8000 domen jeszcze to się proporcje bardzo zmienią a to przecież tylko kwestia czasu...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General_Depet, zgadza się.

Przy okazji pragniemy oświadczyć że przed osiągnięciem przez system 15 000 domen nie zamierzamy korzystać w pełni z zastrzeżonych dla administracji 3% punktów systemowych - jest to informacja szczególnie dla osób piszących do nas z zapytaniem o możliwość zakupu punktów bezpośrednio z systemu - do w/w czasu, takiej możliwości nie ma.

a sa jakies statystyki, ktore by mowily ile sredno wypada punktow na uzytkownika ? ;>

Dzieląc ilość punktów w systemie poprzez ilość użytkowników wychodzi 30236pkt

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 15 linków 15 te same - to nie 13%, to 100%

adres podalem na pw. tak nie moze byc. nie chce 15 takich zsamych linków.

nie sugeruje koniecznie oszustwa, ale na pewno wsadzic 15 takich samych linków - to glupota na maksa.

company in chicago limo - rentals in chicago limo - limo rental in chicago - limo rental chicago il - cheap limo in chicago services - to chicago service limo - chicago cheap service limo - to chicago service limo - packages chicago limo - area limo chicago service - chicago limo service car - area limo service chicago

nie chce.

Edytowane przez Pawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie rozumie Ciebie, każdy może wyrazić własną opinie co chciałby, a czego nie.

Oczywiście odczytałem wiadomość na PW, przyjąłem do wiadomości, że Xann zastosował rozwiązania które Tobie odpowiadają. Przyjmuje do wiadomości, że nasz system powoduje u Ciebie zawieszania komputera na 10 sekund, że wolno chodzi i jest wg Ciebie mało wydajny - mimo iż sam tego nie zaobserwowałem.

Chciałbym Ciebie również zapewnić, że gdybyśmy nie stosowali w pierwszej kolejności linkowania tematycznego wytykana przez Ciebie sytuacja nie miała by miejsca nawet przy obecnej ilości domen w systemie. A, że poszliśmy krok dalej to po ukończeniu linkowania tematycznego, pozostałą ilością linków wysyłamy wg ilości punktów na frazę, a jeśli na danym poziomie punktowym jeden użytkownik zamieści 3000 linków to wtedy na kilku stronach zaistnieje sytuacja podobna do Twojej co nie oznacza, że będzie tak każdego dnia - ponieważ wraz ze wzrostem ilości domen sytuacja będzie coraz rzadsza.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności