Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Za każdym razem trafiam na *limo*, zaczyna mnie to wkur....

Każdy ma prawo wykorzystać swoje punkty i nie zamierzamy uniemożliwiać tego nikomu.

--------------------

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy powiadomienia mailowe dla osób które korzystają z funkcji przelewu.

Dzięki nim, osoba na której konto zostaną przelane punkty zostanie poinformowana o anulowaniu przelewu w sytuacji gdy użytkownik dokonujący przelewu anuluje go lub w sytuacji gdy nastąpi anulowanie przelewu poprzez system (w przypadku braku punktów na koncie dokonującego przelew) - w tej drugiej sytuacji powiadomienie mailowe otrzyma także użytkownik wykonujący przelew.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nareszcie udało mi się dodać stronę. Na pierwszy rzut oka, taki lepszy seo.net.pl

2. Co mnie zdziwiło. Po kiego moje własne anchory, pokazują się na mojej stronie? :>

Strona xxx.pl linkuje do strony xxx.pl

Trochę głupie, to przecież nic nie daje.

Podobnie zauważyłem na innej stronie giereczki.com.pl

3. Przydały by się dokładniejsze statystyki o domenach w systemie z rozróżnieniem na wszystkie kategorie.

Da radę coś takiego zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clopaki, nie ma guzika!

Kocham Gotlinka!

System jest dla użytkoników, więc każda sugestia jest analizowana :)

Po kiego moje własne anchory, pokazują się na mojej stronie? :> Przydały by się dokładniejsze statystyki o domenach w systemie z rozróżnieniem na wszystkie kategorie. Da radę coś takiego zrobić?

System ma być także szybki i prosty tak aby nie obciążać serwerów - dlatego nie stosujemy filtrów. Po osiągnieciu pewnych poziomów ilościowych pewne kwestie rozwiążą się same więc specjalnie teraz komplikować żeby potem upraszczać, nie ma sensu.

Oczywiście statystyki dla użytkowników są również w planach. Obecnie funkcionują tylko po stronie administracyjnej. Do czasu rozpoczęcia tych prac, po stronie użytkownika, prosimy o sugestie i uwagi odnośnie oczekiwań przy takich statystykach - interesuje nas jakiego typu informacje was interesują, jakie zestawienia, statystyki i w jaki sposób mają zostać przedstawione.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego dnia a jeśli podasz więcej szczegółów będziemy mogli udzielić odpowiedzi dlaczego tak się nie dzieje w Twoim konkretnym przypadku... - proponuje PW

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o dorobienie możliwości zmiany priorytetu wielu linków na raz.

Bardzo to ułatwi mi życie. :)

Czyli zaznaczam wiele linków, na dole wybieram jakiś priorytet i wciskam zapisz.

Analizujemy.. ale jak kolega mi tu podpowiada zaznaczenie boxa linku nie trwa dużo dłużej niż sam wybór priorytetu a po ustawieniu wszystkich priorytetów, klikam tylko raz w "zapisz" więc czy warto?

wczoraj w wyniku klikniecia w guzik zobaczyłem taki oto tekst:

"408 Request Time-out"

Zostały zmienione ustawienia serwera - komunikat nie powinien się już pojawiać

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację.

Staramy się aby system były funkcjonalny ale jeśli przesadzimy ze szczegółami to efekt może być odwrotny.

------------------------------------------

Uwaga!

Wprowadziliśmy system ostrzeżeń i kar.

Nie będziemy tolerować oszukiwania jednych użytkowników przez drugich. Każdego dnia analizujemy raporty z nieuczciwych praktyk kilku użytkowników i w tym momencie chcemy przedstawić nasze postanowienia szczególnie dotyczących najcięższych oszustw. Do każdej sytuacji będziemy podchodzili indywidualnie ale w przypadku:

1) Usunięcia kodu ze strony przy pozostawieniu instalacji na serwerze:

- deaktywacja strony + mail z ostrzeżeniem. Ponowna taka sytuacja mimo wcześniejszego ostrzeżenia zostanie zakończona zbanowaniem domeny bez możliwości ponownego uczestniczenia w systemie.

Jest to najczęstsza sytuacja gdy użytkownik dodaje serwisy a następnie zaprzestaje wyświetlania linków pozostawiając pliki instalacyjne. Jeśli ktoś rezygnuje z uczestnictwa konkretnej swojej domeny w systemie należy bezwzględnie usunąć z niej pliki instalacyjne oraz usunąć domenę z systemu.

2) Łamanie regulaminu https://www.gotlink.pl/regulations/ mające na celu oszukanie systemu a tym samym pozostałych użytkowników i to niezależnie w jaki sposób. Będzie to skutkowało:

- zbanowaniem konta tego użytkownika wraz ze wszystkimi jego domenami.

Ten rodzaj oszukiwania będzie się zawsze kończył tylko w ten sposób. Jeśli ktoś celowo stara się oszukiwać to nie zamierzamy w takimi przypadku stosować żadnych ostrzeżeń.

Liczymy, że to kolejny dobry krok w kierunku osiągnięcia podstawowego celu jakim jest wysoka skuteczność systemu.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, na kilkadziesiąt domen dostałem bana, strony usunąłem z systemu ale skrypt w plikach na stronie dalej jest, czy takie działanie wpływa na niekorzyść systemu? :D

Nie Patro, gdyż w takiej sytuacji (po usunięciu stron z systemu) nie korzystasz z punktów za te strony.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało merytoryczna wypowiedź ale:

- system mi się po prostu podoba, ładna nawigacja, przyjazny dla oka, szybko, sprawnie, instalacja banalna.

- nie znam autorów/właścicieli i to jest atut tego systemu, sparzyłem się na właścicielach powiązanych z PiO.

- nienachalna promocja, autor nie rozlewa swojego pijaru na wszystkie wątki, odpowiada grzecznie i rzeczowo, spełnia/rozważa postulaty userów. Podczas gdy konkurenci się zagryzą, Wy sobie spokojnie dopłyniecie do celu.

Gratulacje.

Pierwszy system, który rekomenduję - Wujek Wnyk

Na razie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało merytoryczna wypowiedź ale:

- system mi się po prostu podoba, ładna nawigacja, przyjazny dla oka, szybko, sprawnie, instalacja banalna.

- nie znam autorów/właścicieli i to jest atut tego systemu, sparzyłem się na właścicielach powiązanych z PiO.

- nienachalna promocja, autor nie rozlewa swojego pijaru na wszystkie wątki, odpowiada grzecznie i rzeczowo, spełnia/rozważa postulaty userów. Podczas gdy konkurenci się zagryzą, Wy sobie spokojnie dopłyniecie do celu.

Gratulacje.

Pierwszy system, który rekomenduję - Wujek Wnyk

Na razie ;-)

Podpinam się pod tymi słowami, aczkolwiek najważniejsza jest skuteczność w pozycjonowaniu...a to będę w stanie stwierdzić po troszkę dłuższym okresie czasu niż obecne 4 dni :D

Edytowane przez Animal
fajne-gry dla każdego | wrzuć materiał na-fejsa.pl | midaslex.pl - odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności