Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

nie robilem testów ile za to dostaje zaideksowanych linków w przedziale czasu, ale nie mam na to czasu

nie da rady robić miarodajnych testów w SWL rotacyjnych, to jak zagrać w totka 10 razy i kupić 10 zdrapek i tam gdzie częściej wygram wielką kasę to będę częściej kupował

ale mi osobiście jest to obojętne czy system bierze 5 czy 10 % jesli ja widzę ze dostaje tyle co chce dostać

właśnie widzisz ile masz p i nawet nie jesteś tego świadomy ile punktów CI zeżarło

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie z tobą zoozool nie wiem ile mi zżera ale nie mam czasu zrobic takiego testu - wiadomo nie moze byc on zrobiony dla jednej frazy dla jednej domeny aby był miarodajny musilby dotyczyc kilkunastu domen i fraz i wtedy mozna by podnosic raban :)

jesli jest to jednak tylko 10% to choć wiem iż jeśli ten dla mnie w chwili obecnej mały problem z gotlinkiem jest faktem to może to być wiecej, jednak na chwile obecną nie wiem tego i sie tym nie martwie

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam iz dobrze ze sa takie osoby jak zoozool, gdyz dzieki temu szybciej mozna wyłapać jakiś przekret czy knyw ale 10% zabierane rzekomo przez system to jest mniejszy problem i tego bym nie roztrząsał, nie wiem też czy system o tym informuje, przy gotlinku mozna się zastanawiać nad innymi rzeczami ale nie bede tym razem ja zaczynał tej samej dyskusji, która się juz toczyła

fakt jest jeden właścicielom systemów nalezy patrzeć na rece gdyż nagle mozemy zostać z rekami w nocniki i czasami rozmowy na pewne tematy sa konieczne, aby wylapywac ewentualne błędy niedociągnięcia lub przegięcia i po to jestemy tu wszystcy aby o nich informowac, a nie mowić ten TRoll tamtem TRoll, gdyż wtedy wszyscy możemy na tym skorzystać.

Dla każdego właściciela SWL jego system jest idealny i ciężko czasami przyznac się do tego że coś jest nie tak ale dzieki nam wyłapywane śa te błędy i niedociągnięcia i poprawiane, dzieki czemu systemy są bardziej bezpieczne i skuteczniejsze

ale moja maksyma jest taka jesli chodzi o SWL - każdy system jest skuteczny tylko nalezy umieć z niego korzystać

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. choć teraz już tego zapisu nie ma, więc może coś się zmieniło.

Mar.

Tak Mar, kilka miesięcy temu postanowiliśmy bezterminowo odłożyć decyzję odnośnie rozpoczęcia pobierania %pkt dla Administracji.

nie zabiera 10%
skąd wiesz ?

Zoozool także dobrze o tym wie gdyż kilkakrotnie o tym informowaliśmy np tutaj:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=456224

Jak zapewne zauważyliście od dłuższego czasu nie dyskutujemy z tym użytkownikiem stosując się do jego słów ze sygnatury tylko dlatego że cyklicznie porusza tematy które były wielokrotnie wyjaśniane i on sam o tym dobrze wie...

Ale dlaczego nie musimy pobierać prowizji? Można by powiedzieć że duży może więcej.

Niestety dla kogoś kto prowadzi działalność opierającą się tylko na jednej rzeczy, np. na systemie wymiany linków - to faktycznie aby istnieć konieczne jest pobieranie opłat.

Mało tego, często takie osoby bojąc się o swoją pozycję zapominają o zasadach uczciwej konkurencji.

Ponadto jakie są koszty GotLink.pl? :

Nie ponosimy kosztów związanych ze sprzętem - dysponujemy ponad 150 serwerami z których minimalna część mocy przekazywana jest na system.

Nie ponosimy kosztów związanych z programowaniem - czas pracy nad systemem nie pochłania więcej niż 5% czasu poświęconego na realizacje innych projektów.

Nie ma zysków, nie ma kosztów, to dlaczego istnieje system? - po 2 latach korzystania z różnych systemów stwierdziliśmy że w przypadku systemów rotacyjnych jest dużo miejsca aby stworzyć system skuteczny.

I co ciekawe, wielokrotnie zadawane było pytanie "jak to się dzieje że największy system rotacyjny który "nie rozdaje punktów" (przypominam że wiele głosów słychać że gotlink wręcz rozdaje punkty za nic) ma koszt 1 pobrania na dobę na poziomie tak jak podaje administrator tego systemu "Aktualnie potrzeba 77 punktów żeby wskaźnik ePoint wogóle drgnął" - źródło. W innym miejscu możemy dowiedzieć się że WPL to wartość punktów konieczna do 1 pobrania w ciągu 14 dni - jak to jest na dzień dzisiejszy? 14 a może już 30?

Ale o co chodzi?

Jeśli wziąć pod uwagę w systemie GotLink fakt że za domeny otrzymuje się duże ilości punktów a mimo to koszt 1 pobrania na dobę wynosi tylko ok 12 punktów to jak wytłumaczyć dużo wyższy koszt 1 pobrania w tamtym systemie? (bo to różnica olbrzymia)

Przypomnijmy sobie wyniki testu Ptaq gdzie było widać tam (jak i każdy na swoim koncie w GotLink) że różnica w ilości pobrań jest znacząca. Więc jak to się dzieje że system GotLink znajduje miejesca na stronach systemowych aby ulokować kilkakrotnie więcej linków a niżeli może konkurencja? (i to przy takim rozdawnictwie punktów w GotLink'u).

Zapewniam Was że my wiemy dlaczego tak jest i wie także wiele innych osób z PiO i nie tylko...

A więc tak jak wyżej zostało napisane: nie pobieramy %pkt bo jest to nie konieczne a spowodowałoby wzrost kosztu 1 pobrania linku na dobę co osłabiało by system - a celem systemu jest skuteczność.

Poza tym warto pamiętać że najlepiej działać zgodnie z prawdą bo kłamstwa mają krótkie nogi...

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ponosimy kosztów związanych ze sprzętem - dysponujemy ponad 150 serwerami z których minimalna część mocy przekazywana jest na system.

oj to cieszy :) czyli system bedzie działał stabilnie

tylko czemu domenę główna systemu trzymacie na takim samym IP ze stroną XXX

system skuteczny

tu sie zgadzam w pełni

Poza tym warto pamiętać że najlepiej działać zgodnie z prawdą bo kłamstwa mają krótkie nogi...

zgadzam się również, kłamstwo zawsze ma krótkie nogi i wcześniej czy później prawda zawsze wypływa

mam nadzieje że system bedzie rozwijany- choć powiem wprost w wersje wolontariatu ja nie wieże :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest kur*** moderator? Kilkanaście poprzednich postów do kosza powinno iść. To co zoozool odstawia to jest jawne trolowanie i robienie czarnego PR przez poplecznika weblinka. To co inni robią to głaskanie trolla. Równie dobrze ja mogę sobie powiedzieć, że weblink bierze sobie 50% mocy i wciska ludziom kit bezczelnie biorąc opłaty za konta pro. Przecież tego nie da się sprawdzić, chyba że będzie to ewidentne zawłaszczanie mocy przez system.

Wprowadzić na forum zakaz mówienia o skuteczności systemów poza działem testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś to zauważył choć nie pisałem wcześniej tego co zajadacz właśnie dlatego by trolla nie karmić. Nie wnikam w istotę sprawy ale taki nagły wyjazd to jest po prostu złośliwa propaganda i to jeszcze na czyimś podwórku. Gdzie moderator ?

Mam pytanie odnośnie punktów lojalnościowych - ile % podstawowej stawki (a może to jest jakaś stała stawka ?) można otrzymać po tych 300 dniach, co jaki czas następują aktualizacje i w jakich proporcjach ? Przydałaby się tutaj taka tabelka jaka jest za "ilość wyświetlanych linków".

Swoją drogą zaskoczyłeś mnie informacją że po wprowadzeniu punktów lojalnościowych spadła cena 1 pobrania - spodziewałem się odwrotnej sytuacji...

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłosiłem raport po kilkunastu minutach, ale jak widać chyba nie ma akurat żadnego moderatora na forum. Naprawdę współczuję gotlinkowi i innym systemom (bo widziałem nieczyste zagrania wobec innych SWLi) takiej agresywnej i nieuczciwej konkurencji.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się sprzeczać, mnie jako użytkownika interesuje tylko skuteczność i nic po za tym Całe G.. mnie obchodzi co ma z tego właściciel. dywagacje pozostawiam fantastom i marzycielom.

O skuteczności pisałem wcześniej więc się powtarzał nie będę

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że system bedzie rozwijany- choć powiem wprost w wersje wolontariatu ja nie wieże :)

Kwestie stabilności systemu zależą od firm hostingowych z których korzystamy natomiast rozwój naszych projektów od samych użytkowników - jeśli będzie zainteresowanie tym co wykonujemy będą uruchamiane kolejne etapy prac...

ile % podstawowej stawki (a może to jest jakaś stała stawka ?) można otrzymać po tych 300 dniach, co jaki czas następują aktualizacje i w jakich proporcjach?

Punkty lojalnościowe w stosunku do stawki podstawowej... po 300 dniach mogą wynosić od lekko ponad 1% do blisko 100% - jest to zależne od wszystkich pozostałych czynników za które przydzielane są punkty.

Od przyznania pierwszych punktów lojalnościowych aktualizacja następuje średnio co 30 dni.

spadła cena 1 pobrania - spodziewałem się odwrotnej sytuacji...

Na pewno wzrośnie po 1 lutym gdy zostanie wprowadzone wyższe punktowanie dla PR=1, PR=2 i PR=3

Dla tego stronki xxx trzymacie na serwie razem z systemem :)

Myślisz że jak wyprowadzimy na lewo ponad 50% punktów systemowych (wtedy koszt 1 pobrania spowoduje że ilość pobrań spadnie do poziomu konkurencji) to będziemy mogli sobie zafundować oddzielny IP?

A myślę że byśmy dali radę bo za kilka milionów punktów które są kupowane przez naszych znajomych u konkurencji uzbierała by się pokaźna kwota - ale minimum do końca tego roku nasza polityka w tym temacie nie ulegnie zmianie.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na kolejny wydaje mi się świetny pomysł - otóż chyba nie tylko ja używam funkcji multilink w Gotlinku do podlinkowywania wpisów w preclach/katalogach i bardzo ważną dla mnie informacją jest czy dany wpis został już zaindeksowany czy nie - dotychczas od tego służył mi skrypt w php ale pomyślałem czemu nie dodać tego do tej Waszej aplikacji ? Załóżmy że aplikacja importuje oprócz standardowych linków również podlinki w multilinku i zamiast dla nich sprawdzać site (https://www.google.com/search?hl=en&safe=off&q=site) niech sprawdzi po prostu czy dany podlink (podstrona) jest zaindeksowana komendą https://www.google.pl/search?hl=pl&q=ww...tymalizacja.com . Dodatkowo można dorzucić w samej aplikacji lub/i na stronie dodatkową kolumnę z datą dodania linka do systemu (no chyba że nie zapisywaliście tego do sqla) i jest pięknie....da się dorobić taką funkcjonalność ?

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności