Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycje nadal są sprawdzane codziennie?

Z moich obserwacji wynika, że są aktualizowane codziennie pozycje.

Jeżeli chodzi o post administratora systemu (https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s=&showtopic=54853&view=findpost&p=478567) to narazie nie udzielam głosu niech inni się wypowiedzą. Ale jestem zadowolony ze zmian, które mają nastąpić.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a będzie kiedyś miesiąc bez remontów, zmian w punktacji i innych pierdół przez które nie wiadomo czy być w tym systemie czy nie?

Edytowane przez Exe

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto byłoby poruszyć jeszcze w przyszłości kwestie subdomen o których już wcześniej było wspominane… tak aby ustalić jakieś oficjalne stanowisko chociażby w kwestii ich ilości w domenie. Gdyż jak ostatnie dni pokazały czekanie na reakcje „wujka” (nawet tylko kilka dni) może powodować duże straty dla pozostałych użytkowników szczególnie gdy takich subdomen na jednej domenie są tysiące.

tylko czasem nie ograniczajcie punktów za subdomeny, jak jest ich mało na domenie

ja mam wartościowe strony na subdomenach

i nie chcę dostawać po 15 punktów za subdomenę jak w e-weblinku

a ustawienie stałego limitu subdomen na domenę spowoduje, że np. nie da się dodać nic z *.home.pl *.nazwa.pl *.webd.pl i innych

Edytowane przez pawloski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycje nadal są sprawdzane codziennie?

Bez zmian, od 300pkt na frazę...

Ehh, a będzie kiedyś miesiąc bez remontów, zmian w punktacji i innych pierdół przez które nie wiadomo czy być w tym systemie czy nie?

Remontów? A jeśli chodzi o zmianę punktacji to wszystko zależy co chciałbyś wnieść w system, ale jeśli będą to strony z PR>0, i chociaż z kilkoma podstronami to każda taka zmiana działa na Twoją korzyść.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z PR jest na moich stronach tak że strona po pierwszym update od utworzenia strony dostaje 2 czy 3

i jest wysoki PR przez jakieś pół roku

później dostaje 0 i już ma na stałe 0

dlatego dla mnie PR (w przypadku polskich stron) nic nie znaczy

ja chcę tylko żeby moje strony na subdomenach (max 5 subdomen na domenę) z site na poziomie 30-500 dostawały sensowną ilość punktów jak teraz

Edytowane przez pawloski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czasem nie ograniczajcie punktów za subdomeny, jak jest ich mało na domenie

Osobiście miałem na myśli sytuacje gdy ktoś tworzy setki czy tysiące

(a nawet dziesiątki tysięcy na jednej domenie bo takie też się już zdarzyły).

a ustawienie stałego limitu subdomen na domenę spowoduje, że np. nie da się dodać nic z *.home.pl *.nazwa.pl *.webd.pl i innych

Od każdej reguły są wyjątki i tak samo można dostosować do tego boty i algorytmy że nie będzie z tym problemów ale to już kwestia uzgodnień.

ja chcę tylko żeby moje strony na subdomenach (max 5 subdomen na domenę) z site na poziomie 30-500 dostawały sensowną ilość punktów jak teraz

Przy takich parametrach nie widzę zagrożenia - realna wartość punktów powinna zostać utrzymana.

(ta korekta tyczy się głównie site>10k - pozostałe powinny realnie zachować obecną wartość tj. ilość pobrań lub w przypadku pr>0 ją zwiększyć)

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę wcisnę swoje trzy grosze na temat subdomen. Nie będę tutaj pisał o kasowanie subdomen, które już są w systemie ale o próg max 50 subdomen / domena. Myślę, że tego progu nie powinno się przekraczać. Co taka zmiana przyniesie? Pewniakiem jest na pewno większa moc. Subdomeny osoby przeważnie stawiają na "odpierdziel", podlinkują z 200 pkt i czekają na zaindeksowane strony. Strony główne z moich obserwacji są bardziej zadbane, mają PR itd. To taka moja mała propozycja...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neon103 to się mija z celem, tak jak mówił pawłowski: "a ustawienie stałego limitu subdomen na domenę spowoduje, że np. nie da się dodać nic z *.home.pl *.nazwa.pl *.webd.pl i innych" Ja dodam do przykładu strony na freehostach, pierwszy z brzegu yoyo.pl, można tam znaleźć perły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze do dyskusji z kolejnych propozycji to...

możliwość dodawania stron ze site minimum 10...

i minusowe punkty za pr<1

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde wartosciowa ministronka ma site 3-4, nie 10. twory na subdomenach pod system nie mylmy z pojeciem ministronki.

stale ograniczenie bedzie robilo wiele problemow. nie bede pokazywal palcem, ale sa osoby, ktore maja strony oparte o subdomeny - np. hosting for i co? co z tego, ze maja 1000 subdomen, zadbanych, podlinkowanych, gdzie uzytkownicy dodaja tresc jak tylko 50 beda mogli dodac

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że rozwiązaniem z ograniczaniem subdomen mogło by być sprawdzanie alexa rank dla domeny głownej. Jeżeli domena główna przekraczałaby pewien próg system przyjmowałby więcej niż 50 subdomen. Poszedłbym dalej i dodał próg jeszcze dla 30-25 subdomen. Rozwiąże to problemy subdomen z nazwa.pl, webd.pl, home.pl i każdego innego hostingu jak również hostingu for.

Za to strony z zerowym ruchem i dziesiątkami subdomen (czyli bezwartościowe i pod systemy) wylecą. (genialne ;) )

Edytowane przez relons

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że rozwiązaniem z ograniczaniem subdomen mogło by być sprawdzanie alexa rank dla domeny głownej.

Odpada, ponieważ ktoś zakupi domenę regionalną np: *.warszawa.pl i ma alexa rank = 24495.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności