Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

2) domena, do której linki to w 99% wildcardowe śmieci w stylu 500k subdomen w domenie, których czas życia w G jest bardzo krótki dostaje kopa w tyłek w serpach oraz ma sporo większe szanse na filtry/bana.
Znajdź mi śmieciowatą, jeszcze nie zbanowaną domenę, która ma kilka kilo subdomen.

Bana to dostaje się nawet za kilkadziesiąt domen na jednym serwerze z nieukrytymi danymi whois. Tak z zasady gugiel daje jak ma za duży przyrost podobnych stron. Jak kontent jest dobry to po kilku prośbach o przywrócenie domena/domeny wrócą. Bana dostaje się też czasem za mocne (ponad 100k) kopnięcie SWL (dowolnym) i zdjęcie linków. Tu sytuacja jak wyżej, kilka próśb i przy dobrym kontencie strona wraca.

(...) nagle linki z megaspamów mogą pomagać a nie szkodzić.
Skoro gugiel wie, że to magaspam i te linki szkodzą, do dlaczego nie wybanował tych megaspamów?

Generalnie jestem za nowym algorytmem gotlinka, stary był nieprzemyślany, za dużo punktów za zbyt mały site. Ale te Twoje kilka kilo subdomen na jednej domenie to mit. Jeśli to nie jest mit to powiedz dlaczego uważający się za najlepszy system nie uwzględnił tego u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim czasie zostanie przeliczona liczba punktow w systemie? 3-5-7 dni?

Jeśli wszystko pójdzie z planem to ok. 7 dni...

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ zajadasz

1) nie jestem w żaden sposób powiązany z gotlinkiem, wiec nie będę za niego odpowiadał, tak samo jak za G

2) bany za megaspamy padają gęsto, ale nie wymagaj, żeby algorytm był skuteczny w 100% :soczek:

3) za kilkadziesiąt domen na jednym serwie bez ukrytego whois nie dostaje się bana - sprawdzone empirycznie od wielu lat :)

W sumie to taką dyskusję można przenieść na PW. Cieszę się, że też uważasz, że potrzebne są zmiany w algorytmie gotlinka i nie sypanie milionami punktów za wildcardowe megaspamy :)

Edytowane przez salab

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w gotlinku przydzielane sa aktualnie linki? Adminie moglbys odpowiedziec? Bo jak narazie widze 0 efekt, wpisujac linkowane frazy znalazlem w google tylko 1 serwis ktory by wyswietlal moje linki.. a punktow przydzielonych mam prawie 4mln..

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w gotlinku przydzielane sa aktualnie linki?

wpisujac linkowane frazy znalazlem w google tylko 1 serwis ktory by wyswietlal moje linki

Są przydzielane bez zmian, zgodnie z ilością pobrań która widnieje przy danej frazie

- w Twoim przypadku powinno to być ok 10 pobrań na dobę.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z moja propozycją?

Chciałbym, aby można było wybrać sobię w jakiej domenie google ma być sprawdzana pozycja.

Zależy mi na google.ie

A jakie korzyści miałoby to przynieść innym użytkownikom i systemowi?

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w gotlinku przydzielane sa aktualnie linki?

wpisujac linkowane frazy znalazlem w google tylko 1 serwis ktory by wyswietlal moje linki

Są przydzielane bez zmian, zgodnie z ilością pobrań która widnieje przy danej frazie

- w Twoim przypadku powinno to być ok 10 pobrań na dobę.

przy 20k linkach wychodzi po 200k pobran na dobe..Niestety wpisujac w google rozne anchory pod ktore linkowalem wyswietla sie tylko 1 serwis wyswietlajacy linki z gotlinka..Moglbys sprawdzic czy rzeczywiscie te linki sa gdzies wyswietlane??

Ps. przy takiej ilosci linkow zapytanie POSTem do https://www.gotlink.pl/manager/links-get/ wywala blad :D Pewnie jakis limit czasu wykonywania skryptu php :) Prosze o poprawienie :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności