Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

zgodze sie z gielo, niektorym braknie wyobrazni i robia smietnik

a co do programiku - swietna sprawa

moze, by w gotlinku zrobic fistaszka X pobieraj ten link

juz by mozna bylo przefiltrowac tworzac link, czy on nas interesuje, czy tez nie (przy sporej ilosci filtracja w programie by odpadala)

no i w kolejnym etapie historia pozycji z graficznym przedstawieniem wynikow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość często pojawiają się linki z opisami w stylu np.

Ok, postaramy się poszukać jakiegoś rozwiązania.

Czy normalnym jest pojawiane sie na mojej stronie z zakladami linkow stron erotycznych??

Nie wiem dlaczego ktoś miałby tak robić ale może podasz konkretny przykład?

W paczce linków która została do Ciebie wysłana takich linków nie widzę.

Monitoring systemu także niczego nie wykazuje.

Czyżbyście mieli jakieś większe plany co do rozbudowy tego programu ? :puknijsie:

Dobre pytanie.

Pomysł stworzenia takiej aplikacji rozpoczął się od sugestii użytkownika aby była możliwość sprawdzania zaindeksowania strony... a więc zabraliśmy się do tego. W trakcie testów stwierdziliśmy że skoro sprawdzamy zaindeksowanie to dlaczego by od razu nie zrobić sprawdzania pozycji... a skoro są jakieś wyniki to może by warto je zapisywać - i tak w kilka godzin powstała obecne wersja.

Czy będzie rozwijana to zależy od kilku czynników a przede wszystkim przydatności dla Was i Waszych pomysłów. Narzędzie powstało bo były takie Wasze oczekiwania, (na PiO było ostatnio kilka postów gdzie i za darmo można by sprawdzać pozycje) a teraz kwestią jest dla ilu osób ono będzie przydatne... jeśli będzie z niego korzystać ponad 100 osób to postaramy się wykrzesać jeszcze trochę czasu na dalsze jego upgrady.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim stronom na których były linki z gotlinka diametralnie zaczął spadać site.. Usunąłem i od razu jest stabilny i powoli wraca do normy :puknijsie: Ktoś miał podobny przypadek ?

To nie od Gotlinka - ostatnio google znów przycięło site (zwłaszcza katalogom) ale od kilku dni znów zaczęło rosnąć - standard.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aplikacji - jakby dało radę to by było fajnie oprócz wielkości SITE podawać też czy index domeny jest już w serpach czy są tylko podstrony. Ostatnio widzę coraz więcej przypadków zaindexowania podstron bez indexacji strony głównej. Najprościej to można zrobić chyba zapytaniem o CACHE strony głównej.

Mam nadzieję, że ktoś poprze pomysł :puknijsie:

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że podzielicie sie później chociaż teoretycznym rozwiązaniem masowego sprawdzania dużej ilości pozycji ;).

Proste i praktyczne...

Do jej uruchomienia potrzebne będzie zainstalowane środowisko .NET Framework

Myślałem, że jakimś cudownym sposobem przeskoczyliście limity google i będzie online :P, nie spodziewałem się osobnej aplikacji, ale przyznam, że rozbudowa klienta desktopowego to może być dobra opcja. Można użytkownikom dać więcej odciążając swój serwer zapytaniami do SERPów.

Bardzo fajny program tylko tak mnie zastanawia czemu zrobiliście zewnętrzny program desktop-owy (swoją drogą szkoda że nie w javie) zamiast dorobić prosty system php z użyciem proxy i dodać go do systemu
Tak jak wyżej. Żeby obejść limity google i nie obciążać serwera gotlink zapytaniami do SERPów.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby uniezależnić aplikację od systemu operacyjnego. Winda to nie jedyny używany system na świecie

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pisalem o javie...

ja mam prosbe - prosze o ustawienie sortowania przelewow wg daty zakonczenia - teraz jest to rozwiazane chaotycznie i troche mi zajmuje znalezienie konczacych sie przelewow

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie można by było poprawić sprawdzanie pozycji w systemie - rozbudować np. o wykresy REGULARNE sprawdzanie.

Tu mogli by i użytkownicy pomóc - coś podobnie jak jest w systemie Web-Tools. I tak tym co by zależało na DOKŁADNYM sprawdzaniu pozycji udostępniali by własny IP serwera na bramki proxy dla Gotlinka. Ja udostępnił bym z 10 IP, na potrzeby DOKŁADNEGO sprawdzania wraz z historią wykresami itp. itd.

Sama aplikacja, taka sobie - wolałbym rozbudowę wersji online. Ew. taki programik już tylko do pobierania tego co było sprawdzone w postaci online.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie można sprawdzać codziennie tego co jest, to trzeba podnosić próg punktowy. 500 pkt było dobrym posunięciem. A jak ktoś chce sprawdzić, czy strony zapleczowe są w indeksie albo na jakim miejscu, to teraz ma od tego aplikację na PC.

Edytowane przez EDDY

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDDY była już dyskusja na ten temat. Nie każdy pozycjonuje tylko 3 frazy na domenę. Jak pozycjonujesz długi ogon np. 1000 fraz to łatwiej podejrzeć staty w systemie co do pozycji niż wklepywać to ręcznie do google. 500pkt w wielu przypadkach long tail to zbyt dużo

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności