Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Irku gdzie jesteś ? :)

romperstomper - podstawowe pytanie: czy dotychczasowe częste (to fakt) zmiany spowodowały że system na tym stracił ? Bo moim zdaniem a patrzę tutaj z perspektywy zwykłego użytkownika - z każdą zmianą system jest coraz lepszy...

Opcja nr. 2 relons-a też mi się podoba - jakiś kompromis gdyby tak radykalne zmiany nie spodobały się wszystkim choć myślę że 90% userów jest za całkowitym uniemożliwieniem wpisywania tych samych haseł co anchor.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość że systemy piszą ludzie którzy delikatnie nic nie wiedzą.

Zabiorę swoje strony z systemu jak zobaczę że takie cuda wprowadzacie.

Mój wybór.

Wszystko mi jedno kim jest "romperstromper" bo prawdę napisał.

Wasz wyścig o pozyskiwanie klientów na końcu psuje technicznie systemy.I to dotyczy wszystkich systemów.

Trudno bywa. Coraz trudniej o mądry system i skuteczny.A wasze przepychanki osobiste mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrm2 dziwny tyk myślenia, skoro jest coś udoskonalane to jest to na nie korzyść systemu? Z drugiej strony patrząc dla osób które właśnie w ten sposób linkują to może być troszkę nie wygodne wiec dlatego protestują :)

Edytowane przez patro

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy powinni się zastanowić gdzie jest granica dogadzania użytkownikom a skuteczność systemu i niezawodność.

Bo chyba sprawy handlowe od dawna biorą górę nad zdrowym rozsądkiem.Robienie "bajerków" zabezpieczeń i cudownych rankingów nie poprawia skuteczności żadnego systemu.To tylko malowanie dachówek i to szkodliwą farbą.

I tyle przepraszam za komentarz w tym wątku bo to się tyczy wszystkich systemów.

Szkoda pisać bo to się nie zmieni.Dobrze że został wolny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba sprawy handlowe od dawna biorą górę nad zdrowym rozsądkiem.

Bo chyba czarny marketing bierze górę nad zdrowym rozsądkiem. Panowie, załóżcie sobie osobny wątek, w którym będziecie się nawzajem oczerniać i opluwać (mówię tu o podkopywaniu konkurencji czy zwykłym wylewaniu jadu w wątkach o wszystkich systemach SWL).

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem opinie o zmianach w Gotlinku we właściwym wątku.

Mam do tego chyba prawo bo go używam.

Przy okazji zwróciłem uwagę jak wczoraj w wątku Seo-Net że nie podobają mi się zmiany.Chyba mam prawo.

Napisałem że mam strony w Gotlinku i mam jeszcze w czterech systemach.Nie mam więc interesu robić czarny marketing.

I nie mam powodu robić Biały Marketing bo nie mam w tym żadnej korzyści.Rozumiem od dawna że tylko pochlebne informację są mile widziane.

Od lutego czytam forum i nie chciałem sie rejestrować żeby nie brać udziału w takich rozmowach.

Zmusiła mnie wczorajsza sytuacja

Posty można spokojnie skasować.

Eot Panowie i przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym zwiększyliśmy czułość systemu w celu wykrywania wszelkich nieprawidłowości instalacji Zachęcamy do upgradu instalacji do wersji 1.0.4 która umożliwia lepsze diagnozowanie przyczyn problemów np. problemów z pobieraniem nowych paczek. W przypadku nowej wersji po deaktywacji strony przez system linki automatycznie przestają wyświetlać się na stronie. Upgrade jest konieczny na stronach na których występują jakiekolwiek problemy z poprawnym funkcjonowaniem systemu (nadpisujemy tylko plik *php).

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrm2 bardzo Ci dziękuję za zabranie wszystkich stron z systemu. Przyczyni się to nam wszystkim. Proszę tez inne osoby "mające pojęcie o pozycjonowaniu" również o zabranie swoich stron i niespampwania głupio naszych stron wyświetlających linki oraz niekombinowania.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem przez jakiś czas moje zaplecze. Dostałem w szczególności bany na zaplecze, którego nie podlinkowałem min. 500 pkt. Prawie wszystkie strony, które nie były linkowane lub linki zostały zdjęte po prostu poleciały. Mam pewien pomysł dla dobra systemu GotLink. Może zrobicie dodatkowe punkty za PR=0 np: 500 pkt lub 1000 pkt, a za N/A punkty minusowe? Myślę, że dzięki temu będzie o wiele mniej stron zbanowanych i wartość systemu wzmocni się. Dodatkowe punkty raczej nikt nie przeznaczy na sprzedaż, a na podlinkowanie zaplecza. Na czym zyskają użytkownicy i system. Przedyskutujcie sprawę...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien pomysł dla dobra systemu GotLink. Może zrobicie dodatkowe punkty za PR=0 np: 500 pkt lub 1000 pkt, a za N/A punkty minusowe?

Toż n/a to to samo co 0 - mam jeszcze kilka stron z N/A ale z sitem ok. 400 i 1000 backlinków. ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@General_Depet, George UK kiedyś pisał o rożnicy "n/a" a "0". N/a znaczy "not available" czyli, że ranking nie został przydzielony (zwykle tyczy się to stron nowych). Może też znaczyć, że strona została ukarana i nadano jej n/a (w jakim celu to można się tylko domyślać - czyli żeby nie przekazywała żadnej mocy). Uważam, ze strona nowa z n/a będzie miała zawsze mniejsza moc niż kilkumiesięczna mająca pr=0 dlatego zrożnicowanie punktacji jest jak najbardziej na miejscu.

"Pagerank n/a means, that this site is not known for google. Pagerank 0 means, that this site has either a badrank or very few incoming links, and so the site is listed at one of the last pages, but Google know this page."

Pozdrawiam

Adam C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N/a znaczy "not available" czyli, że ranking nie został przydzielony (zwykle tyczy się to stron nowych). Może też znaczyć, że strona została ukarana i nadano jej n/a (w jakim celu to można się tylko domyślać - czyli żeby nie przekazywała żadnej mocy). Uważam, ze strona nowa z n/a będzie miała zawsze mniejsza moc niż kilkumiesięczna mająca pr=0 dlatego zrożnicowanie punktacji jest jak najbardziej na miejscu.

Źle zrozumiałeś co napisałem albo to ja źle się wyraziłem ;)

Nie wiem na czym opierasz to co piszesz ale z moich obserwacji wynika coś zgoła odmiennego - co powiesz jak dam Ci przykład stron n/a i 0 które postawione zostały w tym samym czasie i na tej samej domenie/serwerze - które linkowane były z tego samego źródła, w tym samym czasie i posiadają bardzo zbliżoną liczbę backlinków/site - po prostu jedna strona już załapała się na 0 inna dopiero czeka - nie ode mnie to zależy. Nie wiem czy pagerank n/a czy 0 ma taką samą moc bo nie o to tu idzie - po prostu ten parametr nie może być wyznacznikiem czy strona ma dostać jakieś punkty "ujemne" bo parametr ten na dzień dzisiejszy jest w pełni losowy.

Aha od razu ubiegnę kolejne pytanie - ani strona na 0 ani ta na n/a nie jest, nie była (i mam nadzieję nigdy nie będzie) w żadnym filtrze/banie/sandboxie :).

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym opierasz to co piszesz

Spędzam czasami trochę czasu na zagranicznych forach i co nie co o tym czytałem. Stwierdza się tam, że opinie są podzielone jak to jest z n/a i 0 ale znalazałem taki podział:

PR0 - Any blog/website/page that has a PR0 will have at least been live/spidered by google within their public PR update run (roughly 3months). If there are lots of incoming links but still showing as PR 0, then the link quality is low (or the links simply do not pass any pagerank onto your site). The cure for this is to just continue link building but look for more relevant links. In time, if you have a quality site, then you will pick up relevant links from sites/blogs that pass on PR.

No Page Rank Available - sites/blogs/pages with no page rank available will generally not have been live long or spidered enough to accurately assign a PR value. Simeple cure is just to continue link building and in time PR will show on the next public update.

Czyli n/a zamiast 0 może świadczyć o rzadszym odwiedzaniu bota Google - dlatego to potwierdza glosy, że jednak minimalnie ale jednak 0 jest lepsze niż n/a gdyż częstsza odwiedzalność bota jest korzystniejsza dla linkow znajdujących się na stronie co uzasadnia otrzymanie za taką stronę większej ilości punktów.

Pozdrawiam

Adam C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli n/a zamiast 0 może świadczyć o rzadszym odwiedzaniu bota Google - dlatego to potwierdza glosy, że jednak minimalnie ale jednak 0 jest lepsze niż n/a gdyż częstsza odwiedzalność bota jest korzystniejsza dla linkow znajdujących się na stronie co uzasadnia otrzymanie za taką stronę większej ilości punktów.

Być może nie zaprzeczam ale faktem jest to że czy strona dostaje n/a czy 0 jest w chwili obecnej w pełni losowym procesem i nie może być brane pod uwagę przy przyznawaniu jakichkolwiek punktów ujemnych... ;)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności