Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ponosimy kosztów związanych ze sprzętem - dysponujemy ponad 150 serwerami z których minimalna część mocy przekazywana jest na system.

TECHNICAL CONTACT:
company: Piotr Kloc
street: Staroniwska 73
city: 35-101 Rzeszow
location: PL
handle: ont_t82837
last modified: 2007.12.08

Czyli Panie gotlink.pl nie jesteś anonimowy
Jak dla mnie to właściciel gotlinka powinien wreszcie oficjalnie powiedzieć kim jest
nameservers:

ns153.serveradmin.pl.

ns154.serveradmin.pl.

Serwer nazw i domena gotlink.pl stają na tym samym ip. Więc istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo tego że gotlink stoi na serwerach

https://serveradmin.pl/, https://linuxpl.com/ ;)

A chyba ktoś dysponujący tyloma serwerami nie hostuje się u konkurencji :)

Na stronie jest gg ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawisz się w Sherlocka?

Po całodniowej zabawie z filtrowaniem obrazków w GD to był relaks :)

A tak poważnie to nie wiem po co ta zabawa w anonimowość. Irytuje mnie taki sposób świadczenia usług i zapala mi się od razu czerwona lampka.

Edytowane przez Trotyl

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A tak poważnie to nie wiem po co ta zabawa w anonimowość. Irytuje mnie taki sposób świadczenia usług i zapala mi się od razu czerwona lampka."

To mnie troszkę podgrzało, skoro nie chcą się ujawnić to ok, jeśli komuś to nie odpowiada to niech nie korzystają.

Trotyl: nie traktuj tego jako jakiegoś ataku, troszkę mnie poniosło gdy wyrażałem swoją opinie :P

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoozool - jak dobrze pamietam w tym roku matura. idz na studia pijarowskie bo widze, ze lubisz kieunek pod nazwa marketing :)

jak wszyscy powiedzieli - jezeli ktos uwaza ze gotlink, weblink, seo.net czy jaki tam chcecie system, zle dziala, kradnie punkty, wysyla spam reporty na swoje strony lub tez jest wlasnoscia szook'a - niech nie uzywa.

najbardziej mnie bawi to, ze najglosniej krzycza Ci co nie sa uzytkownikami gotlink'a :) idzcie 'spamowac' w innych watkach

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja stworzę SWL nie bedziesz wiedział, ze to mój i będę tworzył sobie listy słów kluczowych, wysyłał swoje linki a jak przyjdzie co do czego to nie mam gdzie wysyłać swoje zażalenia.

Jak już będzie gotowy to pochwal się publicznie, żebym się mógł zapisać i potestować Twój wypasiony produkt :]

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to ja też się przyznam. Gotlink.pl należy do mnie!

Och! I co teraz?

Też? A kto jeszcze się przyznał?

PS: mam nadzieję, że nikt tego "Gotlink jest mój" nie podchwyci bo moderator będzie miał sporo kasowania niepotrzebnych postów.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności