Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Strony z site do 10 powinny byc punktowane tak jak do tej pory.

Przecież ostatnia redukcja punktów miała na celu - miedzy innymi - załatwienie sprawy z poprawnym punktowaniem tychże stron.

Jeżeli bedziecie tak czesto wprowadzać zmiany i kosic mini strony (czyli to co uwazaliscie na początku za idee systemu) to w końcu któryś user nie wytrzyma i otworzy SWL (wg. Waszego pierwowzoru), a wtedy wiadomo gdzie sie ważniejsze osoby przeniosa...

Zdecydujcie się wreszcie na jedno stałe kryterium.

Nie tylko mnie te zmiany wprowadzają w spore zakłopotanie.

Kontakt: punkty@strony.pl

gg: 10386146

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że rozwiązaniem z ograniczaniem subdomen mogło by być sprawdzanie alexa rank dla domeny głownej.

Odpada, ponieważ ktoś zakupi domenę regionalną np: *.warszawa.pl i ma alexa rank = 24495.

Właśnie nie, alexa rank przecież jest bardzo wysoki (przypominam: im niższa liczba tym lepiej). Dalej podtrzymuję, że pomysł jest b.dobry. Ustawienie limitu alexa rank na poziomie:

powyżej 500 000 -- max 30 subdomen
500 000 - 300 000 -- max 50 subdomen
300 000 - 100 000 -- max 300 subdomen
poniżej 100 000 -- bez ograniczeń

Rozwiąże problem. Są to bardzo bezpieczne progi, które osobiście bym przyciął jeszcze bardziej.

to w końcu któryś user nie wytrzyma i otworzy SWL (wg. Waszego pierwowzoru), a wtedy wiadomo gdzie sie ważniejsze osoby przeniosa...

Zastanów się chwilę. Zmiany w gotlink idą w kierunku usuwania spamu i promowania wartościowych stron. Jeżeli ktoś otworzy sobie SWL dla odpadów z gotlinka to osobiście nigdy nie chciałbym uczestniczyć w takim systemie.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre mini strony dla ludzi - TAK, mini strony pod system - NIE.
Weźcie nauczcie się wreszcie że do SWL nie daje się dobrych stron dla ludzi. Daje się tylko strony pod SWL. I przestańcie gadać bzdury, że system ma promować strony "dla ludzi". System ma być skuteczny, dobrze indeksować i nadawać się do dopalania stron. A jakie strony w nim będą to nie ma żadnego znaczenia, ważne żeby działało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest różnica pomiędzy mała stronką z trafficem, a tysięczną subdomeną którą Google odwiedza raz na m-c.
Jeśli chodzi o tysięczną subdomenę to wystarczy dać ograniczenie np. do 50 subdomen. I znajdź mi jakąś spamiarę z kilkoma kilo subdomen, która nie dostała bana. Gugiel aż tak głupi nie jest i banuje takie cuda z automatu. Żadnej dobrej strony, na której jest normalny ruch z zasady nie daje się do żadnego SWL. Jak jest dobra to można sobie adsense podczepić, większy pożytek z tego będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, nie moge juz sluchac tego gadania o subdomenach. pokazcie mi test, ktory mowi, ze wujek rzadziej zaglada na subdomeny niz na podstrony. no gdzie on jest?

a spamiarki po kilka tysiecy subdomen sami mowicie, ze wujek wycina wiec o co chodzi? nizaindeksowana domena - nie ma jej w systemie - proste.

przestancie gadac glupoty - pokazcie testy. mam wrazenie ze najglosniej marudza Ci co wierza, ze w swl sam same wartosciowe strony, albo nie wiedza jak zbudowac porzadne zaplecze na subdomenach (magicy co maja po 1000 subdomen na domenie to wlasnie nie maja pojecia o tym zielonego).

@zajadacz dobrze powiedzial - ma byc w systemie moc pozwalajaca indeksowac domeny i je dopalac a nie pozycjonowac! pozycjonowanie nie jest dla wszystkich - nauczcie sie w koncu

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie nauczcie się wreszcie że do SWL nie daje się dobrych stron dla ludzi. Daje się tylko strony pod SWL. I przestańcie gadać bzdury, że system ma promować strony \"dla ludzi\". System ma być skuteczny, dobrze indeksować i nadawać się do dopalania stron. A jakie strony w nim będą to nie ma żadnego znaczenia, ważne żeby działało.

wszystkie strony jakie ja mam są dobre i dla ludzi

nie mam żadnych dmozów czy innych stron z wysokim site

w linkme też małe strony są premiowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie moge juz sluchac tego gadania o subdomenach. pokazcie mi test, ktory mowi, ze wujek rzadziej zaglada na subdomeny niz na podstrony. no gdzie on jest?

No wlasnie, testy. Moze ktos sie wypowie na temat czy jesli postawie kilkaset subdomen na domenie i bede wyswietlal tam w rotacji po 5 linkow to czy google w ciagu doby natrafi na wszystkie linki systemowe jesli tam bedzie tylko site=1. Aby sie tak satlo musialby bot tam zagladac minimum raz na godzine, powtarzam minimum bo w rotacji to moze i by musial co 15 minut zeby wszystko zaindexowac. A wiec czy ten bot tam bedzie zagladal az tak czesto? Czy bedzie zagladal tak czesto na te setki wszystkich subdomen? Jesli tak to okey a jesli nie to linki tam wyswietlajace sie sa stracone - wiec nie ma sensu taki subdomen przyjmowac!

Pozdrawiam

Adam C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie strony jakie ja mam są dobre i dla ludzi

nie mam żadnych dmozów czy innych stron z wysokim site

Jak masz na nich SWL to współczuję braku rozgarnięcia. Łatwiej postawić 10x wildcardowe piosenki i więcej punktów z tego będzie niż z jakiś tzw. dobrych stron.
w linkme też małe strony są premiowane
Linkme nie jest systemem dynamicznym, ma całkiem inne założenia. System dynamiczny służy do dopalania i indeksacji, generalnie idzie się tu w ilość, a nie w jakość.
No wlasnie, testy.
Spróbuj postawić jakąkolwiek domenę z kilkuset subdomenami. Jak Ci po max miesiącu google nie wybanuje to będę bardzo zdziwiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie moge juz sluchac tego gadania o subdomenach. pokazcie mi test, ktory mowi, ze wujek rzadziej zaglada na subdomeny niz na podstrony. no gdzie on jest?

No wlasnie, testy. Moze ktos sie wypowie na temat czy jesli postawie kilkaset subdomen na domenie i bede wyswietlal tam w rotacji po 5 linkow to czy google w ciagu doby natrafi na wszystkie linki systemowe jesli tam bedzie tylko site=1. Aby sie tak satlo musialby bot tam zagladac minimum raz na godzine, powtarzam minimum bo w rotacji to moze i by musial co 15 minut zeby wszystko zaindexowac. A wiec czy ten bot tam bedzie zagladal az tak czesto? Czy bedzie zagladal tak czesto na te setki wszystkich subdomen? Jesli tak to okey a jesli nie to linki tam wyswietlajace sie sa stracone - wiec nie ma sensu taki subdomen przyjmowac!

czytales to co napisales? ;) bo mam wrazenie, ze nie masz pojecia nawet o czym mowisz.

jezeli masz strone z site 100 to czy wujek Ci wchodzi co godzine na kazda z podstron? az tak czesto wpada i indeksuje linki z niej?

i czy wejscie wujka na strone jst rowne zaindeksowaniu wszystkich linkow z niej? chcialbym

postaw te kilkaset subdomen na domenie i zobaczymy czy czas zweryfikuje ja czy nie. ja nie mam molochow po tysiac subdomen, autorskie skrypty i jakos nie widze banow narazie. a tymi co wala po 30k subdomen na domene sie nie interesuje

sa wartosciowe domeny z subdomenami, ale sa tez takie ktore sa robione na szybko i byle jak. te drugie jak widac sa w swoim czasie banowane.

//EDIT

mowie stop kolegom, ktorzy uwazaja, ze im wiecej maja site na stronie zapleczowej tym jest ona wiecej warta.

Edytowane przez sagittariuspl

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na nich SWL to współczuję braku rozgarnięcia. Łatwiej postawić 10x wildcardowe piosenki i więcej punktów z tego będzie niż z jakiś tzw. dobrych stron.

łatwiej postawić 25 dobrych stron niż 25 dobrych stron + 10x wildcardowe piosenki (które dostaną bana po miesiącu i trzeba ponownie je indeksować)

Linkme nie jest systemem dynamicznym, ma całkiem inne założenia. System dynamiczny służy do dopalania i indeksacji, generalnie idzie się tu w ilość, a nie w jakość.

ale w gotlinku idzie się w jakość, pomimo tego że nie jest systemem stałym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwiej postawić 25 dobrych stron niż 25 dobrych stron + 10x wildcardowe piosenki (które dostaną bana po miesiącu i trzeba ponownie je indeksować)
Mi tam żadnych piosenek wildcardowych jeszcze nie wybanowało po miesiącu. Szybciej (2-3 tygodnie) tak, ale to było raczej po whios, albo z uprzejmie donoszę. Jak stawiasz 25 dobrych stron to trzeba się liczyć z tym, że nie dodaje się ich do SWL, a pod SWL robi "normalne" zaplecze ;). Poza tym co to jest ta godzina-dwie na te 10 spamiar ;).
ale w gotlinku idzie się w jakość, pomimo tego że nie jest systemem stałym
A gdzie to napisali? Linkuj na unikalny anchor i zobacz sobie strony jakie sobie tam stoją. Dobra jakość, nie ma co, niektóre moje spamiary są lepsze :) No i punktacja jest taka sama dla spamu z site=100 jak i dla tzw. porządnej strony z site=100.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności