Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

nie, zajadacz - twoja strona nie jest pod system. za to moje tak.

kolego gotlink - ok. ze mna tez rozmawiales, ja tez wiem ile dostane punktow za nowe strony - 6x mniej. nawet mnie to za bardzo nie martwi. zrozumienie tak - poparcie? nie. nie popieram zmian w trakcie, bo oznacza, ze poczatkowe zalozenia byly bledne, a do tego nie chcesz sie przyznac.

tutaj koledzy zwracaja uwage na cos innego - na czynnik ludzki. ile jestes w stanie dokladnie spradzic stron dziennie? bo ja moge Ci dodac np. 500 stron dziennie. nie dasz rady tego obrobic, wiec wprowadzisz pewien system automatyczny - np. wszystkie strony na moim koncie zostana przydzielone do jednej kategorii, bo tak latwiej.

potem zacznie sie rozmowa czemu moja strona nie jest w kategorii B tylko C? no bo tak zadecydowal moderator wg nikomu nieznanych parametrow - tak jest i juz, koniec kropka.

jest wiecej stron nie robionych pod system. ok. zapytam przewrotnie - w ciagu ostatniego tygodnia ile dodano stron robionych pod system, a ile normalnych. pewnie nie odpowiesz.

sytuacja wymknela sie spod kontroli. przyznaj. nie wiem czy to jeszcze mozliwe, ale moze przeprowadzmy sensowna dyskusje na ten temat - moze razem dojdziemy do jakiegos porozumienia. moze jakis algorytm, moze calkowite promowanie malych stron, dodatkowe punkty za inne ip. oczywiscie to Ty rzadzisz i zrobisz jak chcesz

// EDIT po post wyzej zostal zedytowany

mowisz o cenach. to Ty chciales dojsc do ceny wyzszej niz weblinka, ale nie o tym.

jako przyszly technik ekonomista patrze na sprawe szerzej. 99% uwaza, ze sila systemu lezy w ilosci jego domen. tych przybywa. jezeli sila rosnie to inne osoby dodaja swoje strony, a punkty sa wykorzystywane/ich cena rosnie. dochodza kolejne strony system sie rozwija.

zgodnie z zasadami ekonomii, o korej mowisz - 20% uzytkownikow posiada 80% pkt. mimo wszystko nie mozna traktowac wszystkich na rowni co nie oznacza, ze najwiekszym masz dawac 'bonusy'.

w historii juz byly metody niszczenia zbiorow kawy - jednak teraz juz sie tego nie robi

wydaje mi sie, ze kilka tygodni temu powiedzialem za duzo, a teraz caly czas mowie bez ogrodek. mowie to o czym wszyscy mysla tylko nie chca napisac. jak uwazasz, ze powinnismy to przegadac na PW to ok, tylko potem nie pisz czegos innego na forum. wiekszosc i tak Ci wierzy i dobrze.

// EDIT 2

polecam przegladanie codziennie cen na 'gieldzie'. moze tylko ja mam wrazenie, ze nawet tam srednia cena podskoczyla w ostatnich dniach? czy tylko ja mam wrazenie, ze wiaze sie to z iloscia domen w systemie?

Edytowane przez sagittariuspl

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym slowem - jest za duzo punktow na niektorych kontach i zgodnie z zasadami ekonomii - trzeba to zmienic by cena punktow wzrosla (docelowo do ceny weblinka).

Priorytetem jest skuteczność a nie pogoń za cenami.

Jakiekolwiek zmiany teraz czy w przyszłości mają na celu zwiększenie efektywności... Twojej, Twojego kolegi i kolegi znajomych - jednym w postaci zwiększonych efektów przy określonej ilości punktów a innym w postaci wyższych cen.

Wspomniałeś o ekonomi.

Nietrudno sobie wyobrazić, że w krótkim okresie czasu jesteś w stanie wykonać powiedzmy 30.000 stron z których punkty zamierzasz sprzedać. Ale czy zastanowiłeś się przez chwilę jakie wtedy byłyby ceny?

Po uwzględnieniu kosztów ich utrzymania mogłoby się okazać że lepiej wyszedłbyś mając tylko 3000 stron, dlatego poza ilością zer na koncie warto czasami pomyśleć czy to co sobie zaplanowałeś ma sens - bo to Tobie, jako użytkownikowi systemu powinno zależeć na jego sile lub odpowiednich cenach gdy planujesz sprzedaż pkt. - i nie tylko w tym miesiącu ale przede wszystkim w perspektywie długoterminowej.

zrozumienie tak - poparcie? nie.

Napisałeś: "dobre zagranie, popieram"

Więc przyznaj się że tak było a nie teraz po kilku dniach rozpocząłeś atakować...

moze przeprowadzmy sensowna dyskusje na ten temat - moze razem dojdziemy do jakiegos porozumienia.

Jesteśmy otwarci na dyskusje i zależy nam na nich ale najgorsze jest to że większość którzy dokonali krytyki nie zna również efektów - z góry założyli że na tym stracą, a rzeczywistość jest taka że długoterminowo większość z nich zyska.

wiekszosc i tak Ci wierzy i dobrze.

Kieruje się twardymi zasadami - jestem uczciwy i prawdomówny, dotrzymuje słowa, więc nie ma możliwości żebym mówił jedno a robił drugie - więc jeśli coś ustaliliśmy nie sugeruj że robię coś innego.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, zajadacz - twoja strona nie jest pod system. za to moje tak.
No ciekawe, ja mam na ten temat inne zdanie. I gugiel też ma inne zdanie, o czym świadczą ostatnie bany na dwie bardzo podobne domeny z piosenkami.
większość którzy dokonali krytyki nie zna również efektów
To może jakieś pokazywanie userom ile punktów będą mieć po zmianach? Edytowane przez zajadacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jakieś pokazywanie userom ile punktów będą mieć po zmianach?

Wybacz proszę ale chyba czegoś nie rozumiesz - nie można pokazać zmian dopóki nie zostanie przeprowadzona weryfikacja - jeśli masz życzenie to indywidualnie możemy podać Ci ilość punktów po weryfikacji Twojej strony/stron ale proszę na PW info o id.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajadacz - mialem na mysli, ze nie jest robiona ta strona tylko stricte pod gotlinka, a ze to spam to kazdy wie :)

kolego gotlink - ok. ze mna tez rozmawiales, ja tez wiem ile dostane punktow za nowe strony - 6x mniej. nawet mnie to za bardzo nie martwi. zrozumienie tak - poparcie? nie. nie popieram zmian w trakcie, bo oznacza, ze poczatkowe zalozenia byly bledne, a do tego nie chcesz sie przyznac.
ale oczywiscie, ze napisalem, ze rozumiem i teraz i wtedy na PW. chodzi o to, ze teraz robisz z tego krucjate, zeby nie przyznac, ze ja i kilku innych znalazlo fajna luke w systemie. widziales moje strony i wiesz o czy mowie.

przeczytaj moj poprzedni post - troche zedytowalem, moze nie zauwazyles.

ja znam efekty w przyszlosci i widze, tez jakie sa teraz. moze sie pospieszyles ze zmianami? ale z drugiej strony potem bylby wiekszy jazgot.

wiesz jakie bylo najczestsze pytanie dotyczace gotlinka? 'czy ten system w ogole ma moc?'. teraz pytaja 'czy masz punkty na sprzedaz', wiec nie mow mi, ze dzialamy na szkode systemu. chcesz zrobic system rotacyjny 'elite' - ok, chwala Ci za to, ale przyznaj, ze na starcie kilku rzeczy nie przewidziales i teraz zmieniasz polityke systemu. ja nie jestem przeciwnikiem zmian, tylko przeciwnikiem mowienie czesci faktow.

nie odpowiedziales na pytanie ile doszlo przez ostatni tydzien stron robionych pod system. to jest wlasnie mowienie tylko o tym co wygodne.

z tego co wiem ile dostaniemy punktow po zmianach wielu z Was sie nie dowie niestety :) ja wiem, bo jako 'jazgotacz' zostalem wyrozniony :)

kolego gotlink: nie atakuje Twojej osoby. z rozmowy na PW wynika ze jestes konkretnym gosciem co przyznaje na forum i to, ze starasz sie dzialac na rzecz swojego systemu tez rozumiem. tylko jeszcze raz prosze, zebys nas nie karmil taka papką

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) wiesz jakie bylo najczestsze pytanie dotyczace gotlinka? 'czy ten system w ogole ma moc?'. teraz pytaja 'czy masz punkty na sprzedaz', wiec nie mow mi, ze dzialamy na szkode systemu. chcesz zrobic system rotacyjny 'elite' - ok, chwala Ci za to

2) ale przyznaj, ze na starcie kilku rzeczy nie przewidziales i teraz zmieniasz polityke systemu. ja nie jestem przeciwnikiem zmian, tylko przeciwnikiem mowienie czesci faktow.

ad 1) Nie chodzi o to jak ktoś wcześniej napisał żeby teraz dziękować słabym stronom... i robić z systemu Elite bo dla stron dobrych/mocnych obecnie rozpoczynamy nowy projekt o całkowicie innym funkcjonowaniu.

ad 2) Przyznam tyle że na starcie nie przewidzieliśmy tego, że perfidnego spamu ze site=1 nie uda się skutecznie wyeliminować samym współczynnikiem dlatego teraz ta zmiana z punktami za ilość wyświetlanych linków - z tego co pamiętam akurat Twoje strony znajdują się pod względem site grupo poza pierwszą grupą.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że dajecie nam miesiąc czasu przed przeliczeniem żeby w razie czego zabezpieczyć przelewy. Ale tak naprawdę to nam nic nie daje dopóki nie będziemy wiedzieć ile dokładnie otrzymamy punktów. Dopiero od momentu przeliczenia punktów powinien być miesiąc czasu na uregulowanie wszystkiego.

Powinny być dwie tabelki z "punkty obecne" i "punkty po przeliczeniu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być dwie tabelki z "punkty obecne" i "punkty po przeliczeniu".

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=461943

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyślacie :) U mnie spadek ma być max 10% a nie narzekam... Im miej punktów na rynku tym większa ich moc. I bardzo dobrze że strony ładne robione pod usera będą wyżej punktowane ponieważ dzięki temu takich stron w systemie będzie pojawiać się coraz więcej :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, teraz jest ok. kolego gotlink wreszcie powiedziales o co chodzi z ta zmiana.

ja dostane po zmianach jakies 20-30% punktow tych co teraz. nie bede plakal :)

ten miesiac byl tak uzgodniony, zeby wlasnie spokojnie przelewy mogly sie skonczyc. przyznam, ze pomysl Er` jest bardzo dobry - miesiac po weryfikacji. kazdy by wiedzial ile straci i ktorym klientom musi podziekowac. choc ja juz sie ciesze, ze jest chociaz ten jeden miesiac od podania o zmianach

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-weblink jak wprowadzał naliczanie site z yahoo to praktycznie musiałem się z tego swl wynieść, wtedy moje straty były na poziomie 40%-50%. Jeśli ta zmiana przyniesie korzyść w postaci lepszych stron w systemie, większej mocy, wyższej ceny pkt to ja jestem za ;)

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli system będzie dla kolegów. Kumpel wrzuci wiki i dostanie maks. Ktoś inny wrzuci dobry serwis, ale go nie lubimy to dostanie absolutne min.

Dokładniej mówiąc prowizja z 3% urośnie do większej wartości...

Widzę, że usuwacie oferty kupna pkt które Wam nie pasują... No ładnie ładnie oby tak dalej

A pkt z PP z czego są pokrywane? Hm....

Edytowane przez kob22

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotlink jest najlepszym systemem, dużo lepszym od e-weblinka

a ty kob22 tylko ciągle trollujesz że e-weblink lepszy bo sprzedajesz w nim punkty

Gotlink jest skuteczny ale dalej odnoszę wrażenie że eweblink jest silniejszy. Bądźmy obiektywni ;)

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej mówiąc prowizja z 3% urośnie do większej wartości...

Witaj, dawno nie miałeś okazji sobie popisać więc postanowiłeś popisać trochę bajek - ale to chyba inny dział. Prowizja dotychczas nie była pobierana a zgodnie z ostatnim postanowieniem które pominąłeś nie ma nawet żadnych planów aby sytuacja miała się zmienić.

Widzę, że usuwacie oferty kupna pkt które Wam nie pasują... No ładnie ładnie oby tak dalej

Chyba pomyliłeś systemy bo z tego co zauważyłem to właśnie w tym innym od 10 dni usuwasz swoją ofertę sprzedaży 300k punktów i dodajesz ponownie aby być tylko pierwszym... (nawet obniżka ceny do 350zł nie pomogła i po reprymendzie dzisiaj dałeś 420zł, powodzenia) - czy to w porządku w stosunku do innych sprzedających odpowiedz sobie sam bądź inni Ci pomogą którzy tak nie mogą robić.

Czyli system będzie dla kolegów. Kumpel wrzuci wiki i dostanie maks.

Czy będzie to się okaże ale że tamten jest to już fakt - kumpel przesunie, kumpel da a kolega pisze.

Jeśli chodzi o GotLink.pl to nikt niczego nie usuwa możesz nadal dawać oferty kupna po 20zł a jeśli poczytasz o zasadach na giełdzie to może zrozumiesz i skończysz z infantylnym zachowaniem.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności