Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się doczepiliście tego niebieskiego guziczka, mi tam on wcale nie przeszkadzał B)

Co do systemu, w pierwszym poście tego tematu napisałem że wybraliście zły dzień na premierę systemu, wtedy w moich oczach nie byliście godnym rywalem dla seodopalacza, teraz jest odwrotnie, to wy jesteście górą. A ja przy okazji nauczyłem się czegoś bardzo cennego :D

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :(

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie system jest ok, ważne że działa i frazy idą w górę.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku było pisane - system jest dla użytkowników i robimy co możemy, aby spełniał swoje zadanie... Od tego momentu skupimy prace bardziej po stronie administracyjnej w celu zapewnienia wysokiej skuteczności.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych ograniczeń - możemy sobie definiować raporty z różnych grup i wysyłać pod wskazany adres mailowy (z myślą o pozycjonerach którzy pozycjonują pod zlecenia - dzięki temu raport trafia bezpośrednio do klienta).

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile domena nie posiada subdomen - site:domena.pl; jeśli posiada subdomeny - site:www.domena.pl

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie raportów, bardzo fajna i przydatna była by funkcja, pozwalająca wybrać jakie frazy mają być wyświetlane na wykresie, teraz jest tak, że w obrębie jeden grupy możemy zobaczyć wykres konkretnej frazy, a moja propozycja jest taka, by wrzucić to na jeden wykres.

Np. wszystkie frazy z grupy na jednym wykresie lub możliwość wyboru.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na statystyki i widzę:

Domeny w systemie: 5,852

Ogólnie stron w kolejce: 915

Czyli razem stron w systemie: 6767

@Mar: Jak masz po 100 linków w grupie to wrzucenie tego na jedne wykres nie ma sensu, ponieważ nic się z tego nie da odczytać.

Edytowane przez skrypcik

Jestem jaki jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skrypcik, ale jak mam 3 albo 5 to jest to bardzo dobra opcja.

Jeszcze kilka uwag, kiedyś pisałem, o kodowaniu nadal jest coś nie tak, w grupie w której importowałem linki czasem są kszaczki,

a czasem ich nie ma, dla tych samych znaków, gdzie błędy są tylko w url i to nie zawsze, przykład litera "Ż":

g1.jpg

Kolejna sprawa, wczytywanie grupy gdzie jest kilka tysięcy linków, jest to naprawdę spory wyczyn,

wiesza się przeglądarka na kilka minut.

I chyba jest jakiś błąd przy sprawdzaniu pozycji, jeśli mamy takie same anchory w kilku grupach.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności