Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy.

Co jaki czas sprawdzacie pozycje danej fazy w google? Przy jedne frazie wypisuje ze poza 100 a jest TOP1 :D

Odpowiedź została udzielona wcześniej użytkownikowi poprzez PW ale myślę że warto także wspomnieć wszystkim...

Proszę pamiętać że sprawdzanie pozycji pozycjonowanej frazy następuje dla pozycjonowanego linku.

Więc jeśli użytkownik pozycjonuje podstronę serwisu to w tym przypadku wynik podawany jest dla tej podstrony.

Czyli jeśli mamy dwa linki, powiedzmy pozycjonowane na tą samą frazę:

1) domena.pl

2) domena.pl/podstrona.html

to wynik dla każdego z linków będzie oddzielny.

W tym konkretnym przypadku, użytkownik w top1 miał podstronę domeny a w systemie pozycjonował domenę główną - dlatego ta rozbieżność wyniku.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod tymi słowami, aczkolwiek najważniejsza jest skuteczność w pozycjonowaniu...a to będę w stanie stwierdzić po troszkę dłuższym okresie czasu niż obecne 4 dni ;)

Ja za to mogę potwierdzić skuteczność. Już po 2-3 dniach widać wyraźne skoki w górę. Moim zdaniem jest to najskuteczniejszy system dynamiczny jaki do tej pory testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest juz uwzgledniona mozliwosc uzywania jednej kopii skryptu na calym serwerze?

chcialbym pododawac strony ale srednio chce mi sie do dwustu serwisow wrzucac pliki i nadawac uprawnienia.

probowalem zainstalowac system z plikiem umieszczonym gdzie indziej na serwerze i ze sciezka do niego. na stronie wyswiatal sie link do gotlink ale nie moglem jej aktywowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.

chce umiescic jedna kopie skryptu na serwerze i na kazdej domenie subdomenie includowac w postaci /home/srutututu/domena.com/jednakopiapliku.php

eweblink lyka to bez problemu, seonet tez, elitelink po delikatnej modyfikacji skryptu (tylko nikomu nie mowcie ;)) ale gotlink nawet po modyfikacji mi tego nie lyka (tak tak wiem nie wolno modyfikowac ;) ale robie to nie po to zeby oszukiwac ale zeby dzialalo ;))

Edytowane przez ManiaQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...eweblink lyka to bez problemu, seonet tez, elitelink po delikatnej modyfikacji skryptu (tylko nikomu nie mowcie :piwo:) ale gotlink nawet po modyfikacji mi tego nie lyka

200 stron to ładna ilość - do tej pory w systemie mamy 5 użytkoników którzy dodali minimum 200 serwisów.

Co do modyfikacji... trzymajmy się standardów nie robiąc wyjątków (jeden z warunków zachowania wysokiej skuteczności) a że inne systemu "łykają" wiele to doskonale wiemy chociażby po raportach nadużyć (wczorajszy temat o ostrzeżeniach i karach).

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze tylko jedna propozycje odnosnie sprawdzania pozycji.

wiadomo ze jak dodaje linki z keywordami to czesc z nich jest wazniejsza a czesc mniej wazna.dla przykladu dodaje linki na dlugasny ogon.np 2 keywordy glowne i 100 mniej waznych.na glowne daje po 5k czyli razem 10k punktow a na pozostale po 200 punktow czyli tez 20k razem.

wiadomo ze te glowne sa najazniejsze wiec mozna zrobic takie rozroznienie dla sprawdzania pozycji.czestotliwosc sprawdzania pozycji w zaleznosci od ilosci punktow na slowo.czyli np:

od 200 pkt - pozycja sprawdzana co 7 dni

od 500 pkt - pozycja sprawdzana 2 razy w tyg

1000 pkt i wiecej - pozycja sprawdzana codziennie

oczywiscie to tylko przyklad. wiedomo ze zmiany pozycji glownych keywordow chce znac codziennie ale sprawdzanie pozycji dla pozostalych keyow codziennie nie ma sensu. czyli i uzytkownikom mysle ze ulatwi to troche robote a i wam odciazy serwer bo keye beda sprawdzane tak czesto im wazniejsze sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakieś wieści od YoYo.pl?

Dzisiaj wysłaliśmy ponowne zapytanie w tej sprawie... a brak odpowiedzi będzie chyba jednoznaczny...

mam jeszcze tylko jedna propozycje odnosnie sprawdzania pozycji.

Będziemy na bieżąco analizowali sytuację... - nie ukrywamy że realnym poziomem od którego będziemy w sposób ciągły sprawdzali pozycje jest 1000pkt - oczywiście jeśli damy radę zapewnić ciągłość na niższym poziomie to tak się stanie.

Mam pytanie. Czy jak zrobię komuś przelew punktów i z jakiegoś powodu spadnie mi ilość punktów na koncie, to system dobiera brakujące punkty z moich pakietów do tego przelewu, czy go blokuje?

Dobrze by było, aby właśnie dobierał ode mnie, żeby klient na tym nie ucierpiał.

Właśnie jest tak jakbyś sobie tego życzył...

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po skasowaniu guzika flash - system nie ma wad.

Podzielam opinie Wujka.

Przyznam, troche prowokacyjnie, za ostro ostatnio pare postów napisałem i bardzo mi się podoba merytoryczny poziom odpowiedzi i reakcja Admina.

Wydaje mi się, system ma ładna przyszłośc.

Tylko by tych domene więcej troche pododawałi, a? Ludzie?

Edytowane przez Pawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności