Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

strony np. firmowe z małym site też muszą dostawać jakieś punkty

a nie 3 punkty za stronę jak w e-weblinku

Jak mają PR czy BL to dostaną trochę. A tutaj ide o głowę, że jest więcej subdomen niż firmówek.

Na wykresie widać ile wczoraj/dziś doszło (sub)domen, a ile doszło site, więc to raczej nie firmówki, ale prawie bezwartościowe subdomenki :D.

Edytowane przez kob22

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kob no co ty ;D przeciez to sa wartosciowe firmowki na subdomenach ... wiekszosc to pewnie firmowki firmy markov albo firmy rss generate :D

Edytowane przez Kulfik

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ludzie ktorzy maja unikalny content moga spokojnie odinstalowac gotlinka:)po co sie meczyc skoro i tak nic za to nie dostane?

1. Jestem pewien że nie znasz nowej punktacji więc skąd Twoje takie myślenie?

2. Algorytm nie przewiduje punktacji "nic" lub "prawie nic" tym bardziej za "dobre strony"

3. Bez id stron/y o której myślisz trudno cokolwiek napisać o zmianach jakie w danym przypadku nastąpią.

Startowaliśmy z hasłem "GotLink.pl premiuje małe i dobre strony, stworzone dla ludzi" - zmiana naliczania punktów tego nie zmieni, nadal tak będzie.

Można także dyskutować jakie to strony "małe i dobre"... - nie mając jak wyżej napisałem konkretnego przykładu podam może tylko że każda wartościowa strona realnie zyska.

Czy po zmianach zyskają strony z małą ilością linków wychodzących? - tak, zyskają.

Czy po zmianach zyskają strony z dużą ilością linków wychodzących? - mniej ale także zyskają gdy PR>0

No to kto w końcu straci?!! - strony z dużą ilością linków gdy ich PR<1.

Prawda jest taka że wszystkim nigdy nie dopasujemy a najbardziej będą protestować Ci których zmiany najbardziej dotkną...

Zdajemy sobie sprawę że ilość stron może gwałtownie się obniżyć za kilka dni ale to tylko o te strony które w ostatnim czasie najmniej wnosiły do systemu, czyli najmniej dawały korzyści każdemu z nas. Stoimy na stanowisku że ważna jest ilość domen w systemie ale ważniejsza jest jego skuteczność.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią tak "dobrze żarło, i zdechło" nie widzę tutaj winy twórców Gotlinka,

może trochę bo dopuścili do tego stanu rzeczy, a krótko mówiąc,

przypadkiem wpadłem na pół miliona subdomen, sprawdzam dalej inne domeny po tysiąc subdomen.

Mam nadzieję, że zostanie to jakoś rozwiązane, bo bardzo źle to wróży.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wiecej subdomen tym kolejne beda mialy troche mniejszy bonus
Ale co to da? Mniejszą ilość punków właścicielowi, a linki nadal będą się tam wyświetlać,

i jak napisałem wyżej, jest tego np. 2x więcej niż obecnych domen w systemie.

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie wprowadzić drastyczną redukcję punktów za każdą subdomenę > 5 ?

im wiecej subdomen tym kolejne beda mialy troche mniejszy bonus
Ale co to da? Mniejszą ilość punków właścicielowi, a linki nadal będą się tam wyświetlać

Zgadza się to nie jest rozwiązanie bezpośrednie ale pośrednio takie zasady spowodują że ludziom przestanie się opłacać ładować kolejne subdomeny do gotlinka - moim zdaniem jednak trochę zbaczamy z właściwej dyskusji - co stanowi problem: tysiące nowych subdomen czy jakość stron jakie na tych subdomenach się znajdują ?

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że powinna być graniczna ilość subdomen na domenę, po przekroczeniu której system nie przydzieli już punktów. Jaka mogłaby być to wartość? Dla mnie limit 20 subdomen na domenę byłby całkiem sensowny.

[EDYCJA]

chociaż z drugiej strony inne systemy nie stosują takich ograniczeń. Trzeba byłoby odpowiedzieć na pytanie jak wpłynie na ilość punktów w obecnym systemie wprowadzenie takich zmian.

Edytowane przez relons

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności