Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

nie czytalem tego watku ladnych pare dni i sie zastanawiam czy Wy nie macie co robic? :piwo: to, że system swl 'kradnie' punkty można powiedziec o kazdym systemie, bo tobardzo trudno udowodnic i jeszcze bardziej zdementowac.

seo.net bierze %, seodopalacz bierze, weblink ma konta pro, gotlink swego czasu mowil o 3% na cele reklamowe - teraz sie chyba z tego wycofuje

i co? i nic. jezele daja mi narzedzie dzieki ktoremu zarabiam pieniadze czy to na psrzedazy punktow czy tez na pozycjonowanych stron to nie zachowujmy sie jak kundel od ogrodnika, bo to czesto tylko ulamek naszych zarobkow.

jak dla mnie - niech wszyscy biora dopoki sytuacja jest zdrowa i system na ty za mocno nie traci. ja np. jeszcze nie zauwazylem, zeby ktorys z adminow oglaszal sie na publicznych forach, ze sprzeda np. 100 mln punktow jakiegos systemu za bezcen.

co do gotlinka to mam wrazenie, ze oni maja calkiem spore swoje zaplecze, wiec nie musza sprzedawac punktow pobieranych przez system bo za swoje zaplecze maja odpowiednio duzo punktow - ale to tylko moje domysly.

@kolego zoozool - wszyscy wiemy po co to piszesz. prawda jest taka, ze wszyscy podniecamy sie takimi rewelacjami jednak tylko Ci niezorientowani, raczkujacy w to wierze i mysla, ze to sie odbija na nich. tym specjalistom 'dziekujemy' i jak dla mnie niech przechodza do kolejnych systemow wg swojego widzi-misie

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze ja mogę sobie powiedzieć, że weblink bierze sobie 50% mocy i wciska ludziom kit bezczelnie biorąc opłaty za konta pro.

Kto wie czy tak nie jest. Opłaty za PRO konta są drogę i na 1 konto PRO można dodac tylko 500 stron.

Osoby z wieksza iloscia stron musza zakładać cały czas nowe konta i kupowac opcje PRO za prawie 40zł miesiecznie jezeli chca przelewac punkty..

Gotlink to wszystko daje za darmo

Kontakt: punkty@strony.pl

gg: 10386146

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wytłumaczenie administratora co to za wiadomośc dostałam na skrzynkę pocztową

Szanowny właścicielu domeny ..................

Nasz system monitorujący strony internetowe wykrył, że domena www.................. emituje linki, które mogą być powodem obniżenia wiarygodności witryny.

Strony emitujące linki systemów wymiany są często całkowicie wykluczane z wyszukiwarek internetowych.

System Spam Busters nie ocenia witryny, po ponownej analizie i wykryciu tych samych technik nasz system zgłasza adres do administratorów wyszukiwarek.

to znaczy że moja witryna za to że mam podłaczony Golink zostanie usunięta z Google ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że moja witryna za to że mam podłaczony Golink zostanie usunięta z Google ?

po akcjach szooka, TAK

Kto wie czy tak nie jest. Opłaty za PRO konta są drogę i na 1 konto PRO można dodac tylko 500 stron.

to masz możliwość konta PRO+, 500 stron to jest bardzo dużo, nie lepiej podlinkować stare by więcej się zindeksiło i dostaniesz więcej punków, niż podłączysz kolejną wiki ?(przykąładowo)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia co to za witryna - bez nazwy nie da sie tego powiedziec,

jesli smietnik to tak, jesli normalna strona to wedlug mnie nie

choc mnie zastanawia jedno czyżby ta osoba przesiadła się na inny system do ataków niż do tej pory ??

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze ja mogę sobie powiedzieć, że weblink bierze sobie 50% mocy i wciska ludziom kit bezczelnie biorąc opłaty za konta pro.

Kto wie czy tak nie jest. Opłaty za PRO konta są drogę i na 1 konto PRO można dodac tylko 500 stron.

Osoby z wieksza iloscia stron musza zakładać cały czas nowe konta i kupowac opcje PRO za prawie 40zł miesiecznie jezeli chca przelewac punkty..

Gotlink to wszystko daje za darmo

@uzytkownik999: przyznaj sie oficjalnie ile zarabiasz na sprzedazy punktow gotlinka? domyslam sie, ze wiecej niz wartosc wszystkich kont pro, ktore posiadasz.

40 zl to sa grosze - przynajmniej tak mi sie wydawaje od strony sprzedawcy. weblink daje narzedzie, ktore dla mnie zarabia, wiec czemu mam za nie nieplacic bo gotlink jest darmowy? przestanie i to odpowiadac to nie przedluze konta.

dla dociekliwych - nie jestem polecznikiem weblinka jak co niektorzy :) to jest tylko moja opinia o pobieranej kwocie za narzedzie X.

jezeli w biznes sie nie zainwestuje to sie nie wyciagnie - ktos kiedys tak powiedzial.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martita - z jakiego adresu przyszła ta wiadomosc i wg nagłówka z jakiego IP

mam coś takiego

Received: from host-89-229-67-12.szczecin.mm.pl (HELO your809f4d2af6) (spambusters.szookszczecin@home@89.229.67.12)

ale nadal nie wiem o co chodzi

czy to prawda że strona będzie usunięta z google ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martita - gugiel to jest firma a w sumie jej ludzie decydują czy strona moze być w indeksie czy nie

fakt jest taki jesli by chcicieli usunąc wszystkie strony które sa w systemach zrobili by to w tydzien

tylko akcje kilku osób myslących ze dzialaja w dobrej wierze powodują ze gugiel karze strony do nich zgloszone - tez cos musza robic,

spam raport zostal stworzony aby zgłaszać typowe smieci a pewne osoby zglaszaja konkurencje - to takie nasze polskie piekiełko

jeszcze raz - jesli strona nie jest typowym smieciem to wg mnie nie masz sie czego obawiać, ale to tylko moje zdanie

webwriter - moim zdanie gotlink to nie jest system szooka, lecz zupełnie innej osoby - to takie moje spostrzeżenia

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuje ci slowa osoby ktora przeslala ci ta wiadomosc:

Banów za SWL nie ma - jest wykluczenie ze zliczania linków.

Bany są w przypadku SWL częstym zjawiskiem z innego powodu - z tego, że często są to śmietniki.

to sa slowa osoby ktora pzreslaal ci tego meila z 2008/12/02 16:41:25

ale decyzja jest twoja decyzja i ty sama decydujesz

ja w gotlinku mam 160 stron i nie mam zamiaru ich usuwac, bo filtr czy bana mozna zarobic nawet nie wyswietlając linków systemu

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jakieś dobre strony z SWL bo tych to szkoda, 100% stworzone witryny pod emitowanie linków
Porządne strony mogą mieć SWLe ;)źródło.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martita - to chyba zaszczyt gdy użytkownik pierwszego swojego posta rozpoczyna w tym wątku. W okolicach Twojej rejestracji konta na PiO odbywał się także sondaż odnośnie "najlepszego swl'a". Na skierowane do Ciebie pytanie, od Administracji GotLink.pl, odnośnie nazwy Twojej domeny będącej w naszym systemie nie otrzymaliśmy do tej pory odpowiedzi... ale mamy inną ciekawą odpowiedź:

Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Pana pytanie, czy system Spam Busters rozsyła pocztę do przypadkowych użytkowników w tym do użytkowników systemu Gotlink.pl udzielamy Panu pełnej informacji. Dnia dzisiejszego przesłaliśmy 5 sztuk e-mail do właścicieli stron, które obecnie lub w przeszłości linkowały domeny należące do firmy Szook.pl w tym na słowa kluczowe, których celem były obelgi. Z ustaleń, które nasza firma przeprowadziła tego typu anchor text emitowany był w systemie E-weblink, taką informację wysłaliśmy już kiedyś min. do firmy Gratka. Taka informacja nie jest żadną formą spamu. Jako właściciele domen mamy pełne prawo wysyłać informację techniczną do właścicieli domen linkujących nasze strony internetowej. Nie spotkaliśmy się z sytuacją, by system Gotlink.pl linkował nasze strony na obraźliwe anchor teksty, tym samym w dniu dzisiejszym nie było możliwości by taki e-mail dostała osoba nie korzystająca z systemu E-weblink i nie linkująca naszych domen systemem E-weblink

Z poważaniem

Zespół Spam Busters

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Panie gotlink.pl nie jesteś anonimowy dla zespołu Sram Busters. Najwidoczniej w zapytaniu przedstawiałeś się z imienia i nazwiska, skoro odpowiedź zaczyna się "Szanowny Panie, W odpowiedzi na Pana pytanie..."

Ciekawe dlaczego tam się się przedstawiasz a tu boisz się to zrobić, he?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności