Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

General_Debet: jaki spadek site? czy Ty wiesz wogole o czym mowisz? klepiesz glupoty

150 pkt za 15 linkow - 10pkt za link

10 pkt za 5 linkow - 2 pkt za link

matematyka u kolegi widze ze lezy. poza tym pozostalej reszty Twojego postu nie zrozumialem - masz jakies dziwne informacje

PawelPP: wiec po co zmieniali na wiecej? o zadnej zmianie nie ma wzmianki. skoro tak bylo to widac panowie admini przydzielaja punkty w zaleznosci ile im potrzeba na koncie. bardzo takie zmiany niezapowiedziane sa niebezpieczne.

ManiaQ: jak masz '2' strony w systemie to moze i nic nie zauwazyles. ja mam na tyle, zeby zauwazyc ze przelicznik sie zmienil, o czym nie bylo wzmianki.

niech sie nie wypowiadaja osoby, ktore 'nie zauwazyly zmian', bo zaczynaja klepac rozne smieszne rzeczy

// EDIT

Z tym też się nie mogę zgodzić - moim zdaniem system jest bardzo przewidywalny - administracja praktycznie na każde zawołanie - dostałeś informacje o ilości punktów na 1 pobranie, ile się zwiększa punktacja za tekst, ile za linki > 5, statystyki itd. Jasne nie podali swojej tożsamości ale czy muszą ? Moim zdaniem to ich sprawa - podoba mi się = korzystam; nie podoba mi się = nie korzystam - proste.
a za pr ile dostaje? :D jak sie nie myle to tej tabeli predzej nie bylo. poza tym jest w miejscu, o ktorym znawcy web-usability mogliby mowic godzinami Edytowane przez sagittariuspl

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General_Debet: jaki spadek site? czy Ty wiesz wogole o czym mowisz? klepiesz glupoty

150 pkt za 15 linkow - 10pkt za link

10 pkt za 5 linkow - 2 pkt za link

matematyka u kolegi widze ze lezy. poza tym pozostalej reszty Twojego postu nie zrozumialem - masz jakies dziwne informacje

a nie można grzeczniej ?

Teraz ja nie rozumiem Twoich obliczeń - zarzucasz nam że "klepiemy glupoty" ale stwierdzamy tylko fakt że u nas się nic nie zmieniło szukając przyczyny Twoich zmian. Prosiłem tylko żebyś sprawdził ile wynosi TERAZ site Twojej strony i ile wynosiła jej max. wartość w przeszłości ponieważ punkty za strony linkujące w gotlink są przyznawane w zależności od situ - jeśli ten zmniejszył się teraz o połowę to nic dziwnego że z 740 punktów które miałeś kiedyś zrobiło się teraz tylko 300. Podając nam tę informację będzie można zweryfikowac czy to faktycznie zmiana naliczania czy po prostu Twoja pomyłka.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General_Debet: dobra, bede grzeczniejszy :) tylko nadal nie rozumiem jak mam sprawdzic spadek site z 1? :D do ilu mogl spasc - do 1? ;) tylko ban molgby to zmienic a tak nie jest. patrz post pod Twoim.

to nie moja pomylka, tylko rzeczywiscie zmiana. dostalem informacje od osoby bedacej blisko adminow gotlinka, ze niektorym z Was moga te punkty poleciec w ciagu 5 dni - przy przeliczaniu site. ale jezeli ktos ma duze serwisy to niewiele zauwazy - tu chodzi o stronki z bardzo malym site

Mich@ł mam rozumiem, ze wypowiadasz sie w imieniu gotlinka?

nie twierdze, ze zmiana byla potrzebna, nawet wiem jak to powstalo - ale nie rozumiem, dlaczego takie zmiany sa robione z dnia na dzien. system ma wiele niewiadomych i przez to ja czuje sie troche niepewnie. i tylko prosze nie pisac 'pomoc Ci z wyprowadzka?' :)

a dla tych, ktorzy chca dowiedziec sie jak powstal problem:

na poczatku bylo jak ktos zauwazyl 350 pkt za strone z site 1

potem wprowadzona 'podwojne punkty' za tekst przy linkach i niestety zrobilo sie tego ~700pkt

prawdopodobnie spowodowalo to za duza ilosc punktow w systemie i trzeba bylo to zmienic. ale takie cos mozna bylo przewidziec - chyba, ze system buduje sie na hura - szybki rozwoj, malo przemyslanych rozwiazan

//EDIT

ManiaQ - czytaj ze zrozumieniem. nie mowie o typowych wachaniach site w indeksie spowodowanych odpytywaniem roznych dc, a zmiana algorytmu zliczania punktow.

przy weblinku tez byla z tego powodu 'afera' - ale tam przynajmniej Xann mowil na biezaco co i dlaczego i bral krytyke na swoje barki, a nie chowal sie za formularzem na stronie

Edytowane przez sagittariuspl

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General_Debet: dobra, bede grzeczniejszy :) tylko nadal nie rozumiem jak mam sprawdzic spadek site z 1? :D do ilu mogl spasc - do 1?

Hehe no to trzeba było tak od razu - w Twoim pierwszym poście nie znalazłem tej informacji :)

Czyli kolejna zmiana...

przy weblinku tez byla z tego powodu 'afera' - ale tam przynajmniej Xann mowil na biezaco co i dlaczego i bral krytyke na swoje barki, a nie chowal sie za formularzem na stronie

Spokojnie tu też się "pochwalą".

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@ł mam rozumiem, ze wypowiadasz sie w imieniu gotlinka?
Wypowiadam się w swoim imieniu :D Z gotlink'iem mam tyle wspólnego co Ty :) Czyli jestem jego użytkownikiem :)
i tylko prosze nie pisac 'pomoc Ci z wyprowadzka?' biggrin.gif
właśnie o tym pomyślałem ;) Powinieneś zrobić sobie rachunek wszystkich za i przeciw ;) Jeżeli wyjdzie więcej "przeciwów" masz do wyboru dużo systemów ;)

PS. sagittariuspl, fajną dałeś cenę za 100k punktow w tym systemie ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@ł: chcesz kupic? :D wlasnie 'sprzedalem' jeszcze taniej. zainteresowanie jest bardzo niskie

i jeszcze raz - nie twierdze, ze zmiana nie byla potrzebna, tylko, ze wszystko jest robione po cichu. nie wiadomo co bedzie jutro. zero informacji.

General_Debet: pochwala sie? popwinni to zrobic duzo wczesniej.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

...kiedys jezeli domena byla zaindeksowana i bylo na niej 15 linkow gotlinka dostawala 740 pkt. ostatnio juz tylko 700. dzisiaj dostanie juz tylko 300! wartosc oczywiscie przy tzw. podwojnych punktach za tekst.

Co do zasady nawet przy minimalnym site, powiedzmy "1" i 15 wyświetlanych linkach z tekstem przed i po linku otrzymuje się minimum 700pkt a nie 300 jak podałeś - proszę nie robić afery z czegoś czego nie ma.

kiedyś było za 1 site i 15 linków 350 pkt

Słuszna uwaga - obecnie jest tyle samo, a jeśli wybierzesz opcje dodatkowy tekst przed i po linku wtedy jest 700,

skoro tak bylo to widac panowie admini przydzielaja punkty w zaleznosci ile im potrzeba na koncie.

W sumie poza ujawnieniem punktacji nic się nie zmieniło - sam napisałeś że to złe że jest tyle nie wiadomych.

Uważamy że wszystko to na co może użytkownik mieć wpływ w celu uzyskania punktów powinno być upublicznione.

Najlepiej byłoby gdybyś podał ID konkretnej domeny o której piszesz bo na koncie w GotLink'u o loginie którego używasz na PiO nie widzę żadnej domeny z 15 linkami a site na każdej z nich jest grubo ponad 1.

Proszę również o podchodzenie do różnych spraw ze spokojem - każdą sprawę w miarę możliwości będziemy wyjaśniali najszybciej jak się tylko da bo tak jak napisaliśmy na początku tego wątku... w tym systemie użytkownik jest najważniejszy.

P.s.

...site z 46000 na 22600

...site z 92900 na 42000

Mniejszych nie wymieniam...

zainteresowanie jest bardzo niskie

Załatwianie spraw w taki sposób jak to zrobiłeś na pewno nie pomaga.

W celu wsparcia systemu postanawiamy przeznaczyć 0,3% punktów na jego promocje.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego gotlink - po pierwsze prosze Cie bys nie podawal nawet takich fragmentow jak id moich stron. o spadkach nie wszyscy musza wiedziec, bo nie one chodzi ;) (lepiej mow o wzrostach, ktorych na tym koncie tez nie brakuje.

id nie bede podawal, bo jako student 5 roku powinienes matematyka znac dobrze i chyba wiesz jak dziala Twoj system.

po drugie - pisalem o stronach z site 1, a nie jak w Twoim przykladzie - site 90k. nie myl spadkow site z tym co opisuje

po trzecie - nie udala Ci sie inwigilacja - nie o to konto chodzi. jak moze zauwazyles nie mam na nim wiele stron z site 1 - wiec na czym mialbym takie wnioski wysnuc?

po czwarte - bardzo mnie cieszy, ze nadal za site 1 jest 700 pkt - tylko, tak jak kolega General_Depet pokazal - co wtedy oznacza ta tabelka? na to pytanie nie odpowiedziales co ona tam robi? za co dostaje pozostale 400 pkt? (700-400). za samo dodanie domeny sa punkty? ile jest za pr? tego nie wiemy, a karmicie nas szczatkami informacji - takimi jak ta tabelka. sami powodujecie takie dyskusje i domysly.

prosze o podanie dokladnego lub chociaz ogolnego sposobu naliczania punktow.

uzycie przeze mnie slowa 'afera' bylo bardzo przesadzone. chce tylko uruchomic dyskusje i pokazac Wam, ze jest badz co badz problem z takim traktowaniem uzytkownikow. wybacz taka mala krucjata, ale mam tak zakodowane, ze skoro robie z kims interes (tak samo jak ja - korzystacie Wy) to mam nadzieje, ze bedzie mnie traktowali na rowni, a nie ze jak sie nie podoba to spadaj.

nie zgodze sie, ze moj post nie ulatwia rozwoju systemowi - mam nadzieje, ze wyciagniecie wnioski i system stanie sie lepszy czego Wam zycze. ja probuje zmienic troche Wasze myslenie. a zainteresowanie jest niskie, bo troche do tego prowokujecie (no i jest malo domen w systemie choc to sie troche zmienia). nie wiadomo kto stoi za systemem i ludzie sie 'boja' dodawac strony, bo nie wiadomo gdzie wyplyna.

o tej tajemniczosci to juz kraza zarty i legendy :D

mimo wszystko zycze powodzenia i mam nadzieje, ze oficjalnie odpowiedziecie na moje pytania - a i moze troche zmienicie polityke.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie - pisalem o stronach z site 1, a nie jak w Twoim przykladzie - site 90k. nie myl spadkow site z tym co opisuje

Opisałeś mylne spostrzeżenie sugerując że przy 15 linkach z tekstem przed i po linku oraz site "1" otrzymasz tylko 300pkt. Wyjaśniłem Tobie jak było i jak jest faktycznie a nie jak pomyślałeś że jest.

po trzecie - nie udala Ci sie inwigilacja - nie o to konto chodzi. jak moze zauwazyles nie mam na nim wiele stron z site 1 - wiec na czym mialbym takie wnioski wysnuc?

Po pierwsze to nie ten system żebyśmy kogokolwiek inwigilowali. Po drugie, że założyłeś kolejne konto wiedzieliśmy od momentu jego rejestracji. A po trzecie takie wnioski mogłeś wyciągnąć dodając domenę z site "1" a następnie ją kasując - i też byś wiedział ile jest za nią punktów wiec drugie konto wcale nie jest potrzebne aby to sprawdzić.

po czwarte - bardzo mnie cieszy, ze nadal za site 1 jest 700 pkt - tylko, tak jak kolega General_Depet pokazal - co wtedy oznacza ta tabelka?

Tabelka pokazuje ile uzytkownik otrzyma punktów z podzialem na ilość stron zaindeksowanych w google, oraz ilość wyświetlanych linków w serwisie - użytkownik ma wpływ na ten czynnik decydujący o ilości punktów dlatego jego publikacja.

Na pozostale czynniki uzytkownik nie ma bezposredniego wplywu (BL, PR i inne ) i dane te nie zostana ujawnione by nie bylo sztucznej manipulacji punktami - strony tworzone tylko pod konkretny system nie są dobrym rozwiązaniem. A więc najlepiej odnośnie takich szczegółów nie dyskutować - tylko zastosować dobrą uwagę General_Depet "Moim zdaniem to ich sprawa - podoba mi się = korzystam; nie podoba mi się = nie korzystam"

prosze o podanie ogolnego sposobu naliczania punktow.

Tak jak wcześniej było już podawane największy wpływ ma pr, site, ilość wyświetlanych linków, dodatkowy tekst przed i po linku.

chce tylko uruchomic dyskusje i pokazac Wam, ze jest badz co badz problem z takim traktowaniem uzytkownikow. wybacz taka mala krucjata

Z naszej strony nikt się o to nie gniewa ale wszystkie istotne informacje są udzielane więc nie uważamy że źle kogokolwiek traktujemy - zależy nam aby skuteczność systemu była wysoka a więc ujawnienie szczegółów na które przeciętny użytkownik nie ma wpływu byłoby złym rozwiązaniem z w/w powodu.

nie zgodze sie, ze moj post nie ulatwia rozwoju systemowi

Masz prawo mieć swoje zdanie lecz uważam że każdy komu na czymś zależy potrafi sprawy załatwiać w odpowiedni sposób tym bardziej że jak po raz kolejny napisałem Twoje myślenie okazało się bezpodstawne.

zainteresowanie jest niskie, bo troche do tego prowokujecie

Na forum spotkałem się z odmienną opinią:

"Ciekawy marketing. Zrobić system i nie ujawnić się, a przez to wzrasta zainteresowanie systemem"

mimo wszystko zycze powodzenia

Dziękujemy i liczymy na zrozumienie i akceptacje naszej polityki.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - jak napisal Yeden - rozumiem, ale sie nie zgadzam.

nie cytuj fragmentu czyjejs wypowiedzi :D bo mnie zdanie bez podania xrodla niewiele obchodzi ;) skad mam wiedziec ze sam tego nie napisales.

dzieki tej mini-akcji pewnie wiele osob sie dowiedzialo wreszcie jak obliczacie punkty - czy to źle? ;)

robienie stron pod dany system nie jest dobra metoda? :D mylisz sie. wlasnie dlatego mam drugie konto, bo tam bede ladowac takie stronki robione tylko pod gotlinka. pewnie pare osob po tym stwierdzeniu domysli sie o co chodzi i dlaczego robie szum.

(chyba nie powinienem sie do tego przyznawac, bo zaraz zrobicie myk jak seo.net)

i nie watpie, ze wiecie od poczatku o drugim koncie bo rejestrowalem je chocby z tego samego ip :) uwazam Was za inteligentne osoby, wiec domyslam sie, ze to zauwazyliscie... jednak nie moge nadal zrozumiec czemu od razu nie sprawdziliscie drugiego konta, tylko podawaliscie dane z pierwszego...

jezeli uwazasz, ze źle zalatwilem sprawe to napisz mi na pw gdzie zrobilem blad. uwazam, ze pokazywanie takich rzeczy i poddawanie ich publicznej dyskusji nie jest czyms zlym. to taka forma 'dziennikarstwa'. taka wolnosc slowa. nie uwazam, zeby nasza wymiana na tym forum byla zla, bo chyba sie nie klocimy (mam takie wrazenie) a sensownie wymieniamy argumenty.

Na forum spotkałem się z odmienną opinią:

"Ciekawy marketing. Zrobić system i nie ujawnić się, a przez to wzrasta zainteresowanie systemem"

odszukajmy autora, bo mam wrazenie, ze ta wypowiedz jest bardzo sarkastyczna ;)

ja nie mam zamairu zabierac zaplecza z systemu, ani dzialac na jego szkode - jeszcze raz to powtarzam.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli uwazasz, ze źle zalatwilem sprawe to napisz mi

Rozpoczęło się od tego że zasugerowałeś że za określoną stronę zamiast dotychczasowych 700 punktów można dostać już tylko 300. Jeśli byłby to błąd systemu to osobiście bym jak najszybciej kontaktował się albo poprzez PW albo formularz kontaktowy systemu aby o tym powiadomić... a tak napisałeś na ten temat bardzo dużo a jak się okazało nie był to ani błąd systemu ani żadna zmiana tylko...

Co do dyskusji, chyba zauważyłeś że tego nie unikamy ale na przyszłość dyskutujmy tylko faktach.

Proszę https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=454508

ja nie mam zamairu zabierac zaplecza z systemu, ani dzialac na jego szkode - jeszcze raz to powtarzam.

Tak jak zawsze pisałem... zależy nam na każdym użytkowniku i każdej stronie więc bardzo nas to cieszy. Mam nadzieje że będziesz kolejnym przykładem że warto chociażby spróbować...

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności