Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Z 5 do 7 dni zmienia się częstotliwość aktualizacji site oraz pr a wartość od której monitorowane są frazy z 300 do 500pkt. Jesteśmy zadowoleni z popularności narzędzia https://www.gotlink.pl/gotlink-utils/ dzięki któremu sprawdzacie zaindeksowanie oraz pozycje fraz... - kilku użytkowników korzysta z niego kilkukrotnie na dobę co potwierdza jego użyteczność.

Czyli n/a zamiast 0 może świadczyć o rzadszym odwiedzaniu bota Google

Testujemy, w zależności od wyników nie wykluczone że w jakimś stopniu n/a zostanie uwzględnione w algorytmie.

Może zrobicie dodatkowe punkty za PR=0 np: 500 pkt lub 1000 pkt, a za N/A punkty minusowe?

Na chwilę obecną ulega zmianie punktacja za PR=1 (z 1k do 2k) i PR=2 (z 2k do 3k)

Dodatkowe punkty raczej nikt nie przeznaczy na sprzedaż, a na podlinkowanie zaplecza. Na czym zyskają użytkownicy i system.

Raczej... ale warto spróbować, a więc od 1 lutego ulegnie zmiana punktacji:

PR=1 z 2000pkt na 3000pkt

PR=2 z 3000pkt na 4000pkt

PR=3 z 4000pkt na 5000pkt

co powinno być odpowiednią motywacją do podlinkowania stron systemowych szczególnie tych z pr=n/a / 0.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to n/a jest raczej jakimś losowym czynnikiem mam dmoza co miał pr3 i mu spadło do n/a i po kolejnym update znów załapał pr3 i się trzyma. Non stop był tak samo linkowany więc ten spadek to raczej z braku podlinkowania nie był więc po co karać takie strony ;)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n/a na moje dostaja strony ze znaczna iloscia powielonego tekstu (samo linkowanie ma tutaj mniejsze znaczenie - tak mi sie wydaje)

zrobcie sobie prosty test - zaindeksujcie strone za pomoca tylko i wylacznie stron posiadajacych atrybut n/a (znajac zycie to sporo takowych posiadacie :) )

jestem ciekaw jakie uzyskacie wyniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa generatory treści z rss od pół roku jeden pr2 inny pr1, kilka precli z unikalnymi artami spadło do n/a i się trzyma tak od kilku miesięcy więc to chyba nie do końca tak z tymi artami jest jak piszesz. fakt mam też kilka dmozów co im pr poleciał i nigdy nie wrócił ale mam też jak pisałem jeden co miał pr3 potem poleciał do n/a i po updacie znowu ma pr3

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jak ktorys z modow moze to niech wydzieli temat o n/a )

ja tylko obserwuje u siebie na stronach, gdzie znaczna czesc jest powielona - mowiac ktotko na hostingu for n/a dostaja w 90 % puste fora, te z unikalna trescia maja 0 lub wyzej

wszystkie linkuje tak samo, wiec nie tedy droga (site maja niezly i raczej nie spada zarowno na tych n/a, jak i tych z wiekszym PR )

wiem za malo by sie wypowiedziec dokladniej na ten temat, ale jakis zaczatek juz jest

jakis czas temu wstawilem link na takich 20 forach posiadajacych n/a - do dzisiaj G nie zaindeksowalo strony choc Y pokazuje sporo BL

jak pisalem wyzej zbyt wczesnie by sie jednoznacznie wypowiedziec w temacie - ale ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie temat także dotyczy gotlinka więc nie wiem czemu miałby to przenosić, nie popadajmy już w paranoję.

Mam problem z zainstalowaniem tego waszego oprogramowania wywala non stop mi jakiś błąd przy instalacji. .net niby sie poprawnie zainstalował hmm.

ps. cofam odnośnie programu już zainstalowany, jednak się platforma net źle zainstalowała i po reinstalce już wszystko ok.

Edytowane przez gielo

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze bardzo podoba mi sie profesjonalizm Waszego SWLa i życze mu jak najlepiej, szczegolnie ten podzial "tematyczny", zezwolenie na strony hazardowe, erotyczne itp.... Tego nikt w sieci nie miał i to wielka nisza dla Was do opanowania :)

Równie dobrze, że nie przywiązujecie dużej roli do Yahoo bo to naprawde mijałoby sie z celem żeby Yahoo mając 0,01% rynku w Polsce odgrywał rolę w punktach prawie jak Google z 96% udziałem na rynku :)

życze powodzenia w rozwoju, macie potencjał i pomysły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszła kolejna zmiana w systemie dlatego trochę dziwię się dlaczego tak tu cicho - pytanie do administracji: czy w związku z tą zmianą zmieniła się cena 1 pobrania linku na dobę (dotychczas było 12 punktów) bo to dość mocno chyba zmieni ogólny bilans punktowy ??

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w związku z tą zmianą zmieniła się cena 1 pobrania linku na dobę (dotychczas było 12 punktów) bo to dość mocno chyba zmieni ogólny bilans punktowy ??

Obecnie średni koszt 1 pobrania na dobę wynosi 11 punktów.

W celu zachowania stabilności bilansu punktowego, punkty lojalnościowe naliczane są od daty 1 grudnia 2008.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strony, które zostały wyłączone z powodu braku aktualizacji skryptu 1,03 -> 1,04 i ponownie włączone już z nowym skryptem nie mają żadnych punktów lojalnościowych mimo, że w systemie są kilka miesięcy - trochę to głupie według mnie.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności