Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna sprawa, wczytywanie grupy gdzie jest kilka tysięcy linków, jest to naprawdę spory wyczyn,

wiesza się przeglądarka na kilka minut.

I chyba jest jakiś błąd przy sprawdzaniu pozycji, jeśli mamy takie same anchory w kilku grupach.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby jednak podzielenie tych linków na kilka grup bo kilka tysięcy w jednej grupie to jednak duża ilość do załadownia. Mógłbyś dokładniej opisać co się dzieje przy sprawdzaniu fraz?

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dokładniej opisać co się dzieje przy sprawdzaniu fraz?

Mam dwie grupy, w jednej mam frazę "pozycjonowanie" i mam inną grupę "2" i tam też mam "pozycjonowanie",

i w moim przypadku to wygląda to tak, że w grupie "2" na frazę jest punktów powyżej 10, pozycja nie powinna być sprawdzana,

a jest sprawdzana i wygląda na tą z grupy 1 lub 2, ciężko mi to jednoznacznie stwierdzić, go są jakieś zawirowania w Google, ale sam fakt, że te frazy nie powinny być sprawdzane, te które się nie powtarzają w innych grupach nie są sprawdzane i jest OK.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby jednak podzielenie tych linków na kilka grup bo kilka tysięcy
Mam kilka, około 5, więc optymalnym rozwiązaniem jest maksymalnie 1k na grupę.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pozycja nie powinna być sprawdzana, a jest sprawdzana...

Tak też myślałem że o tym napiszesz... ....a więc słowo wyjaśnienia.

Przy dodawaniu linku możemy odczytać informacje iż sprawdzanie pozycji będzie następowało przy określonej minimalnej ilości punktów przydzielonych na konkretną frazę... - można powiedzieć że po przydzieleniu tej określonej ilości punktów, sprawdzanie pozycji frazy jest gwarantowane.

Sytuacja o której wspomniałeś nie jest wynikiem błędu lecz efektem pozostałych możliwości systemu w kwestii zapytań do google danego dnia wykonywanych wg z góry określonego klucza w którym ilość punktów na frazę nie ma znaczenia.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym problem, zostały sprawdzone pozycje tych fraz które są innej grupie, a to już chyba nie przypadek.

I ponawiam problem z kodowaniem, który jest problem tylko podczas wyświetlania.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z kodowaniem...

Jeśli możesz to sprawdź, czy nadal masz kłopot z wyświetlaniem polskich liter w linkach...

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pod tym adresem można obserwować statystyki systemu GotLink.pl W późniejszym terminie statystyki zostaną poszerzone - jeśli macie jakieś propozycje, chętnie rozważymy.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości można zrobić np: ranking page rank, obciążenie systemu. Chociaż to tylko jako bajer :D

Przewidujemy właśnie ten ranking pr oraz ilości domen w kategoriach...

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)

Mam kolejny pomysł na poprawienie funkcjonalności gotlinka, otóż ja bardzo dużo stronek indeksuje gotlinkiem i sprawdzanie czy dany link został zaindeksowany jest trochę męczące. Czy można by dodać opcję sprawdzania czy link(np: podstrona, wpis w preclu) został już zaindeksowany? :)

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy indeksowaniu robię tak: tworze grupę z linkami do nowych stronek i przydzielam powiedzmy po 1k na frazę, a że anchory są raczej mało popularne więc jak dana strona zostanie zaindeksowana to wystarczy wtedy w grupie posortować wg pozycji w wyszukiwarce i wtedy te, które mają jakiś odczyt w top100 wiem, że już są zaindeksowane - polecam ten sposób :)

Pozdrawiam

Adam C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności