Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Strony, które zostały wyłączone z powodu braku aktualizacji skryptu 1,03 -> 1,04 i ponownie włączone już z nowym skryptem nie mają żadnych punktów lojalnościowych mimo, że w systemie są kilka miesięcy - trochę to głupie według mnie.

czy za brak aktualizacji zainstalowanego skryptu strony w gotlink są wyłączane (punkty za strone zerowane) ??? jak tak to trzeba to zmienić bo to straszne aktualizować co pare tygodni skrypt na np. 8 serwerach (shared) i łącznie 500 stronach.... to niewykonalne w praktyce zeby co jakis czas tyle stron aktualizowac, hm? :)

inne SWL nie zerują nikomu strony za sam brak aktualizacji skoro skrypt jest poprawnie osadzony (nawet starsza wersja) a jak tutaj to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy za brak aktualizacji zainstalowanego skryptu strony w gotlink są wyłączane???

Nie. Jeśli strona prawidłowo funkcjonuje w systemie, nigdy nie były konieczne upgrady do nowszych aktualizacji. Aktualizacja do wersji instalacji 1.0.4 konieczna jest tylko wtedy gdy występuje kłopot z poprawnym działaniem instalacji (zwykle problemy z hostingiem - zmiany chmodów) - wyjątkiem byli najwięksi użytkownicy których poprosiliśmy o przejście na nowszą wersję. Najnowsza wersja zapewnia lepszą diagnozę problemów oraz wykrywanie nieprawidłowości.

Upgrade nie wpływa na ilość przyznawanych punktów - polega on tylko na pobraniu i wgraniu nowego pliku *.php po którym klikamy w opcje "aktualizuj wszystkie serwisy do wersji 1.0.4" - data dodania strony do systemu nie ulega zmianie.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoozool, a Ty co z księżyca spadłeś? Od samego początku to było napisane, że system będzie pobierał swoją część...

Wspomnieliśmy o możliwości wykorzystania 3% punktów w Pomocy pkt 5. Poza tym sprzedaż powierzchni reklamowej oraz inne rodzaje współpracy pozwalające na dalszy rozwój serwisu.

.. choć teraz już tego zapisu nie ma, więc może coś się zmieniło.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoozool, to czego to nawiązanie? Do tej informacji z pierwszego postu?:

=> Prowizja ze zdobytych punktów od poleconego równa 10%

To prowizja z programu partnerskiego.

E: zoozool, jeżeli wiesz wypadało by od razu podać źródło. Czy po prostu przyszedłeś robić czarny marketing i nic poza tym?

Edytowane przez relons

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy system zabiera coś dla siebie, jeśli ktoś zaprzecza to kłamie

kwestia czy odpowiada ci ilosc punktów jakie dostajesz za serwisy i ile linków ci taki system zindeksuje - jesli to ci odpowiada reszta jest już mniej ważna

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoozool to troll z e-weblinka, pisze nieprawdziwe informacje o systemie po to żeby ludzie przeszli do systemu jego kolegi

a zostańcie w gotlinku :D mnie to tito i tak więszość ma podłączone 2 systemy ;] tyle, że inny system tnie punkty za linki wychodzące ;]

każdy system zabiera coś dla siebie, jeśli ktoś zaprzecza to kłamie

a ty skąd masz te informacje ;]

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty skąd masz te informacje ;]
-- bo nikt z dobrego serca nie za sponsoruje dedyka, programistów i całej otoczki, jeden bedzie miał konta płatne, a drugi bedzie pobieral prowizje punktową - jak zwał tak zwał ale musi zarobić na siebie - ważne czy mówi się o tym jego uczestnikom, ale to druga kwestia

ja jestem realistą i w tym biznesie nie wierze w wolontariat - BO TO JEST BIZNES

Edytowane przez sttorm

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-- bo nikt z dobrego serca nie za sponsoruje dedyka, programistów i całej otoczki, jeden bedzie miał konta płatne, a drugi bedzie pobieral prowizje punktową - jak zwał tak zwał ale musi zarobić na siebie - ważne czy mówi się o tym jego uczestnikom, ale to druga kwestia

a i po to są konta płatne :D

ja nie mówię, żw właściciel innego swl, nie chce w tym nic zarobić pewnie, że chce :] sam bym chciał

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu moze ja zle sie troche wyraziłem

system a zwłaszcza jego właściciel lub właściciele musza zarobic do tego dochodzą moderatorzy - oni tez chca cos z tego miec

ale mi osobiście jest to obojętne czy system bierze 5 czy 10 % jesli ja widzę ze dostaje tyle co chce dostać

fakt jak są konta płatne to sam sie na nie decyduje i za nie płace, ale większość systemów działa inaczej i albo sie na to ktos godzi albo nie

gotlink działa i na razie mi to odpowiada - punktów dostaje mniej wiecej tyle samo jak gdzie indziej choc nie robilem testów ile za to dostaje zaideksowanych linków w przedziale czasu, ale nie mam na to czasu, może mi w nim nie odpowiadać co innego ale to na chwile obecna jest pestka.

fakt jest jeden jak powiedziałem kazdy system chce zarobic a raban bym podnosił gdyby ktos stwierdził iz system zabiera nie 10% a 50% bo wtedy jest to juz interesujące dla wszystkich, a nie sądze aby tak było w tym przypadku.

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności