Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

znowu wraca temat 'kim sa admini'? :) nie robice wielkiej łaski, ze sie podlaczycie lub nie do systemu.

admin moglby sie z grzecznosci przedstawic, ale skoro widzi, ze system dziala i bez tego to mu sie chyba nie chce (moze ma wiecej do stracenia).

ja Wam powiem jedne z mojego punktu widzenia jako sprzedawcy punktow - dlatego, ze gotlink sie rozwija najszybciej z dostepnych systemow ma duze poparcie wsrod klientow. wbrew pozorom duza rzesza wierzy temu systemowi i zabiera wielu uzytkownikow innym systemom.

jesli chodzi o sprzedaz - to nie ma porownania - duzo wiekszy popyt. a jak dla mnie to oznacza, ze seo'wcy wola anonimowego gotlink'a niz np. TOS (typowa odpowiedz supportu) od Xann'a czy brak informacji i zmian w seo.net

jesli chodzi o moc do ceny - nie wiem. rozne testy byly robione, rozne widzielismy wyniki - nie mowie co jest lepsze, bo nie wiem

* nie jestem zwiazany z zadnym systemem, jest to moja prywatna opinia i punkt widzenia sprzedawcy

Edytowane przez sagittariuspl

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz admin gotlinka napisał
Skoro już napisał to proponuję sobie przeczytać i nie zaczynać po raz kolejny. Temat zakończony, kolejne posty polecą do kosza.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie - czy jest jakas opcja na usuniecie z systemu np. stron robionych tylko pod niego gdzie jest x subdomen a na kazdej doslownie ten sam tekst? czy po prostu czekamy, az wujek ich zweyfikuje?

ktos buduje taki spam, ze na kazdej ma ten sam preclowy tekst, a tam nasze linki. widzialem jeszcze gorsze strony, np. bez skorek.

Panowie - nie wrzucajcie takich g* chyba, ze chcecie potem plakac, ze dostaliscie bana. robcie strony choc troche przypominajace te dla ludzi to wtedy wszyscy na tym skorzystamy

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) chyba, ze chcecie potem plakac, ze dostaliscie bana
Myślę, że to będzie najlepsze wyjście. Google samo zweryfikuje co jest wartościowe a co nie. Pokazała to niedawna akcja z 30k domen, które cudownie zmieniały systemy w jakich były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domell

1) Landryneczki otrzymały informacje o bliskości bana konta.

2) Przywróć instalacje do pierwotnego stanu a wszystko wróci do normy z automatu (strona deaktywowana).

czy po prostu czekamy, az wujek ich zweyfikuje?

Panowie - nie wrzucajcie takich g* chyba, ze chcecie potem plakac

Popieramy. To syzyfowa praca. Kilka tysięcy stron dodanych przed 15 grudnia (zmiana zasad) już zostało zbanowanych i trwa ich usuwanie z systemu.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o sprzedaz - to nie ma porownania - duzo wiekszy popyt. a jak dla mnie to oznacza, ze seo'wcy wola anonimowego gotlink'a niz np. TOS (typowa odpowiedz supportu) od Xann'a czy brak informacji i zmian w seo.net

No może i tak ale jakoś nie widzę tego żeby był dużo większy popyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak ale jakoś nie widzę tego żeby był dużo większy popyt

Dobrze, że nie widzisz - przynajmniej konkurencji nie robisz. Mi osobiście punkty schodzą 'od ręki' po 150 zł za 100,000 pkt. Obecnie też pozycjonuję 2 strony i powiem, że efekt jest zadowalający. Coraz więcej osób pyta się o punkty systemu www.gotlink.pl.

Edytowane przez dvvb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o sprzedaz - to nie ma porownania - duzo wiekszy popyt. a jak dla mnie to oznacza, ze seo'wcy wola anonimowego gotlink'a niz np. TOS (typowa odpowiedz supportu) od Xann'a czy brak informacji i zmian w seo.net

No może i tak ale jakoś nie widzę tego żeby był dużo większy popyt ;)

cieszy mnie to :)

@dvvb: jak masz klientow na wieksze ilosci to chetnie dostarcze Ci odpowiednie ilosci i zarobisz % :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności