Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

cieszy mnie to :D

@dvvb: jak masz klientow na wieksze ilosci to chetnie dostarcze Ci odpowiednie ilosci i zarobisz % ;)

Przecież tak dobrze schodzą to nie rozumie ;)

@czachapl: po pierwsze nie rozumiesz, a po drugie: nie podsluchuj :P

powiem Ci jak to wyglada u mnie - najwiecej sprzedaje gotlinka, potem troche weblinka i na samym koncu stoi seo.net i seodopalacz

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra aktywowalem ponownie wczoraj a do dzisiaj nie ma linkow czy to normalne wyswietla sie tylko gotlink.pl

Najedź kursorem i napisz co wyświetla się w dymku.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z drugą funkcją AntyLinkera tj. "Bezpieczna lista"

https://www.gotlink.pl/antylinker/

do której dodając swoje domeny automatycznie zabezpieczysz je przed linkowaniem przez inne osoby w systemie.

W związku z ostatnimi uwagami na temat tekstu przed i po linku chcielibyśmy zapytać Was do jakiego stopnia powinna być ich moderacja...

Pierwszym etapem zgłoszeń był fakt stosowania przez użytkowników wielu tych samych słów kluczowych w obu polach... więc wprowadziliśmy zmiany po których powtórzenie się tych samych słów w jednym z pól powoduje wyświetlenie komunikatu że takie działania są niepożądane.

Obecnie pojawiają się głosy że i to za dużo...

dlatego pytamy co powinno być dozwolone a co nie...

Przykłady [tekst przed] anchor [tekst po]:

[rower, rower, rower] rower [rower, rower, rower] - zabronione!

[rower] rower [rower] - dozwolone/zabronione?

[rower] rower [górski] - dozwolone/zabronione?

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował takie warunki:

1) dwa identyczne słowa kluczowe nie mogą stać obok siebie, bo przecież fraza:

[tanie i niezawodne] rowery [górskie rowery]

jest OK.

ale:

[tanie i niezawodne rowery] rowery [górskie rowery]

powinno być zabronione

2) frazy składające się z kilku słów nie mogą się powtarzać, ale to będzie trochę pisania. Na początek proponuję coś takiego prostszego (powinno wyeliminować większość nieumyślnego ryzyka na stronach z linkami):

[1] 2 [3]

frazy 1, 2 i 3 muszą być unikalne.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pojawiają się głosy że i to za dużo...

dlatego pytamy co powinno być dozwolone a co nie...

Przykłady [tekst przed] anchor [tekst po]:

[rower, rower, rower] rower [rower, rower, rower] - zabronione!

[rower] rower [rower] - dozwolone/zabronione?

[rower] rower [górski] - dozwolone/zabronione?

Zaczyna mi świtać dlaczego ktoś napisał że powstają SWL robione przez kogoś kto nie ma pojęcia o pozycjonowaniu

Jedno mi sie podoba w tym systemie , nigdy nie byłem pewny jakie zmiany będą w nim za tydzień dlatego se go odpuściłem , jak już wszystko skończycie dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyrazisz się jaśniej bo nie rozumiem co chciałeś powiedzieć poprzez braku pojęcia o pozycjonowaniu ?

Takie spamowanie było dobre kilka lat temu, dzisiaj to najkrótsza droga do zbanowania strony wyświetlającej takie linki, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak spam. Takie zabezpieczenie powinno być i jak już ktoś powiedział wcześniej zabronione powinno być dodawanie tekstów gdzie słowa kluczowe stoją koło siebie ale także te bez sensu jak np "rowery górskie rowery szosowe rowery dziecięce" Osobiście nie chce takich tekstów na swoich stronach bo naraża je na wybanowanie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności