Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ostatnio w Gotlinku są źle sprawdzane pozycje w wyszukiwarkach, lub w ogóle nie są sprawdzane, bo mi na pewno źle wskazuje

Bo zmieniła się stawka - teraz monitoring jest od 500 punktów na fraze - trochę szkoda bo koszt pobrania zmniejszył się również do 12 i osoby preferujące bardzo delikatne linkowanie wstępne zmuszone są do rezygnacji z monitoringu.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ostatnio w Gotlinku są źle sprawdzane pozycje w wyszukiwarkach, lub w ogóle nie są sprawdzane, bo mi na pewno źle wskazuje

Bo zmieniła się stawka - teraz monitoring jest od 500 punktów na fraze - trochę szkoda bo koszt pobrania zmniejszył się również do 12 i osoby preferujące bardzo delikatne linkowanie wstępne zmuszone są do rezygnacji z monitoringu.

Raczej nie bo ja pozycjonuje 4 frazy w gotlinku, i prawie na każdą frazę mam przyłożone 10 000 pkt., a na jednej frazie mam przyłożone 23 000 pkt.

Edytowane przez adam1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że ty tak robisz to nie znaczy że ja też tak muszę robić. Może można by zrobić tak aby np: na fraze B przyłożyć 700pkt a na frazę D 300pkt i wtedy jest łącznie 1k pkt za 2 linki. Może warto pokombinować w tym kierunku.

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie bo czasem jak się pozycjonuje long tail i dasz np. po 300pkt na 100 fraz to nici z monitoringu a to jest 30k pkt na projekt więc może by coś w tym kierunku właściciele gotlinka pokombinowali

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło - 300 a 500 to już spora różnica biorąc też pod uwagę że zmniejszyła się stawka za 1 pobranie z 16 do 12 - już dotychczas na najprostsze frazy i linkowanie zaplecza 300 swobodnie wystarczało więc...trochę szkoda tego monitoringu bo ja go już raczej nie wykorzystam przy nowych zasadach.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domenę miałem od kwietnia zaindeksowaną ale nic wiele koło niej nie robiłem, dałem z gotlinka do 1k pkt na frazę(głównie logntail) i łącznie wyszlo koło 35 linków(głównie kilka fraz na jedną podstronę), ruch miałem około 2k dziennie więc ładnie w tej tematyce ale strona dostała filtra :jezyk1: także trzeba być ostrożnym a te obecne ograniczenie monitoringu może być nieprzyjemne dla nowych domen :)

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany były, można to sprawdzić wchodząc w zakładkę Serwisy - tam gdzie kolumna Stron można zobaczyć datę sprawdzania, chyba przy tym sprawdzaniu ilość punktów zaczyna być liczona na nowo. Wartościowe strony są dobrze punktowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 dni minęło a ja żadnych spadków ilości punktów u siebie nie zauważyłem. Czyli wartościowe strony nadal są dobrze punktowane albo żadnych zmian jeszcze nie było.

Ojj spadło spadło ale dotknęło to głównie tych co trudnią się sprzedażą punktów - wejdź do Giełdy i zobacz jak ceny skoczyły...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to już po zmianach ? Chciałbym dowiedzieć kiedy się zakończyła (zakończy) zmiana przeliczania.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz monitoring jest od 500 punktów na fraze - trochę szkoda.

Nie wykluczamy powrotu do 300pkt lub innych rozwiązań...

7 dni minęło a ja żadnych spadków ilości punktów u siebie nie zauważyłem. Czyli wartościowe strony nadal są dobrze punktowane albo żadnych zmian jeszcze nie było.

Już po zmianach - realnie zyskały strony z małą ilością linków i pr>0

spadek punktow niezauwazalny - znacznie wzrosla ilosc pobran

Wzrost ilości pobrań wynika z ogólnego spadku w systemie punktów o ok 25% co obniżyło o ta samą wartość koszt 1 pobrania z 16pkt do 12pkt na dobę.

Pozycjonuje jeden anchor w gotlink.pl i system pokazuje mi od 2 dni że jestem na 43 pozycji w google pod tym słowem kluczowym, natomiast w rzeczywistości jestem w TOP5

Sprawdziłem na różnych DC - pozycja od 4 do 44.

----------------------------------------------------------

Kolejna odsłona testu:

1. subdomena gotlink

2. subdomena gotlink

3. subdomena gotlink

4. subdomena eweblink

5. subdomena seonet

6. subdomena seonet

7. subdomena eweblink

8. subdomena eweblink

9. subdomena seonet

Dziękujemy za nadesłanie w ciągu kilku minut od publikacji tych wyników kilkunastu wiadomości ze słowami uznania dla skuteczności systemu... - niestety nie jesteśmy w stanie każdemu odpisywać na towarzyszące inne pytania typu dlaczego tak jest a nie inaczej... zapoznając się z wynikiem testu by Ptaq cieszymy się z efektów osiąganych dzięki systemowi (pozycje, BL, zaindexowane site).

Co do zapytań czy spadek wyników konkurenta związany jest ze zbanowaniem jego domeny lub dodaniem 20k nowych domen/subdomen z pr=0 przy niskim przyroście IP... nie chcemy wchodzić w dyskusje.

Wszelkie informacje i sugestie z tym związane znajdziecie na stronie https://www.pozycjoner.biz/systemy-wymiany-linkow-test-cd/

W najbliższych dniach przedstawimy Wasze kolejne propozycje nadesłane w ostatnim m-cu tyczące się zmian w systemie - naliczania punktów i zasad. Napiszemy także o propozycji użytkownika który zaproponował sposób na wzrost ceny punktów systemowych dziesięciokrotnie w ciągu kilku dni ;)

Pozdrawiam, GotLink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności